5374 відвідувача онлайн

Суд заарештував начальника управління житлово-комунального господарства Львівської міськради, затриманого під час отримання хабара

Начальника управління житлового господарства Львівської міськради Юрія Гольця взяли під варту на 2 місяці.

Про це повідомила прес-секретар УСБУ у Львівській області Мирослава Клячківська, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Шевченківський суд Львова сьогодні ухвалив взяти під варту начальника управління житлового господарства Львівської міськради з можливістю внесення застави в розмірі 2 млн грн", - сказала вона.
Як повідомлялося, 17 листопада співробітники військової прокуратури і СБУ затримали Ю.Гольця під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 80 тисяч грн від одного з львівських бізнесменів. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України (Одержання неправомірної вигоди).
Топ коментарі
+6
Наши чиновники, попытались бы взять взятку, даже по дороге на эшафот...
показати весь коментар
19.11.2016 18:24 Відповісти
+2
Рафик не виноувен ?
показати весь коментар
19.11.2016 18:27 Відповісти
+1
Если ты со своей латиницей из Европы не понимаешь, что обслуживание домов - это не только внутридомовые сети и сети до ЖЭКа (условно говоря), то не позорься.
показати весь коментар
19.11.2016 18:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наши чиновники, попытались бы взять взятку, даже по дороге на эшафот...
показати весь коментар
19.11.2016 18:24 Відповісти
особенно, когда эта взятка стала возможностью внесения залога продажному правосудию для спасения собственной шкуры
показати весь коментар
19.11.2016 19:41 Відповісти
Самопомич хоронят.
показати весь коментар
19.11.2016 18:26 Відповісти
Рафик не виноувен ?
показати весь коментар
19.11.2016 18:27 Відповісти
Самонемич была искусственным образованием, ни на чём не основанной, даже в сравнении с остальными "партиями".
показати весь коментар
19.11.2016 18:28 Відповісти
Судя по названиям, ихтамнет
показати весь коментар
19.11.2016 19:07 Відповісти
на то она и самопомич, чтобы себя хоронить, с оркестром или без, это уже как люди решат
показати весь коментар
19.11.2016 19:42 Відповісти
Садовому собрать вещи и насушить сухарей.
показати весь коментар
19.11.2016 18:27 Відповісти
давно пора..
вместе с егоркой соболевым, которому квартиру купила жена падалка...
показати весь коментар
19.11.2016 18:28 Відповісти
голова садовая готова всё своё вороватое окружение пересажать, чтобы в итоге самой не сидеть
показати весь коментар
19.11.2016 19:47 Відповісти
брал бы в больших размерах, как "брилиантовые", может бы и не посадили...
показати весь коментар
20.11.2016 01:25 Відповісти
Kakije ***** zkh........?...............za 2,5 goda vy ne sumeli sdelat iz domov soobscsestv,kotoryje sami zakljucajut kontrakty s vodoi,elektricestvom i i teplom.............?..................vy sho,jobnutyje..............??!!!.............
показати весь коментар
19.11.2016 18:28 Відповісти
Если ты со своей латиницей из Европы не понимаешь, что обслуживание домов - это не только внутридомовые сети и сети до ЖЭКа (условно говоря), то не позорься.
показати весь коментар
19.11.2016 18:32 Відповісти
Ty,dubina,budesh menja ucit k domovladeniju..........?..............My eta sdelali uze v 90-je v prikaznom porjadke-prijezai v Estonia na ucjobu,kozjol.........)))))))..........
показати весь коментар
20.11.2016 16:08 Відповісти
Наш ган.он тоже брал, но почему-то на свободе..
показати весь коментар
19.11.2016 18:40 Відповісти
Вот зачем человеку выходные испортили? Какой смысл, веде еще и извиняться придется.
показати весь коментар
19.11.2016 18:50 Відповісти
К Новому году будет дома