9735 відвідувачів онлайн
42 721 61

Український боксер Ломаченко битиметься з ямайцем Уолтерсом за титул чемпіона світу

ломаченко

26 листопада на арені Cosmopolitan of Las Vegas (Лас-Вегас, США) відбудеться поєдинок за титул чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі (до 59 кг) між українським боксером Василем Ломаченком та ямайським спортсменом Ніколасом Уолтерсом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Sportarena, бій транслюватиме телеканал "Інтер" о 5:00 27 листопада.
Розмови про поєдинок Ломаченка з Уолтерсом почалися ще в кінці 2014 року, коли обидва володіли поясами в напівлегкій вазі. Пізніше ямайський боксер втратив пояс WBA на зважуванні, коли не зміг вкластися в ліміт перед боєм із Мігелем Марріагою. Це підштовхнуло його до переходу у важчу вагову категорію.

Бійці знову були близькі до підписання контракту влітку, але фінансові запити Уолтерса не дали сторонам домовитися. У червні Ломаченко відібрав титул WBO у другій напівлегкій вазі (до 59 кг) у Романа Мартінеса. Через півроку Ніколас задовольняється гонораром у $ 300 тисяч, тоді як його суперник отримає $ 1 мільйон.
Топ коментарі
+17
Жду Ломаченко- Пакьяо.
показати весь коментар
26.11.2016 12:51 Відповісти
+13
Василий настоящий украинец, патриот, трудяга... успехов Василию одним словом!!
показати весь коментар
26.11.2016 12:59 Відповісти
+8
Украинский боксер Ломаченко сразится с ямайцем Уолтерсом за титул чемпиона мира - Цензор.НЕТ 6114
показати весь коментар
26.11.2016 20:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Жду Ломаченко- Пакьяо.
показати весь коментар
26.11.2016 12:51 Відповісти
для начала Уолтерса надо пройти))большой шанс упасть Васе
показати весь коментар
26.11.2016 13:16 Відповісти
Васе надо кг 7 мышечной массы набрать,нее жира, это если побеждать, так что не раньше чем через пару лет, а к этому времени Паку будет 40, это будет уже не тот пак что даже сейчас
показати весь коментар
26.11.2016 13:27 Відповісти
* Это вряд ли *
Расцвет - - - Закат !
показати весь коментар
26.11.2016 16:25 Відповісти
Цензор не СПОЙЛЕРІТЬ результати бою...
показати весь коментар
26.11.2016 12:52 Відповісти
Это будет интересно.
показати весь коментар
26.11.2016 12:53 Відповісти
А по телеку будет.
показати весь коментар
26.11.2016 12:54 Відповісти
По "Интер"у в 5:00 и повтор вечером, в 21:30.
показати весь коментар
26.11.2016 22:18 Відповісти
и не жалко амайца .
показати весь коментар
26.11.2016 12:54 Відповісти
Та их там много,одним меньше не большая беда
показати весь коментар
26.11.2016 12:58 Відповісти
Ну ви шапками його не закидуйте, це самий сильний суперник який був у Василя, він більший за нього і нокаутер, я наприклад трохи переживаю...
показати весь коментар
26.11.2016 13:01 Відповісти
да шансы упасть у Васи большие
показати весь коментар
26.11.2016 13:18 Відповісти
А по телевизору покажут?
показати весь коментар
26.11.2016 12:55 Відповісти
Там же написано в статье - покажут
показати весь коментар
26.11.2016 12:56 Відповісти
Спасибо за подсказку. Я почти никогда не читаю статью. Только заголовок. Если он кажется мне интересным, тогда оставляю свой комментарий.
показати весь коментар
26.11.2016 13:04 Відповісти
По "Интер"у в 5:00 и повтор вечером, в 21:30.
показати весь коментар
26.11.2016 22:19 Відповісти
Украина-Ямайка,пять ноль,какая боль
показати весь коментар
26.11.2016 12:57 Відповісти
Василий настоящий украинец, патриот, трудяга... успехов Василию одним словом!!
показати весь коментар
26.11.2016 12:59 Відповісти
Уолтерсу успехов . Василию - победы, тьфу, тьфу, тьфу...
показати весь коментар
26.11.2016 13:01 Відповісти
Будем ждать...
За этим "танцором", наблюдать одно удовольствие...)))
показати весь коментар
26.11.2016 13:05 Відповісти
