5773 відвідувача онлайн
45 602 91

Звільнення Донбасу треба починати із зачистки Придністров'я, - журналіст

Подальше існування російської військової бази повністю залежить від узгоджених і цілеспрямованих дій влади України та Молдови.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Звільнення Донбасу треба починати із зачистки Придністров'я. Молдова офіційно вимагає виведення окупаційних російських військ - там близько 1200 окупантів плюс невелике угруповання найманців із місцевих жителів. Дуже важливо, що ця ініціатива робиться спільно з українським міністром оборони. Придністров'я затиснуте між Україною і Молдовою - у разі повної блокади обох сторін ця окупована російською армією земля швидко повернеться під контроль законної влади. Україна, таким чином, повністю усуне загрозу з південного напрямку та убезпечить Бессарабію.

Також читайте: Україна готова надати "зелений коридор" для виведення російських військ із Придністров'я, - молдавські ЗМІ

Подальше існування російської військової бази повністю залежить від узгоджених і цілеспрямованих дій влади України та Молдови. Час закінчувати з бандами, які продовжують тримати відкриту контрабандну діру на кордоні України. Думаю, треба ввести на нашу територію навколо Придністров'я молдавських митників і прикордонників, і пропуск будь-яких людей і вантажів здійснювати виключно за згодою законних влади Молдови. Якщо російські військові не будуть виведені - вони перетворюються на законну мішень. Тож "зелений коридор" для окупантів - це ще не найгірший варіант. Пора гнати їх додому", - написав Бутусов.
Топ коментарі
+21
...це не зовсім вірно...визволення донбасу треба розпочати з повної очистки влади у Киеві,з президента,та не кидати їх у сміттєві баки, а вішати і стріляти мерзоту...інші шляхи не діють...!

...Освобождение Донбасса надо начинать с зачистки Приднестровья, - журналист - Цензор.НЕТ 2529
...Освобождение Донбасса надо начинать с зачистки Приднестровья, - журналист - Цензор.НЕТ 1584
показати весь коментар
07.11.2016 09:40 Відповісти
+20
сделать коридор как эти ПИД,,рашенские твари в иловайске и сделать их 200-ми!!
показати весь коментар
07.11.2016 09:35 Відповісти
+8
Тільки у вагон-заках з українськими та молдавськими охоронцями. Зброю везти окремо. До приїзду на територію рашки вагони не відчиняти.
показати весь коментар
07.11.2016 09:40 Відповісти

Завантаження...