10051 відвідувач онлайн
20 427 113

Горбачову зробили операцію в Москві, - Associated Press

Колишній президент Радянського Союзу Михайло Горбачов перебуває в московській лікарні, де йому зробили "планову операцію".

Як передає Цензор.НЕТ, про це виданню Associated Press сказав прес-секретар Горбачова Володимир Поляков
"Горбачов був доставлений у лікарню в Москві в середу для "планового, незначного хірургічного втручання", - зазначив він.
Поляков відмовився повідомити подробиці, але сказав, що Горбачов їв нормально і буде висипатися. Російські ЗМІ повідомили, що під час операції Горбачов був підключений до кардіостимулятора.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Горбачов підтримав Путіна у питанні окупації: "Я завжди підтримував вільне волевиявлення людей, а більша частина Криму хотіла об'єднатися з Росією"

Цього року виповнилося 25 років з ночі 13 січня, коли внаслідок дій радянських військових у Вільнюсі біля Будинку друку, Телевежі та будівлі Литовського радіо і ТБ було вбито 14 цивільних.
Топ коментарі
+28
пятно сползло на жопу,подтянули,незначителное вмешательство.
показати весь коментар
09.11.2016 19:19 Відповісти
+18
Говорят что у него пятно стирается
показати весь коментар
09.11.2016 19:24 Відповісти
+16
винторогих рабов уже пакуют У посольства США в Москве задержан организатор акции в поддержку Дональда Трампа
показати весь коментар
09.11.2016 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Наверное остров Крым у него с головы снимали для пересадки Хутину
показати весь коментар
09.11.2016 20:25 Відповісти
А как плакал - рыдал, когда супруга на отходняк шла...,,я без Раисы Максимовны жить не смогу , помру от тоски за нею,, Ну и ? Кто за язык тянул ? Какой он после этого политик, президент (бывший) и просто мужик ?Пятно на плеши!
показати весь коментар
09.11.2016 20:30 Відповісти
Уточните, пожалуйста - операцию или вскрытие ?
показати весь коментар
09.11.2016 21:15 Відповісти
Боря такой строгий критик Миши. Все не умирают одновременно, в Раисы был хронический лимфолейкоз, а у Миши его нет,вот и живет.
показати весь коментар
09.11.2016 21:17 Відповісти
А зачем он живет?
показати весь коментар
10.11.2016 04:31 Відповісти
никола, а твоя жизнь и его повязаны или ты хрен ложил на него?
показати весь коментар
10.11.2016 13:47 Відповісти
Лучше бы поменяли в мавзолее членина на горбачёва...
показати весь коментар
09.11.2016 21:22 Відповісти
операцию на пятне?
показати весь коментар
09.11.2016 21:32 Відповісти
Обновили пляму йодом.
показати весь коментар
09.11.2016 21:57 Відповісти
Надеемся неудачную..Горбачеву сделали операцию в Москве, - Associated Press - Цензор.НЕТ 6813
показати весь коментар
10.11.2016 00:32 Відповісти
Остатки мозга удалили?
показати весь коментар
10.11.2016 01:00 Відповісти
Сторінка 2 з 2