9601 відвідувач онлайн
6 326 148

Порошенко підписав закон про посилення захисту від інформаційної пропаганди

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 1715-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення", прийнятий Верховною Радою 1 листопада.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу глави держави.
Документ прийнято з метою захисту інформаційного простору держави, своєчасного реагування на виявлені загрози та їх припинення. Ним вводиться дієвий механізм прямої відповідальності за порушення положень Закону України "Про телебачення і радіомовлення", передбачені частиною другою статті 6 - поширення закликів до насильницької зміни конституційного ладу України; розв'язування війни, агресивних дій або їх пропаганди; необґрунтованого показу насильства; пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками їх релігійних переконань, ідеології, належності до тієї чи іншої нації або раси, фізичного або майнового стану, соціального походження.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Українська розвідка готується закидати своїх карателів у Мінськ, щоб звалити чинну владу", - телеканал Міноборони Росії. ВIДЕО

Суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, повинен здійснювати ретрансляцію програм і передач тільки за умови відповідності їх змісту вимогам законодавства України, Європейської конвенції про транскордонне телебачення і в разі їх включення до переліку програм, що ретранслюються за рішенням Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.
Відповідно до Закону, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення отримує можливість оперативно реагувати на порушення та вживати відповідних заходів для їх припинення.
Також встановлюється перелік порушень, за які Національна рада може застосовувати штрафні санкції до телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, удосконалюється процедура і визначається розмір штрафів.

Також дивіться: "Польсько-литовські спецслужби готують у Білорусі свій "Правий сектор" за українським зразком", - російські пропагандисти з телеканалу Міноборони РФ. ВIДЕО

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.
Топ коментарі
+21
Порошенко подписал закон об усилении защиты от информационной пропаганды - Цензор.НЕТ 9431
показати весь коментар
25.11.2016 17:31 Відповісти
+13
Увидел сегодня овоща по телевизору и сразу подписал, вышли вкладчики и сразу закон подписал, такого серливого гидранта - миротворца в Украине, до панамского лгуна не было.
показати весь коментар
25.11.2016 17:35 Відповісти
+11
Порошенко подписал закон об усилении защиты от информационной пропаганды - Цензор.НЕТ 5328
показати весь коментар
25.11.2016 17:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Порошенко подписал закон об усилении защиты от информационной пропаганды - Цензор.НЕТ 7334
показати весь коментар
25.11.2016 17:35 Відповісти
закон об усилении защиты от информационной пропаганды

Теперь тех, кто бреше с экрана телевизора посадят?
.
показати весь коментар
25.11.2016 17:37 Відповісти
шо, всех?
показати весь коментар
25.11.2016 17:40 Відповісти
Пазваните Йуле, обизатильна скажыте !!!
показати весь коментар
25.11.2016 17:42 Відповісти
посадят,если места "тёплые" освободятся
показати весь коментар
25.11.2016 17:41 Відповісти
Один харант тоже считал, что пришел нввсегда, другой такой же. Почему же попадая на Банковую люди стают идиотами и у них сразу отбирает память ?
показати весь коментар
25.11.2016 17:40 Відповісти
потому что память коротка,а наживы много
показати весь коментар
25.11.2016 17:43 Відповісти
Порошенко подписал закон об усилении защиты от информационной пропаганды
И куды ж теперь бедному Цензору податься?..
показати весь коментар
25.11.2016 17:41 Відповісти
І до чого тут Цензор ? Ви читати і аналізувати вмієте ? Якщо ні , то вчіться !
показати весь коментар
25.11.2016 18:00 Відповісти
Ответственность за "распространение призывов к насильственному изменению конституционного строя Украины"?!? Петр Алексеевич, а чем же ты в 2013-2014 занимался?
показати весь коментар
25.11.2016 17:41 Відповісти
Любая власть пытается законсервировать себя,не у всех получается. У Януковича не получилось
показати весь коментар
25.11.2016 17:42 Відповісти
о, скоро дойдем до опыта Северной Кореи, ограничим доступ в интернет.
показати весь коментар
25.11.2016 17:42 Відповісти
«Переконаний, що у найближчі два роки ми проводитимемо деокупацію Донбасу», - Арсен Аваков

