6921 відвідувач онлайн

Росія щороку краде 2 млрд кубометрів українського газу в Криму

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.
"У Криму видобуває газ російська компанія "Державне унітарне підприємство "Чорноморнафтогаз", яка потрапила в усі санкційні списки", - розповіла голова української компанії "Чорноморнафтогаз" Світлана Нєжнова.
Українські активи в Криму Росія привласнила після окупації Криму в 2014 році, і тепер видобутий газ поставляють на півострів.
Влітку в українській прикордонній службі повідомляли, що Росія продовжує незаконні розвідувально-бурові роботи на морському шельфі України, і називали це грубим порушенням норм Конвенції ООН з морського права і закону "Про виключну (морську) економічну зону України".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна подвоїла штраф "Газпрому"
Топ коментарі
+27
Украинский народ вернёт Крым и Донбасс , если украинский народ избавиться от корумпированной украинской власти
показати весь коментар
03.11.2016 00:01 Відповісти
+25
Торгуем с убийцами и захватчиками, имеем их банки в стране и продаем им свои, даем гражданство бандюкам козломордых, на которых клейма ставить негде и тд.. Про петькин кацапский бизнес уже тошнит и вспоминать. На третьем году войны раздуплились на кое- какие санкции, слегонца... Хотим, чтобы нас в мире уважали?Где иски в международные суды с огромными счетами за агрессию, контрибуции? Про моральный аспект, всяких мертвячуков и говорить противно. Зато годовщину Майдана отметим с помпой. Салют будет? Цинизм.
показати весь коментар
03.11.2016 00:30 Відповісти
+23
на рахунок краде:

штурмовая винтовка Stg-44 Гуго Шмайссера с которой Калашников скопировал автомат АК 47... фото 1944...

Россия ежегодно ворует 2 млрд кубометров украинского газа в Крыму - Цензор.НЕТ 416
показати весь коментар
03.11.2016 00:04 Відповісти

Завантаження...