9664 відвідувача онлайн

Японія підтримує продовження санкцій стосовно РФ

Японська сторона підтвердила незмінність своєї позиції щодо продовження санкцій проти Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав посол України в Японії Ігор Харченко.
"У ході зустрічей, проведених сьогодні в Токіо, першого віце-прем'єр - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва з державним міністром закордонних справ Нобуо Кісі і міністром економіки, торгівлі і промисловості Хіросіге Секо, японська сторона підтвердила незмінність своєї позиції щодо продовження санкцій стосовно Росії у зв'язку з агресією проти України і солідарності країн Сімки з цього питання", - написав він.
Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама і лідери п'яти країн Європейського Союзу - канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Франсуа Олланд, прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці, прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой і прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей погодилися зберігати санкції проти Росії до виконання нею Мінських угод.
Читайте також: Порошенко закликав ЄС продовжити санкції проти РФ: Вони дуже важливі і мають діяти до відновлення територіальної цілісності України
Топ коментарі
+6
Вопрос пороховатникам
Япония поддерживает продление санкций против России, - посол Харченко - Цензор.НЕТ 2544
показати весь коментар
24.11.2016 12:04 Відповісти
+4
Спасибо Японии...
показати весь коментар
24.11.2016 12:00 Відповісти
+4
Лавров уже выразил свое разочарование. "Япона мать", сказал он.
показати весь коментар
24.11.2016 12:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спасибо Японии...
показати весь коментар
24.11.2016 12:00 Відповісти
Лавров уже выразил свое разочарование. "Япона мать", сказал он.
показати весь коментар
24.11.2016 12:06 Відповісти
Вопрос пороховатникам
Япония поддерживает продление санкций против России, - посол Харченко - Цензор.НЕТ 2544
показати весь коментар
24.11.2016 12:04 Відповісти
все вірно - але більшості пристосуванцям все це пох ...
показати весь коментар
24.11.2016 12:08 Відповісти
Японцы, молодцы! Начинайте с востока, мочите кацапсинских ублюдков, забирайте уже свои Сахалин и Курилы. А там глядишь и Европа со Штатами подключатся и ускорят развал выгребной ямы-*********
показати весь коментар
24.11.2016 12:05 Відповісти
А без візиту пана Кубіва до Токіо, Японія санкції б не подовжила? Це все - завдяки йому?
показати весь коментар
24.11.2016 12:06 Відповісти
Самурає-бандерівці.
показати весь коментар
24.11.2016 12:06 Відповісти
Особливості дипломатії - кожному говорять те, що він хоче почути. А самі чинять так, як їм вигідно.....................
показати весь коментар
24.11.2016 12:13 Відповісти
ваш фюрер регулярно докладывает: снимите санкции и возместите ущерб
показати весь коментар
24.11.2016 12:12 Відповісти
У японцев есть свой мотив - курильские острова.
показати весь коментар
24.11.2016 12:18 Відповісти
А на деле за два года экономика рашки просела ниже поясницы .
показати весь коментар
24.11.2016 12:38 Відповісти
японобандеровцы