https://www.youtube.com/user/dzgmvs
Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні під час розширеного засідання Військової ради Національної гвардії України за участі Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова. ВІДЕО https://www.youtube.com/watch?v=7RTgdAB9DPg
показати весь коментар
25.11.2016 17:44 Відповісти
Зрада мимо слова ПОРОШЕНКО пройти спокойно не может ,
толи крик, толи свистнит , толи гадость на сайте напишит..
показати весь коментар
25.11.2016 17:44 Відповісти
Культрні люди плюють в урну...))))
показати весь коментар
25.11.2016 17:49 Відповісти
без критики власти нет будущего у страны
показати весь коментар
25.11.2016 18:04 Відповісти
Конструктивной критики. Перебранки разобщают.
показати весь коментар
25.11.2016 18:19 Відповісти
мда-уж
показати весь коментар
25.11.2016 18:24 Відповісти
Знаю.Это не твой вариант,тебе лишь бы ср*ч устроить.
показати весь коментар
25.11.2016 18:31 Відповісти
Більший срач на цензорі робите ви , любителі шоколадок. А потім переводите стріли на нормальних людей.По ходу навчилися в свого боса офшорного.
показати весь коментар
25.11.2016 18:43 Відповісти
Вы???-Не обобщай.
Лучше иди найди кацапа и облайкай его как следует.
показати весь коментар
25.11.2016 18:58 Відповісти
Так він , начебто , і знайшов , правда не кацапа - кацапку ...))
показати весь коментар
25.11.2016 19:02 Відповісти
Невже! То ти її теж бачив і лайк смачний мабуть поставив.
показати весь коментар
25.11.2016 19:08 Відповісти
Йес , "звєзда моя" Ксюха ... Ти теж її бачиш , кожного дня - коли у дзеркало дивишся !
показати весь коментар
25.11.2016 19:13 Відповісти
Що за підступні дурниці. Ще не вистачало аби я кацапів щодня у дзеркалі споглядала.
Ми є українка. Отак.Порошенко подписал закон об усилении защиты от информационной пропаганды - Цензор.НЕТ 8037
показати весь коментар
25.11.2016 19:20 Відповісти
https://censor.net/comments/locate/416578/01921375-1b10-70a5-aecf-0fd168e59f48https://censor.net/comments/locate/416578/01921375-1b12-7258-beab-8dfd1424f7a8
https://censor.net/comments/locate/416578/01921375-1b12-7258-beab-8dfd1424f7a8
- то ти вже , якось , визначайся чи що ...
показати весь коментар
25.11.2016 19:24 Відповісти
Між чим і чим? я не любітєль чоколадок,не кацапка Це ви робите якісь хибні припущення,а я ще маю виправдовуватись? Ото вже ні.
показати весь коментар
25.11.2016 19:28 Відповісти
Гаразд ... Бачу ти те ж за мною скучила ...
https://censor.net/comments/locate/416578/01921375-1b10-70a5-aecf-0fd168e59f48https://censor.net/comments/locate/416578/01921375-1b12-7258-beab-8dfd1424f7a8
https://censor.net/comments/locate/416578/01921375-1b12-7258-beab-8dfd1424f7a8

- це що до мови спілкування , час вже визначатися . Давно вже
показати весь коментар
25.11.2016 19:31 Відповісти
Українська -третя мова у моєму житті,але перша по пріоритетності.
показати весь коментар
25.11.2016 20:02 Відповісти
Нуууу...Єнто ***************...Очччень нужжжжный закон...
Следующий, по логике, за раздеванийо шакаладки "Алѣонка'", шоб
"Сникерс" не увеличивался в размерах-років з 5 на галєрах...
Тормоз у гідранта зачѣотный,,, аднааааакааааа....
показати весь коментар
25.11.2016 17:47 Відповісти
Всё правильно должно быть контроль на русские каналы.У нас Литве тоже их отключает с этера.Не то что мы боймся у нас их демагогия и результат показывает выборы,а в них проруские партий получает не больше 1% голосов и ето было всегда как там руские партий неназивали себя.1% ето не даёт даже одного депутата в сейм,надо 4% дураков найти а таких у нас нет
показати весь коментар
25.11.2016 17:51 Відповісти
Они єсть!!! ВЫ их не видите!!! МЫ, УКРОПЫ, видим...своїх...)))))
показати весь коментар
25.11.2016 17:57 Відповісти
Vybory pokazyvajet sto proruskije ili sovetskaja demagoja u nas neimejet rezultata oni vsegda tam v konce spiska.AlXasy bolse u nas sobyrajet golosov cem proruskyje partiji
показати весь коментар
25.11.2016 18:01 Відповісти
Otvet-prostoj...Parashniki hotyat zhit' po evropeyski a gadit' po raSSejski..))))
показати весь коментар
25.11.2016 18:13 Відповісти
Поживши по-новому за президента Порошенка, народ України вважає, що предметом позову Януковича проти України має бути не "втрата годувальника", а "зміна грабіжника".

Та да.. За ЛАЙКИ ТЕЖ???
показати весь коментар
25.11.2016 17:53 Відповісти
Диктаторські закони 16 січня пам"ятаєте ? Так оце з тієї самої опери . Відмінність лише в тому, що ці приймают частинами , а не у цілому. Як почали з 16 вересня 2014 ,так і по сьогоднішній день ,рошен себе обезопасює. Обклався законами як ***** блохами .
показати весь коментар
25.11.2016 17:58 Відповісти
Ждём Закон о пяти колосках,или о пяти киловатах.
показати весь коментар
25.11.2016 18:01 Відповісти
А вот и пророк... зарраза. Обратите внимание на дату: 30 ноября 2013 г.Порошенко подписал закон об усилении защиты от информационной пропаганды - Цензор.НЕТ 3334
показати весь коментар
25.11.2016 18:09 Відповісти
Человек как в воду глядел
показати весь коментар
25.11.2016 18:30 Відповісти
про газ смешно, это самый дешевый счет, аж 60 страшных ривен в месяц)))
показати весь коментар
26.11.2016 01:37 Відповісти
Первым Интер закрыть, за NEWS ONE. Закрыть газетёнку " Вести" , этот рупор ********** в Украине. Эту гадость по утрам в 100 местах Киева бесплатно раздают водителям в местах пробок. Спецом беру и в мусор, чтобы другие не травились.Давить касапскую гадину по всем фронтам.
показати весь коментар
28.11.2016 16:33 Відповісти
Сторінка 2 з 2