Путін привітав Трампа з перемогою на виборах
Путін побажав Трампу успіхів у "відповідальній діяльності на чолі держави".
Президент Росії Володимир Путін привітав Дональда Трампа з перемогою на виборах президента США, передає Цензор.НЕТ, повідомляє прес-служба Кремля.
У вітальній телеграмі Путін висловив надію на спільну роботу з виведення російсько-американських відносин з кризового стану, а також за рішенням актуальних питань міжнародного порядку денного та пошуку ефективних відповідей на виклики глобальної безпеки.
"Президент Росії також висловив упевненість, що вибудовування конструктивного діалогу між Москвою і Вашингтоном, яке ґрунтується на принципах рівноправності, взаємної поваги і реального урахування позицій один одного, відповідає інтересам народів наших країн і всього світового співтовариства", - йдеться в повідомленні.
8 лет назад Россия также топила за Обаму. Типа, Маккейн - русофоб и ядерная война, а Обама - няшка.
А потом он как начал ссать в подъездах…