4240 відвідувачів онлайн
18 003 34

За добу у Львові випало 94% місячної норми опадів

З 16:00 12 листопада до 14:00 13 листопада у Львові випало 43 мм опадів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомила прес-служба Лівівської міської ради.

За даними Львівського гідрометцентру, станом на 14:00 в місті зафіксовано 43 мм опадів, що становить 94% від місячної норми.

Снігопад триває. За прогнозами синоптиків, опади стануть помірними вночі.

Читайте також: Негода знеструмила 430 населених пунктів, - віце-прем'єр Зубко
Топ коментарі
+10
Тримайтесь там, у ЛЬВОВІ!!! Головне, щоб було світло і тепло, а сніг - то до гарного врожаю!
показати весь коментар
13.11.2016 18:58 Відповісти
+5
Сніг то не біда - то радість дітворі
показати весь коментар
13.11.2016 19:00 Відповісти
+4
Прикарпаття засипало як в люту зиму. Давно таких аномалій не було.
показати весь коментар
13.11.2016 18:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пусть лес рубят дальше, уплывут подальше!
показати весь коментар
13.11.2016 18:47 Відповісти
Оля , лес не во Львове а в Закарпатье , там довольно далеко .
показати весь коментар
13.11.2016 19:39 Відповісти
За сутки во Львове выпало 94% месячной нормы осадков - Цензор.НЕТ 2044
показати весь коментар
13.11.2016 18:50 Відповісти
Мусора видно не будет и развозить его по всем областям перестанут.
показати весь коментар
13.11.2016 18:58 Відповісти
мне говорили, что целых 95,21% соврали гады, так и знал, цензор держи нас в курсе.
показати весь коментар
13.11.2016 18:55 Відповісти
Педальный конь накаркал снег по всей стране.
показати весь коментар
13.11.2016 18:56 Відповісти
нет не по всей!!!!!
показати весь коментар
13.11.2016 18:58 Відповісти
У нас дождь с утра валит не переставая.
показати весь коментар
13.11.2016 18:59 Відповісти
у нас пока красота))) только ветер
показати весь коментар
13.11.2016 19:01 Відповісти
Прикарпаття засипало як в люту зиму. Давно таких аномалій не було.
показати весь коментар
13.11.2016 18:57 Відповісти
Тримайтесь там, у ЛЬВОВІ!!! Головне, щоб було світло і тепло, а сніг - то до гарного врожаю!
показати весь коментар
13.11.2016 18:58 Відповісти
За сутки во Львове выпало 94% месячной нормы осадков - Цензор.НЕТ 891
показати весь коментар
13.11.2016 19:02 Відповісти
Беда за бедой во Львове. То мусорка горит, то снег идитет.
показати весь коментар
13.11.2016 18:59 Відповісти
Сніг то не біда - то радість дітворі
показати весь коментар
13.11.2016 19:00 Відповісти
У нас все біда.
показати весь коментар
13.11.2016 19:02 Відповісти
детворе в радость-Садовому в горесть.
показати весь коментар
13.11.2016 19:04 Відповісти
Анекдот дня из жизни

В Івано-Франківську, як завжди підступно і несподівано, випав перший сніг....

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків:
- Пане Смушак! Чому двірники не чистять двори і тротуари від снігу?!??!! Де двірники з лопатами???!!

Начальник міського департаменту ЖКГ Михайло Смушак:
- Пане Руслане... Лопати закупили, ....але не роздали двірникам, бо не встигли освятити...
показати весь коментар
13.11.2016 19:03 Відповісти
передайте смушаку , що сніг краще розчищати вилами.
показати весь коментар
13.11.2016 19:08 Відповісти
так звідки воно знає Смушака... так перепутав з кацапським рпц ,коли той забув освятити ракету і вона упала , бо вдарилась "об небесную твердь"
показати весь коментар
13.11.2016 19:12 Відповісти
зачем напрягаться вообще
потеплеет сам растает
показати весь коментар
13.11.2016 19:13 Відповісти
......Готовятся суки........ http://korrespondent.net/ukraine/3773017-vlasty-sozdaly-shtab-po-borbe-s-tretym-maidanom Власти создали штаб по борьбе с "третьим майданом"
показати весь коментар
13.11.2016 19:12 Відповісти
да не будет третьего майдана, кто его проплатит? Путен? если бы так уже бы давно это сделал. Никто больше не будет строить сцены и подносить биотуалеты. Максимум некое подобие майдана- сменят власть на такого же укуриша как теперешний, чтобы народ думал что он что-то изменил и будут дальше лапшу на уши вешать.
показати весь коментар
13.11.2016 19:24 Відповісти
как раз есть кому проплатить и есть кому потратить.
показати весь коментар
13.11.2016 19:24 Відповісти
TEBE HIMNJUXA TOCNO PYTATY NE BUDUT --ROBYTY 3 MAJDAN CY NI???
показати весь коментар
13.11.2016 19:45 Відповісти
asdfasfeqefq3 dfad
PTN PNH dibil
показати весь коментар
13.11.2016 22:10 Відповісти
А зачем им штаб,у них мусора с оружием,новый спецназ,вся военная техника которую они построили или закупили для АТО,на самом деле все это против нас.
показати весь коментар
13.11.2016 19:24 Відповісти
Это БОЖЬЯ месть жителям Львова за мусор который они разозили по всей Украине. Снег убирайте сами со своим мэром-главным садовистом!
показати весь коментар
13.11.2016 19:35 Відповісти
По твоей логике Донецк должен провалиться под землю .
показати весь коментар
13.11.2016 19:42 Відповісти
https://censor.net/user/353267))) Ух ты, срань маскальская, снег зимой это для маскалей божья кара! Ну а землетрясение в италии как ты назовешь божья благодать! Маскальская срань в некоторых странах молятся богу чтобы он им посла хотя бы десятую часть то что выпало в Львове!
показати весь коментар
13.11.2016 20:05 Відповісти
BACU TROLLI KACAPORYLI VZE I SNIG DO POLITYKY PIDKLJUCYLY

METODYCKA PRYJSHLA CY SAMI AKTYVNI:???
показати весь коментар
13.11.2016 19:42 Відповісти
А я завтра по гуму поїду. Задня лиса як ноги в охайної жінки.
показати весь коментар
13.11.2016 19:50 Відповісти