4310 відвідувачів онлайн

"Ми маємо 1,8% зростання ВВП, а хочемо мати 5-7%", - Гройсман

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
"Коли ми зустрічаємося з підприємцями, ми завжди запитуємо, які є проблеми, у чому вони. Ми готові знімати всі перепони. Ми маємо 1,8% зростання ВВП, а хочемо мати 5-7%. Це можливо тільки тоді, коли буде дерегуляція і прийдуть інвестиції", - сказав він.
Топ коментарі
+8
А мы имеем:
1. рост курса доллара, рост цен на продукты, рост коммунальных тарифов.
2. скоро поимеем рост минималки.
3. возврат к пункту 1.
показати весь коментар
23.11.2016 12:49 Відповісти
+7
"Мы имеем 1,8% роста ВВП, а хотим иметь 5-7%", - Гройсман - Цензор.НЕТ 6266
показати весь коментар
23.11.2016 12:50 Відповісти
+6
Рост ВВП, который считается в гривне 1,8%, а только падение гривны с 25 до 27 дает инфляцию в 8%, и где он этот рост увидел? Разве только в своем кармане!
показати весь коментар
23.11.2016 13:04 Відповісти

Завантаження...