11735 відвідувачів онлайн
25 163 66

18-річні герої Майдану Снітко і Табала отримали звання Героя України (посмертно)

Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України двом бійцям - Андрію Снітку та Сергію Табалі, які віддали своє життя захищаючи незалежність і територіальну цілісність України під час антитерористичній операції.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента, відповідні Укази глава держави підписав 21 листопада.

"За сумлінне виконання службових обов'язків, відданість Українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм у складних умовах загрози життю та здоров'ю громадян, звання Героя України присвоєно Андрію Снітку посмертно", - йдеться в повідомленні.

Повідомляють, що з перших днів Революції Гідності Андрій Снітко брав активну участь у протестному русі. З початку збройної агресії Росії вступив добровольцем і проходив службу у батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення "Азов" Головного управління МВС України. Протягом липня-серпня 2014 року проявив сміливість та мужність під час низки бойових операцій з визволення міста Маріуполь Донецької області. 20 серпня 2014 року поблизу міста Іловайськ Донецької області у складі групи здійснював бойове завдання. Під час зачистки території від терористів у напрямок групи була закинута ручна граната. Андрій, усвідомлюючи смертельну небезпеку членам групи, не вагаючись накрив своїм тілом гранату, чим врятував своїх побратимів від загибелі ціною свого власного життя. Герою було 18 років.

Дивіться: У Сєвєродонецьку попрощалися з бійцем 92-ої ОМБр Артемом Шинковенком. ВIДЕО

"За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, незламність духу, звання Героя України присвоєно Сергію Табалі посмертно", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що сумчанин Сергій Табала (позивний "Сєвєр") з перших днів грудня 2013 року був активним учасником Революції Гідності. У зону проведення АТО вісімнадцятирічний патріот пішов добровольцем захищати Батьківщину від озброєних терористичних угрупувань. Воював в Донецькому аеропорту. Був поранений, але залишився строю. Кіборг героїчно загинув 6 листопада 2014 року від вибуху артилерійського снаряду під час штурму бойовиками диспетчерської вежі Донецького аеропорту.

Сергій Табала похований на Алеї Слави Центрального міського цвинтаря у рідних Сумах. Розпорядженням Сумського міського голови від 19 лютого 2016 року іменем Сергія Табали названо вулицю, на його честь встановлено меморіальну дошку в Сумській спеціалізованій школі №9.
Топ коментарі
+36
Однако "Север", добровольно пошёл на фронт в 18 лет, защищать Украину. Только уже за это можно давать Героя Украины.
Погиб во время штурма донецкого аэропорта. Герой, всегда останется в наших сердцах.

18-летние герои Майдана Снитко и Табала получили звание Героя Украины (посмертно) - Цензор.НЕТ 3019
показати весь коментар
21.11.2016 12:34 Відповісти
+34
Вічна слава Героям!
Вічна наша пам'ять та уклін!
показати весь коментар
21.11.2016 12:13 Відповісти
+19
У меня огромное желание послать в АТО всю верховную раду во главе с головокомандуючим и их детишками, на таких же условиях , какие имеют воины ВСУ.
В напутствие предложить им комплект наград , в случае их героической смерти.
показати весь коментар
21.11.2016 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вічна слава Героям!
Вічна наша пам'ять та уклін!
показати весь коментар
21.11.2016 12:13 Відповісти
никогда не поверю чтобы порошенко пришел и почтил память героев
показати весь коментар
21.11.2016 12:24 Відповісти
не вірь.
показати весь коментар
21.11.2016 13:20 Відповісти
"ребята гибнут" за свою країну, за своїх дітей, за своїх батьків. Навіщо ви тут це все розвозете? Більше ніде? Ви в них спитайте, вони вам дадуть відповідь - за що вони там стоять.
показати весь коментар
21.11.2016 14:48 Відповісти
он даже и придет. но с лицемерит и бровью не поведет. артист.
показати весь коментар
21.11.2016 20:49 Відповісти
Вот такие люди должны быть в Украине при власти а не те кто имеет офшоры в Панаме и забывает декларировать виллы в Испании !!!
показати весь коментар
21.11.2016 12:15 Відповісти
У меня огромное желание послать в АТО всю верховную раду во главе с головокомандуючим и их детишками, на таких же условиях , какие имеют воины ВСУ.
В напутствие предложить им комплект наград , в случае их героической смерти.
показати весь коментар
21.11.2016 12:16 Відповісти
Ира, не обижайся.

