4688 відвідувачів онлайн
7 221 32

Землетрус магнітудою 6,2 бала стався в Аргентині

На північному заході Аргентини стався землетрус магнітудою 6,2 бала.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це повідомляє Геологічна служба США.

Підземні поштовхи були зафіксовані о 11:01 за місцевим часом (16:01 за київським часом)за 26 кілометрів на північ від міста Чілесіто і за 200 кілометрів на схід від кордону з Чилі.

Повідомлень про жертви і руйнування поки не надходило.

Читайте також: Черговий землетрус зафіксовано в Італії
Топ коментарі
+9
Землетрясение магнитудой 6,2 балла произошло в Аргентине - Цензор.НЕТ 1779
показати весь коментар
13.11.2016 21:03 Відповісти
+5
возможно искусственное, ядерное, местами осадки...
показати весь коментар
13.11.2016 20:55 Відповісти
+4
и только в Мухосранске тишь да гладь шо за паскудство непонятно
показати весь коментар
13.11.2016 20:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и только в Мухосранске тишь да гладь шо за паскудство непонятно
показати весь коментар
13.11.2016 20:51 Відповісти
з рота вирвали
показати весь коментар
13.11.2016 21:11 Відповісти
просто мухосранску несусветно повезло находиться в зоне не сейсмического риска, только и всего
показати весь коментар
14.11.2016 01:20 Відповісти
Але завивання на болотах всеодно не припиняється. Кацапи, сер.
показати весь коментар
14.11.2016 08:57 Відповісти
А в маскве не ожидается?
показати весь коментар
13.11.2016 20:52 Відповісти
возможно искусственное, ядерное, местами осадки...
показати весь коментар
13.11.2016 20:55 Відповісти
Землетрясение магнитудой 6,2 балла произошло в Аргентине - Цензор.НЕТ 1779
показати весь коментар
13.11.2016 21:03 Відповісти
Авакова в отставку !
реально уже задовбав пасипака ...
показати весь коментар
13.11.2016 20:54 Відповісти
И на северо-западе Аргентины офигели от назначения Анастасии Деевой на должность заместителя министра внутренних дел по вопросам европейской...
показати весь коментар
13.11.2016 20:58 Відповісти
статья о природном явлении зачем ты этого дибила сюда всунул
показати весь коментар
13.11.2016 20:58 Відповісти
я теж вважаю треба щоб всі силовики були зосереджені в лапах одного клану і порося пошвидше пройшов той же шлях, що й яник, може колись до народу дійде, що всі "діти кучми" з одного гівна зліплені
показати весь коментар
14.11.2016 09:01 Відповісти
Италие , Аргентина ...Сколько можно ..
Нехай по кремлём потрясёт..
показати весь коментар
13.11.2016 20:56 Відповісти
жаль, что не в Кацапстане.
показати весь коментар
13.11.2016 21:02 Відповісти
показати весь коментар
13.11.2016 21:13 Відповісти
Боже.....Липецк давай Липецк ....
показати весь коментар
13.11.2016 21:02 Відповісти
в районі роШШена бажано
показати весь коментар
13.11.2016 21:14 Відповісти
Всю неделю трясет во многих странах.
показати весь коментар
13.11.2016 21:04 Відповісти
Да когда же даст Бог землетрясение на Банковой да и в ВР Украины магнитудой хотя бы в 20 баллов по шкале Рихтера?
показати весь коментар
13.11.2016 21:07 Відповісти
Также услышите о войнах и о военных слухах. Смотрите, не ужасайтесь, ибо надлежит всему тому быть, но это еще не конец: ибо восстанет народ на народ, и царство на царство; и будут глады, моры и землятресения по местам; все же это начало болезней. (Матфея 24:6-8)
показати весь коментар
13.11.2016 21:09 Відповісти
Землетрясение магнитудой 6,2 балла произошло в Аргентине - Цензор.НЕТ 9580
показати весь коментар
13.11.2016 22:48 Відповісти
Ещё одно землетрясение......
Землетрясение магнитудой 7,8 произошло сегодня в Новой Зеландии
http://echo.msk.ru/blog/echomsk/1873438-echo/
.........Совсем скоро и у нас будет землетрясение в 12 баллов , но только на Майдане.
показати весь коментар
13.11.2016 21:14 Відповісти
Предупреждали же. Суперлуна будет воздействовать на сильные приливы-отливы и землетрясения
показати весь коментар
13.11.2016 21:16 Відповісти
Обама, учи уже географию. Рашка восточнее, а не южнее.
показати весь коментар
13.11.2016 21:16 Відповісти
шото трясёт нашу родную планету..
показати весь коментар
13.11.2016 23:56 Відповісти
так це звична справа в сейсмічно-активних поясах, всеодно сказати "щось матінка Земля все крутиться й крутиться"
показати весь коментар
14.11.2016 09:48 Відповісти
в тебе дефіцит спілкування, що ти до всіх чепляєшся?
показати весь коментар
14.11.2016 12:01 Відповісти
в тебе дефіцит спілкування що ти такі дурниці морозиш у всіх темах?
показати весь коментар
15.11.2016 06:39 Відповісти
в нормальних людей завжди є вибір, читати, або ні. Не подобається - не читай.. А , взагалі то, коли кажуть про "нормальних", це вочевидь, не про тебе. Ти, на цьому форумі, як затичка для всіх дірок..
показати весь коментар
15.11.2016 12:35 Відповісти
яким боком шоколадні до нормальних?
показати весь коментар
15.11.2016 13:43 Відповісти
відчепись, риг-ачка.
показати весь коментар
15.11.2016 14:02 Відповісти
обтікай, сейсмолог ліпецький