4525 відвідувачів онлайн
55 447 128

"Цинізм нових провокацій спецслужб РФ почав межувати з дебілізмом", - Турчинов

Секретар РНБО Олександр Турчинов прокоментував учорашню заяву ФСБ про так званих українських диверсантів.

Про це повідомили в прес-службі РНБО.

"Вчора всі російські ЗМІ розповсюдили заяву ФСБ, яка продовжує розпочату влітку безглузду маячню щодо загрози тотального знищення російської окупаційної інфраструктури в Криму українськими диверсантами", - сказав у коментарі Секретар РНБО Олександр Турчинов.

Також читайте: "Заарештованого в окупованому Криму "диверсанта" Штиблікова захищатиме адвокат Афанасьєва, - брат

"Цього разу ФСБ врахували помилки літньої провокації, коли доказом причетності роботяги з Енергодару до українських спецслужб було лише його побите обличчя. Цього разу "доказова база" була ретельно і заздалегідь підготовлена. "Беззаперечним доказом", що захоплені цивільні люди є українськими диверсантами, а не агентами ЦРУ, Моссаду чи МІ-6 - були синьо-жовтий прапор та тризуб, без яких, напевно, українські диверсанти ніколи не ходять у тил ворога, а також візитівка популярного в російських ЗМІ "Правого сектору". Очевидно, за задумом потужних аналітиків ФСБ всім одразу має стати зрозумілим, що українські диверсанти прихопили з собою державні символи для самоідентифікації, а візитівки як надійні перепустки на засекречені військові бази, які вони збирались вщент знищити", - зазначив Турчинов.

"Не забарилися фахівці ФСБ і з вирішенням більш складної задачі: доведення причетності "українських диверсантів" саме до військової розвідки. Так, за версією російських неадекватів, ці хлопці притягли з собою до Севастополю разом з величезним тоннажем вибухівки та арсеналом різнокаліберної зброї ще і пам'ятну тарілочку з символікою Міністерства оборони України. Тепер прочищений кондовою пропагандою ватний розум російського телеглядача надійно зафіксує, що офіцери ГУР МО завжди беруть в рейд разом зі зброєю і вибухівкою державні символи та сувенірну продукцію рідного міністерства. Так само, як опери СБУ ідуть на небезпечну справу обов'язково прихопивши портрет Президента України з власноруч зробленим підписом. Що стосується профі зі С лужби зовнішньої розвідки, то вони, працюючи під прикриттям, завжди одягають атласні шаровари і червоні чоботи, що додає їм окрім патріотичного натхнення ще і можливість маскування на фоні червоних російських пик, які мирно відпочивають на асфальті. Можна і дали обговорювати безглузді та навіжені провокації російських спецслужб та неадекватні пропагандистські штампи, підпорядкованих їм ЗМІ, але треба чітко розуміти, що за цим стоять людські долі, захоплених та катованих заручників, а також інформаційне прикриття ескалації військової агресії проти нашої країни", - сказав Турчинов.
Топ коментарі
+53
https://twitter.com/br020201 Юрий Азиатский ‏@br020201
"Операция" ФСБ по поимке в Крыму "диверсантов" Украины с визитками Яроша во всей красе раскрывает уровень деградации этой конторы.
показати весь коментар
11.11.2016 15:12 Відповісти
+50
Красавчег!
показати весь коментар
11.11.2016 15:10 Відповісти
+48
Пастор жжет, всё по делу сказал
показати весь коментар
11.11.2016 15:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Штирлиц сидел в роскошном берлинском ресторане с белокурой фрау и пил
двадцатилетний французский коньяк. Вокруг суетилось с подносами с
десяток официантов.
Голос за кадром:
- Единственной мыслью Штирлица в этот момент было "Все ли я сделал для
любимой Родины? Достаточно ли самоотверженно я борюсь с фашистской
гадиной?.. "
показати весь коментар
11.11.2016 19:46 Відповісти
Штирлиц прикусил кончик "языка". Только после этого "язык" выложил все,
что знал.
показати весь коментар
11.11.2016 19:48 Відповісти
4 сентября 1985 года в концентрационном лагери , в селе
Кучино , Пермской области перестало биться сердце патриота Украины

,прекрасного поэта и правозащитника Василя

Стуса !!! Вечная память В.Стусу ! Его «адвокатом» ,несмотря на протест

подзащитного ,был заклятый враг Украины , Виктор Медведчук , который требовал для

Стуса, наказания большего чем прокурор

??? В КГБ Медведчук проходил под «кликухой», «Соколовский» ! Имя Василя Стуса получил
название Донецкий университет , который с красным дипломом он окончил .
Доносчиком был

преподаватель, некто Корнилов ! Нужно,

что бы в каждом украинском городе
проспект имени Василя Стуса и
тупик Виктора

Медведчука ! А банда воров « Украинский
выбир»

должна быть запрещена !!


показати весь коментар
11.11.2016 22:33 Відповісти
Нужно, к чертям
собачьим , Россию вышвырнуть из ООН, из за Украины , как в 1939 году , СССР
вышвырнули из Лиги Наций за Финляндию !!!