Это я нажал на СПАМ....
Не могу его видеть уже.
показати весь коментар
21.11.2016 12:35 Відповісти
Если такое звание присваивается не своим сыновьям а чужим то это выглядит торжественно.
показати весь коментар
21.11.2016 12:18 Відповісти
No rasizm!
показати весь коментар
21.11.2016 12:40 Відповісти
Ну все винторогие . достали . Это ***** козломордые нацисты !
показати весь коментар
21.11.2016 12:47 Відповісти
А это уже как минимум - интересно.
показати весь коментар
21.11.2016 13:28 Відповісти
Как максимум ? Напиши Путин - ***** .
показати весь коментар
21.11.2016 13:42 Відповісти
Просто не в тему , но напиши .
показати весь коментар
21.11.2016 13:44 Відповісти
То что путин ***** это как раз очень в тему !
показати весь коментар
21.11.2016 13:48 Відповісти
מצטערים טועה.
показати весь коментар
21.11.2016 14:05 Відповісти
Віддали найдорожче заради України...
Героям Слава!!!
показати весь коментар
21.11.2016 12:19 Відповісти
Наконец-то! Единственное что - ни награждающие, ни даже авторы на ЦЕНЗОРе не написали, что Сергей Табала - боец ДУК ПС. Что, до сих пор ПС табу?
показати весь коментар
21.11.2016 12:20 Відповісти
Народ и так в курсе что "Север" из ДУК ПС .
показати весь коментар
21.11.2016 12:29 Відповісти
в кацапстане это запрещённая организация..а учитывая особую гибридность власти и войны...................
показати весь коментар
21.11.2016 12:37 Відповісти
Политика : На работу на "майбахе" , воинам - орден , народу - субсидия .
показати весь коментар
21.11.2016 12:21 Відповісти
Север заслужил...
Слава Героям!...
показати весь коментар
21.11.2016 12:22 Відповісти
Вічна пам"ять, вічна Слава і вічний душевний біль!
показати весь коментар
21.11.2016 12:30 Відповісти
Совсем юный,ь ещё жить и жить. Жизнь только начиналась для Сергея Габалы. 18 лет.
18-летние герои Майдана Снитко и Табала получили звание Героя Украины (посмертно) - Цензор.НЕТ 3352

18-летние герои Майдана Снитко и Табала получили звание Героя Украины (посмертно) - Цензор.НЕТ 3039
показати весь коментар
21.11.2016 12:32 Відповісти
показати весь коментар
21.11.2016 12:34 Відповісти
Як би Сергій був зараз живий - 100% його б записали у "раскачіватєлі лодкі і агенти *****" , оскільки хлопець завжди був націоналістом і патріотом !
показати весь коментар
21.11.2016 12:37 Відповісти
Это символ нации !
показати весь коментар
21.11.2016 12:52 Відповісти
У нас , з символами нації , якось не дуже - колись і Савченко ним була ..((
показати весь коментар
21.11.2016 12:56 Відповісти
Для меня оно, не кем не когда не было . . На счет нее , хорошо сказал Булгаков , в " Собачьем сердце " .
показати весь коментар
21.11.2016 13:32 Відповісти
Не раздувай тему . Этот парень Герой . Его нет , а мы спорим .. Как это ...
показати весь коментар
21.11.2016 13:36 Відповісти
Володимир Мик -запам'ятай,шо габала,то футбольна команда із азербайджану/тренер українець григорчук/а,прізвище Героя - Табала
показати весь коментар
21.11.2016 14:58 Відповісти
Светлая память Героям.
показати весь коментар
21.11.2016 13:10 Відповісти
Ще вийшов указ про нагородження правосеків Яроша. Переважно тих, що зараз у його УДА.
Остаточний розкол колтшнього Правого сектора на "лояльних і нелояльних".

http://novynarnia.com/2016/11/21/poroshenko-vidznachiv-ordenami-yarosha-ta-inshih-dobrovoltsiv-ne-z-zsu/ Порошенко відзначив орденами Дмитра Яроша та інших добровольців не з ЗСУ

18-летние герои Майдана Снитко и Табала получили звание Героя Украины (посмертно) - Цензор.НЕТ 1006
показати весь коментар
21.11.2016 13:24 Відповісти
схоже на відкуп влади.логічно було відразу відзначити а не тягнути два роки..
Хлопці Герої!
показати весь коментар
21.11.2016 13:41 Відповісти
І при цьому всякі Заверухи і Зв"ягільські теж мають звання "Герой".
показати весь коментар
21.11.2016 13:59 Відповісти
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!
показати весь коментар
21.11.2016 14:55 Відповісти
18-летние герои Майдана Снитко и Табала получили звание Героя Украины (посмертно) - Цензор.НЕТ 9866
показати весь коментар
21.11.2016 18:18 Відповісти
Вот же ирония сутьбы!!...
У моей первой девушки фамилия была Табала, а у моего очень хорошего и невероятно грамотного друга по первым годам работы в университете фамилия была Снитко...
Только сейчас мой Снитко на рашке. Леди, теперь уже не Табала, стала с мужем беженцами из Макеевки и настоящими патриотами, а я АТОшник... Вот так и живем )))
показати весь коментар
21.11.2016 22:18 Відповісти
На превеликий жаль, Героі померли за Украіну, яка дісталася, як в лотерею, баригам та пройдисвітам. Та й нагородили іх вже занедбаним званням, тому ще звання купили для себе такі "героі", як старий порошенко, звягільській та інші.
показати весь коментар
21.11.2016 23:11 Відповісти
RIP
показати весь коментар
22.11.2016 04:30 Відповісти
Вони залишаться такими, як були.


СЛАВА ГЕРОЯМ !!!
показати весь коментар
22.11.2016 07:54 Відповісти