Не варто чекати пом'якшення між Москвою і Вашингтоном, - Безсмертний
Після обрання президентом США Дональда Трампа не варто очікувати пом'якшення відносин між США і Росією.
Як передає Цензор.НЕТ, таку думку висловив посол Роман Безсмертний в ефірі телеканалу "112 Україна".
"До 20 січня, поки буде формуватися команда, поки буде готуватися прихід у Білий дім нового президента, буде пошук і завершення формування концепції зовнішньої політики США щодо, зокрема, цього сегменту. Це буде і вибудовування системи відносин з РФ, Британією та Європою. Однозначно, очікувати пом'якшення між Москвою і Вашингтоном не потрібно. Кілька істеричних заяв, що все там буде в шоколаді - це помилка. І Пентагон, і Конгрес, і сенат, по суті, є однодумцями, і республіканці, і демократи, вони розходяться лише тактично. Україні потрібно готуватися до конкретних пропозицій. Я думаю, що не пізніше березня Україна повинна запропонувати своє бачення нового президента США в підходах до цієї ситуації", - переконаний Безсмертний.
Він додав, що спілкувався на тему обрання Трампа президентом з деякими учасниками Мінського процесу.
"Вони кажуть, що частину переговорів було приділено питанню ставлення учасників цих переговорів до обрання президентом США Трампа. Тому навіть там це за столом переговорів звучало", - додав посол.
Як повідомляв Цензор.НЕТ, вибори президента США відбулися 8 листопада. Вдень 9 листопада були озвучені результати, згідно з якими за Трампа віддали 289 голосів виборників при необхідних 270. Його суперниця Хілларі Клінтон отримала 218 голосів виборників.Джерело: https://censor.net/ua/n414303
Топ коментарі
+22 частный сектор
показати весь коментар
09.11.2016 23:18 Відповісти Посилання +21 Агамемнон
показати весь коментар
09.11.2016 23:18 Відповісти Посилання +17 Федор Рац #194581
показати весь коментар
09.11.2016 23:19 Відповісти Посилання