8885 відвідувачів онлайн

Командиру роти харківського "Беркуту" Шаповалову продовжили утримання під вартою

Подільський райсуд Києва продовжив на 2 місяці утримання під вартою командира роти харківського "Беркута" Віктора Шаповалова.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 5 канал.
Термін утримання обвинуваченого в СІЗО мав завершитися 24 листопада. На продовженні утримання під вартою наполягали військові прокурори, захисники клопотали про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Шаповалову інкримінують побиття і знущання з активістів Майдану, незаконне використання зброї та перевищення службових повноважень. Усього в цій справі повинні допитати ще близько сотні свідків.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Це край: рішення суду про звільнення під нічний домашній арешт екс-"беркутівця", підозрюваного у розстрілах на Євромайдані, незаконне, - Горбатюк

Нагадуємо, 3 жовтня Шаповалов у суді визнав свою провину, попросив вибачення і назвав прізвища колишніх колег, які отримували патрони зі свинцевою картеччю замість гумових куль.
Топ коментарі
+9
И ни слова о вече на Майдане. С годовщиной Революции Достоинства тебя, Цензор!
показати весь коментар
21.11.2016 19:50 Відповісти
+4
Три роки до дупи.
показати весь коментар
21.11.2016 19:52 Відповісти
+3
По 1+1 тільки що показали , що там вже шини почали палити а нові поліцаї мєнти їх розганяють !
показати весь коментар
21.11.2016 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И ни слова о вече на Майдане. С годовщиной Революции Достоинства тебя, Цензор!
показати весь коментар
21.11.2016 19:50 Відповісти
По 1+1 тільки що показали , що там вже шини почали палити а нові поліцаї мєнти їх розганяють !
показати весь коментар
21.11.2016 19:51 Відповісти
Три роки до дупи.
показати весь коментар
21.11.2016 19:52 Відповісти
Самі винні - хіба , хтось , думав що буде по іншому ? ...))
показати весь коментар
21.11.2016 19:55 Відповісти
Я не знаю такого патриота.
показати весь коментар
21.11.2016 20:11 Відповісти
надька- черноротая отпустит. надо бы еще извиниться.
показати весь коментар
21.11.2016 19:51 Відповісти
Із усіх 4000 буркутів АЖ ОДНОГО намагаються засудити ?
показати весь коментар
21.11.2016 19:53 Відповісти
И то того который покаялся и назвал тех кто был с ним.
показати весь коментар
21.11.2016 21:50 Відповісти
Не всех ещё сдал? В следующий раз продлить на пол-года. Потом на год.... и.т..д.
показати весь коментар
21.11.2016 19:55 Відповісти
На Майдане палят шины, народ прибывает...Авакяновские менты сбивает с ног людей с шщинами
показати весь коментар
21.11.2016 19:57 Відповісти
судить надо не людей в погонах которые выполняли приказы о пртиводействии антигосударствнному бунту, а тех кто их отдлавал.
показати весь коментар
21.11.2016 20:03 Відповісти
Да что ты говоришь? А им что приказы отдавали добивать обездвиженных на земле? Или явно ломать ключицы и конечности? Я молчу уже про тех кто начал стрелять из помповых ружей картечью вместо травматических пуль.
показати весь коментар
21.11.2016 21:53 Відповісти
распять, тварь
показати весь коментар
21.11.2016 20:06 Відповісти
Joker 024f0547 не бзди!!! Не розкачуй шокояхту.
показати весь коментар
21.11.2016 20:06 Відповісти
дебилизму кацапов видать дна нету=)))=))))))

Депутат Госдумы от партии "Справедливая Россия", председатель думского комитета по проблемам семьи, доктор юридических наук Елена Борисовна Мизулина предлагает ввести штраф для мужчин за невыполнение супружеского долга.
- уклонение от выполнения супружеского долга - это уклонение от долга перед обществом. Если мужчина без видимых причин (напр. связанных со здоровьем) систематически не выполняет свой супружеский долг, или выполняет его спустя рукава, чтобы отмазаться - он должен заплатить штраф государсттву.
показати весь коментар
21.11.2016 20:09 Відповісти
А вндь оно каждый день проедеант народные деньги. Не проще ли "в попытке к бегству"?
показати весь коментар
21.11.2016 20:24 Відповісти