показати весь коментар
11.11.2016 23:10 Відповісти
"Цинизм новых провокаций спецслужб РФ начал граничить с дебилизмом", - Турчинов - Цензор.НЕТ 866
показати весь коментар
11.11.2016 19:55 Відповісти
Молодец Ирина! Слава Цивилизации! Позор ордынскому нацизму!
показати весь коментар
11.11.2016 22:11 Відповісти
работает украинская ДРГ. ФСБ писает кипятком...
"Цинизм новых провокаций спецслужб РФ начал граничить с дебилизмом", - Турчинов - Цензор.НЕТ 6498
показати весь коментар
11.11.2016 20:02 Відповісти
"Цинизм новых провокаций спецслужб РФ начал граничить с дебилизмом", - Турчинов - Цензор.НЕТ 6820
показати весь коментар
11.11.2016 20:18 Відповісти
Хорошо что телегу с салом за собой не тащили и все в вышиванках Хотя чего хотеть по другому кацап не всосет в чем тут дело
показати весь коментар
11.11.2016 20:23 Відповісти
немного юмора. всем смотреть!

АНТИРУСЬКЕ МРАКОБЕС.
шедевральные стихи.


https://www.youtube.com/watch?v=x6TafVIjCUQ



"Цинизм новых провокаций спецслужб РФ начал граничить с дебилизмом", - Турчинов - Цензор.НЕТ 9956






показати весь коментар
11.11.2016 20:44 Відповісти
Даже сепаратюги не поверили российскому фейку: https://www.youtube.com/watch?v=FboNGvA-bN4
показати весь коментар
11.11.2016 20:53 Відповісти
Яка користь від Турчинова для України ? Що корисного зробила ця юдина для українців?
Хоч одне назвіть.
показати весь коментар
11.11.2016 21:37 Відповісти
Яка користь від тебе для України ? Що ти корисного зробив для цієї країни? Тупішого запитання не придумають навіть вороги України!
показати весь коментар
12.11.2016 20:11 Відповісти
показати весь коментар
11.11.2016 21:58 Відповісти
"Опять - двадцать пять!?"
Ну никак, никак украинское правительство, так и не научится идеологии.
Пастор? Зачем Ваши комментарии и такие пространные? Что бы многие поиздевались?

Ваш комментарий, должен был быть в 4-е строчки. Голосом Левитана!

" Сегодня при попытке проникнуть в Крым, "трапылась трагедия". Субмарина Украинских ВСУ - "проклятый БТР-эр" по дну Сиваша зи дыверсантамы - снова заехал не туды куды треба. Официальный протокол?! На Цензоре."
показати весь коментар
11.11.2016 22:06 Відповісти
Следующих "диверсантов",обнаружат в Крыму в вышиванках ,с флагами ПС.Так легче маскироваться,во первых,а во вторых-росейский зритель только такое воспримет на веру.
показати весь коментар
11.11.2016 22:25 Відповісти
Без НАГРАДНОЙ ТАРЕЛКИ ВСУ и Визитки Яроша? Не - не потянет!
показати весь коментар
11.11.2016 22:37 Відповісти
а синие вьетнамки?. шо ж то за диверсант без синих резиновых вьетнамок?..
показати весь коментар
12.11.2016 00:20 Відповісти
Цинизм ********* типа Авакова,пастора,последнего гаранта и ВР просто зашкаливает.Готовьтесь *****.Осень не приносит плодов,начнем весной.
показати весь коментар
11.11.2016 22:27 Відповісти
Пастор красавчик, троллит расийскую свинью умело
показати весь коментар
11.11.2016 22:40 Відповісти
А цинизм наших властей граничит с подлостью.
показати весь коментар
11.11.2016 23:05 Відповісти
У Рыбникова конкурент появился.
показати весь коментар
11.11.2016 23:35 Відповісти
60 процентов населения Крыма - "навозной контингент" и их потомство:

"Цинизм новых провокаций спецслужб РФ начал граничить с дебилизмом", - Турчинов - Цензор.НЕТ 5106
показати весь коментар
12.11.2016 00:06 Відповісти
між іншим ніхто не буде розбиратись(з західників.американців) чи вони -диверсанти справжні чи ні. а люди -то попали. й по дурному! а можуть і відсидіти років 20 в сибіру!
показати весь коментар
12.11.2016 00:24 Відповісти
Жалко этих мужиков, но они ведь все крымчане, живут в Севастополе. Видать, не думали, что их назначат украинскими диверсантами.
показати весь коментар
12.11.2016 00:46 Відповісти
от це і є момент істини- русские-русский мир так діяли завжди! і ті ,які себе рахують русскими і живуть на тер. України (симпатизують русским) мають зрозуміти, що якби рашка захопила схід.УкраЇну, то зачистили б 1 млн, чи ти русский чи укр, чи ін. Забрали б всі їх бізнеси, бо своЇ вже давно чекають пограбувати, посилали б на м*ясо далі йти на захоплення України, в Сирію! ( за що нам привозили цинкові гроби з Афганістану???!!, а скільки скалічених тоді було!!), Всі мають стати громадянами України!! Не обманюватись!! Так як живе 80% населення рашки- не дай Господи, І що ми не маємо право побудувати країну,де ЛЮДЯМ би жилось добре,безпечно? І ми всі знаємо що це означає.
показати весь коментар
12.11.2016 15:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2