9031 відвідувач онлайн

Для розгляду справи Януковича не вистачає суддів, - заступник Генпрокурора Єнін

Для розгляду справи екс-президента України Віктора Януковича в складі Печерського районного суду Києва не вистачає суддів.

Про це розповів заступник Генерального прокурора України Євген Єнін, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Еспресо.TV".
"На судовій стадії розгляду справи Віктора Януковича нас очікують певні труднощі. Ми вже цим займаємося. У складі Печерського районного суду Києва, який має розглядати цю справу, немає достатньої кількості суддів", - сказав Єнін.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Луценко розповів про свій план дій щодо справи Майдану членам сімей Героїв Небесної Сотні. ФОТО

Крім того, за його словами, згідно із законодавством ті слідчі судді, які брали участь у досудовому розслідуванні, не можуть брати участь у судовій стадії справи.
Нагадаємо, що Янукович втік із Києва в ніч на 22 лютого 2014 року і незабаром остаточно покинув Україну. Правоохоронці підозрюють Януковича у причетності до масових вбивств мітингувальників під час Євромайдану та інших злочинах.

Також читайте: Луценко просить Порошенка внести законопроект про поправки до закону про заочне засудження для його застосування щодо Януковича
Топ коментарі
+25
шо, серьёзно? аха-ха-ха, это пять!
показати весь коментар
07.11.2016 22:11 Відповісти
+18
Для рассмотрения дела Януковича не хватает судей, - замгенпрокурора Енин - Цензор.НЕТ 6004
показати весь коментар
07.11.2016 22:14 Відповісти
+12
Чего-чего , а такого говна , как судей , у нас с избытком .
Во всяком случае , так они себя называют ...
показати весь коментар
07.11.2016 22:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это отличный повод для банды Порошенка дополнительно привлечь новых судей и тем самым "привлечь" больше денег из казны себе в карман...
показати весь коментар
08.11.2016 00:29 Відповісти
ДА НАСРАТЬ НАМ НА ЯНУКОВИЧА. вы ДЕБИЛЫ чёртовы, займитесь реальными взяточниками , а не помои нам в уши вливайте этим янеком, азировым, арбузовым .которых вы по сговору по отпускали . за кого вы паскуды Украинцев держите
показати весь коментар
08.11.2016 00:35 Відповісти
вот это да думал их как говна ан нет не хватает - шапито
показати весь коментар
08.11.2016 01:04 Відповісти
Надо трибунал создать, и всех генералов туда включить, надеюсь генералов хватит, или тоже недостаточно?
показати весь коментар
08.11.2016 02:30 Відповісти
Якщо десь в якомусь суді не достатньо суддів, то справу має розглядати "чергова бригада" суддів КС, як центральний суддівський орган держави. Недостатньо бажання? Це вже інша справа... Тоді залишається "суд лінча", тобто ПРИСЯЖНИХ, з народу і Присягу вони мають давати НАРОДУ і їх рішення не підлягає оскарженню, але їм також потрібно платити "суддівську зарплатню" на час розгляду справи... з карманів дебутатів, як законотворчого органу держави.
показати весь коментар
08.11.2016 02:42 Відповісти
ДАВАЙ СУД ПРИСЯЖНЫХ !!! ТОЧНО ЛЮДЕЙ ХВАТИТ !!!
показати весь коментар
08.11.2016 03:44 Відповісти
плохому танцору всегда яйца мешают...
показати весь коментар
08.11.2016 03:57 Відповісти
Правительственный вор правительственного вора-папередника никогда не посадит!
показати весь коментар
08.11.2016 07:13 Відповісти
Для рассмотрения дела Януковича не хватает судей, - замгенпрокурора Енин - Цензор.НЕТ 4773
показати весь коментар
08.11.2016 07:14 Відповісти
Попередня злочинна влада все вкрала і розвалила )))
показати весь коментар
08.11.2016 07:45 Відповісти
смешно...
в куче навоза нет навозных червей