5901 відвідувач онлайн
2 167 10

ОБСЄ зафіксувала 519 вибухів на Донбасі 17 листопада

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 460 вибухів у Донецькій області та 59 - у Луганській 17 листопада.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"СMM зафіксувала більше порушень режиму припинення вогню в Донецькій області, в тому числі 460 вибухів, 300 з яких зосереджені в районі Авдіївки, Ясинуватої, Донецького аеропорту", - йдеться в звіті.
У Луганській області місія зафіксувала також збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, зокрема зафіксовано 59 вибухів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мар'їнку та Красногорівку постійно обстрілюють. Думаю, що тут буде вирішуватись питання про можливість відселення людей, - Зубко

Місія продовжила контролювати процес розведення сил і засобів у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському, свобода пересування місії була обмежена на всіх 3 ділянках. Також ОБСЄ зафіксувала довгі черги на в'їзді-виїзді контрольно-пропускних пунктів у районі Станиці Луганської в ранкові години.

Також читайте: Минулого тижня в зоні АТО зареєстровано найбільшу кількість обстрілів від початку року, - ОБСЄ
Топ коментарі
+2
В документах ООН, касающихся Крыма, он будет именоваться теперь «временно оккупированным»
показати весь коментар
18.11.2016 22:06 Відповісти
+2
Мураєва туди відправити!
показати весь коментар
18.11.2016 22:12 Відповісти
+1
Eta 8,65 casov-sverhurocnyje mogut zatrebovat....................)))))))))................i obsc i terroristy..................
показати весь коментар
18.11.2016 22:09 Відповісти

Завантаження...