10334 відвідувача онлайн
2 325 15

ВККС оголосила конкурс на посади 120 суддів у новому Верховному суді

Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила конкурс на посади 120 суддів у новому Верховному Суді.

Відповідне оголошення опубліковано в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
Конкурс відбудеться на 30 вакантних посад у Касаційному адміністративному суді, 30 - в Касаційному господарському суді, 30 - в Касаційному кримінальному суді і ще 30 - в Касаційному цивільному суді.

Також читайте: Суддя Апеляційного суду Луганської області Руденко потрапив у полон до бойовиків "ЛНР", поїхавши на окуповану територію на похорон батька
Прийом документів проводять із 17 листопада по 9 грудня включно.
Всі охочі взяти участь у конкурсі повинні 9-15 листопада подати повідомлення про намір на сайті ВККС.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Суддя Мельничук, який підтримав заборону Євромайдану, пройшов кваліфікаційне оцінювання ВККС. ФОТО
Топ коментарі
+1
Конкурс елітних хабарників?
показати весь коментар
08.11.2016 09:53 Відповісти
+1
Это правильно .
В этой тревожной обстановке страна остро нуждается ещё в 120 судьях .
Да , и генералов нужно . Ещё хотя бы 300-400 . И прокуроров ещё тысячи полторы .
А то ведь пропадём ...
показати весь коментар
08.11.2016 10:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Конкурс елітних хабарників?
показати весь коментар
08.11.2016 09:53 Відповісти
http://www.vkksu.gov.ua/ua/konkurs-do-wierchownogo-sudu

цініть який набір
інши ноль)
показати весь коментар
08.11.2016 10:01 Відповісти
тепер 404 сторінка
показати весь коментар
08.11.2016 10:02 Відповісти
Это правильно .
В этой тревожной обстановке страна остро нуждается ещё в 120 судьях .
Да , и генералов нужно . Ещё хотя бы 300-400 . И прокуроров ещё тысячи полторы .
А то ведь пропадём ...
показати весь коментар
08.11.2016 10:02 Відповісти
не іще, а замість, то ти визначайся, страрі судді погано - хабарники, а нових набирають знову погано.
показати весь коментар
08.11.2016 14:13 Відповісти
Набор во взяточники в особо крупных объявили?
показати весь коментар
08.11.2016 10:04 Відповісти
Может тоже поучаствовать? Сколько вступительный взнос?
показати весь коментар
08.11.2016 10:09 Відповісти
так нема інши про то ваше)
пуста сторінка про той набір знають тільки свої
показати весь коментар
08.11.2016 10:09 Відповісти
і хочеться отако триндіти? зайди на сайт там є вся необхідна інформація.
показати весь коментар
08.11.2016 14:14 Відповісти
В прямом эфире будет? А то что то народ волнуется.
показати весь коментар
08.11.2016 10:28 Відповісти
и какой размер проходного хабаря....?? огласите пожалуйста
показати весь коментар
08.11.2016 10:46 Відповісти
ВККС объявила конкурс на должности 120 судей в новом Верховном суде - Цензор.НЕТ 2619
показати весь коментар
08.11.2016 11:17 Відповісти
Забезпечте ДОТОРКАНІСТЬ "недоторканих" і у конкурсі прийме х#у%ва туча кандидатів від НАРОДУ.
показати весь коментар
08.11.2016 11:28 Відповісти
ВККС объявила конкурс на должности 120 судей в новом Верховном суде - Цензор.НЕТ 9706