8596 відвідувачів онлайн

Святошинський райсуд Києва готовий організувати допит Януковича в режимі відеоконференції

Святошинський районний суд Києва має намір вирішити питання про можливість проведення допиту колишнього президента Віктора Януковича за допомогою відеоконференцзв'язку 24 листопада.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, про це на засіданні у вівторок сказав головний суддя Сергій Дячук.
Він зазначив, що до Святошинського суду надійшла інформація від Ростовського обласного суду Росії про готовність провести відеодопит Януковича.
Святошинський райсуд 21 листопада провів тестування системи відеоконференцзв'язку і заявляє про її готовність до експлуатації.
Суддя Дячук зазначив, що на засіданні 24 листопада суд вирішить питання про зміну порядку дослідження доказів і про проведення найближчим часом відеодопиту колишнього президента Януковича і колишнього командувача Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України Станіслава Шуляка.
Як повідомляли, 16 серпня Міністерство юстиції повторно направило Росії запит про допит за допомогою відеозв'язку колишнього президента Віктора Януковича, тому що в першому запиті зникла частина документів.
У травні Святошинський районний суд Києва вирішив допитати за допомогою відеоконференцзв'язку Януковича у справі проти 5 колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вул. Інститутській у Києві.
Мін'юст направив до Росії перший відповідний запит у червні.
Топ коментарі
+1
срок тоже будет в режиме реалити шоу отбывать?
показати весь коментар
22.11.2016 12:52 Відповісти
+1
на острове со страусами!
показати весь коментар
22.11.2016 12:54 Відповісти
+1
А если по скайпу ! И показывать на все каналы. Чавокуня против Барыги!
Блин! Это бы было зрелище я вам скажу!!!
показати весь коментар
22.11.2016 12:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
срок тоже будет в режиме реалити шоу отбывать?
показати весь коментар
22.11.2016 12:52 Відповісти
на острове со страусами!
показати весь коментар
22.11.2016 12:54 Відповісти
утренняя зарядка - бег по пенькам.
показати весь коментар
22.11.2016 12:56 Відповісти
А если по скайпу ! И показывать на все каналы. Чавокуня против Барыги!
Блин! Это бы было зрелище я вам скажу!!!
показати весь коментар
22.11.2016 12:54 Відповісти
Да друзья!! Мы бы очень много узнали поучительного. НО КТО ПОЗВОЛИТ ТАКОЙ ПОЗОР!!!
показати весь коментар
22.11.2016 13:05 Відповісти
Дайте ему ручку , если сломает , значит не двойник .
показати весь коментар
22.11.2016 12:55 Відповісти
или ручка подпилена
показати весь коментар
22.11.2016 12:56 Відповісти
Це щось нове. А як з юридичної сторони, такий "допит"? Краще б наші спец.служби займалися тим, що повинні - знищувати ворогів України за кордоном. Бо тягнути їх в Україну на суд - дурне діло, часу багато, багато галасу. Швидше треба все робити та так, щоб усі розуміли.
показати весь коментар
22.11.2016 12:58 Відповісти
Сколько лямов потратят на организацию конференции???
показати весь коментар
22.11.2016 12:59 Відповісти
Цирк. Какое-то Мапет-шоу. Заевшая пластинка, сюда ещё надо песни про МВФ, **** ну и прочее.
показати весь коментар
22.11.2016 13:14 Відповісти
- Ты это! А ты товой!
- Чего т-того?!
- Ты… это… не безобразничай

Святошинский райсуд Киева готов организовать допрос Януковича в режиме видеоконференции - Цензор.НЕТ 5709
показати весь коментар
22.11.2016 13:18 Відповісти
Теперь будет возможность в барыги на весь мир доказать что он чист а янек уголовник.Но я не верю что барыга и его опг будут участвовать в этом шоу.Найдут тысячи причин и с украинской стороны будут только следаки и шавки.А вообще интересно было бы посмотреть как легетивные 1 и 2 расскажут о преступлениях друг друга.
показати весь коментар
22.11.2016 13:34 Відповісти
кстати о птичках. петухах

http://novynarnia.com/2016/11/22/dim-svoye-vidzhiv-vidno-i-yanyk-skoro-blogeri-sfotografuvali-batkivskiy-budinok-yanukovicha-v-************/ "Дім своє віджив, видно, і Яник скоро…" Блогери сфотографували батьківський будинок Януковича в Єнакієвому

Святошинский райсуд Киева готов организовать допрос Януковича в режиме видеоконференции - Цензор.НЕТ 9261