Нам потрібен не сигнал, а безвізовий режим, - Клімкін
Міністр закордонних справ Павло Клімкін сподівається, що до кінця року буде прийнято остаточне рішення про введення безвізового режиму між Європейським Союзом і Україною.
Про це він сказав журналістам після засідання уряду, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"У принципі безвізовий (режим. - ред.) для нас і безвізовий (режим. - ред.) для Грузії, оскільки політичне рішення прийнято, буде діяти, як тільки буде прийнято механізм реагування на міграційні ризики. Тобто ми зазвичай можемо дати якийсь політичний сигнал, але нам потрібен не сигнал, а безвізовий режим, щоб ми їздили без віз", - сказав Клімкін.
Міністр додав: "Я дуже сподіваюся, що це буде прийнято до кінця року. Так нам обіцяють. Усі останні розмови саме про це".
За його словами, зараз тривають дискусії про створення механізму реагування на міграційні процеси.
Клімкін також повідомив, що сьогодні має намір зустрітися з єврокомісаром Йоханнесом Ханом і обговорити це питання. "Ми в дуже тісному контакті. Вчора я обдзвонив майже всіх міністрів", - наголосив глава МЗС..
Гидрант сказал до 24 НОЯБРЯ !!!