Та что-то я смотрел недавно тренировки на ютубе, как-то мало над ногами последнее время работает, больше над силовыми характеристиками. И в данном конкретном случае, наверное, очень зря
показати весь коментар
26.11.2016 13:09 Відповісти
Как говорил один мой знакомый, - я мало доверяю тому, что мне "показывают", я больше рассчитываю на "будем посмотреть"!...)))
показати весь коментар
26.11.2016 14:53 Відповісти
Украинский боксер Ломаченко сразится с ямайцем Уолтерсом за титул чемпиона мира - Цензор.НЕТ 6114
показати весь коментар
26.11.2016 20:57 Відповісти
це той ломаченко який за расію і путіна??
він для мене ніхто
показати весь коментар
26.11.2016 13:13 Відповісти
С чего это вы взяли?
показати весь коментар
26.11.2016 13:16 Відповісти
Ну?
показати весь коментар
26.11.2016 13:19 Відповісти
Короче, скакай отсюда... Сирко.
показати весь коментар
26.11.2016 13:20 Відповісти
дурик ,цей ломаченко вийшов минулий раз на бій на одежі з прапором України та Сравсії ...гугли дурень ..чи в тебе комп з однією кнопкою ?
показати весь коментар
26.11.2016 13:38 Відповісти
Ти би сам погуглив для початку...
Ломаченко гордість України, який два рази для України вигравав золото на олімпійських іграх, який є самим титулованим любительським боксером всіх часів, який став чемпіоном світу у 3 професійному бою (що являється рекордом), який після кожного свого бою піднімає флаг України...
На рахунок россійського прапору, він прийшов підтримати свого ДРУГА з яким товаришує більше 10-ти років на бій Вард-Ковальов у футболці з Ковальовим на якій був россійськи прапорець, якщо для тебе достатньо цього, щоб обсирати НАШОГО чемпіона ну то можеш головою об стіну...
показати весь коментар
26.11.2016 13:50 Відповісти
До речі Ковальов сам ходить в футболці з Махно - Воля або смерть! Погугліть.
показати весь коментар
26.11.2016 14:22 Відповісти
Украинский боксер Ломаченко сразится с ямайцем Уолтерсом за титул чемпиона мира - Цензор.НЕТ 2477
показати весь коментар
26.11.2016 14:28 Відповісти
Ну що, всрався всірко?
показати весь коментар
26.11.2016 14:34 Відповісти
https://censor.net/user/381160 ,навіщо ти себе у духовку "жариш" ?...... а ?
показати весь коментар
26.11.2016 13:45 Відповісти
А, догадываюсь, кто ты, ты еще на Цензоре в его адрес не срал, а так уже везде отметился...
На, смотри https://www.youtube.com/watch?v=khzJZSS16F4
показати весь коментар
26.11.2016 13:53 Відповісти
виходь з запою
показати весь коментар
26.11.2016 13:25 Відповісти
тримайте Алєні українофоби - https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiZkfCRq8bQAhUrGZoKHe8wBJkQFgg4MAQ&url=http%3A%2F%2Fsport.bigmir.net%2Fboks%2Fprofi%2F1782210-Ukrainskij-bokser-vyshel-v-futbolke-s-flagom-Rossii-na-boj-v-Brovarah&usg=AFQjCNGnzwoEtDwEVn3-3ejDezdiyO73OQ&bvm=bv.139782543,d.bGs
показати весь коментар
26.11.2016 13:40 Відповісти
Троль ты походу не видел никогда, и не можешь узнать Ломаченко)))))))))
показати весь коментар
26.11.2016 13:56 Відповісти
Украинский боксер среднего веса Михаил Капленко

Ти олень хоть сам би почитав, що постиш тут, і до чого тут Ломаченко???
І не прикривай свою дурість псевдо-патріотизмом...
показати весь коментар
26.11.2016 13:56 Відповісти
Украинский боксер Ломаченко сразится с ямайцем Уолтерсом за титул чемпиона мира - Цензор.НЕТ 4217
показати весь коментар
26.11.2016 14:33 Відповісти
да да, он самый, триколором всегда помахивает и все победы Кабаевой посвящает
показати весь коментар
26.11.2016 13:29 Відповісти
Василию спортивного везения и куража, соперник серьезный, но "Україна має талант"!
показати весь коментар
26.11.2016 13:29 Відповісти
Был их Уолтерс "Дровосек" . Станет просто "Гомосек".
показати весь коментар
26.11.2016 13:29 Відповісти
пропутінські Алєні це вАМ сцуки - https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiZkfCRq8bQAhUrGZoKHe8wBJkQFgg4MAQ&url=http%3A%2F%2Fsport.bigmir.net%2Fboks%2Fprofi%2F1782210-Ukrainskij-bokser-vyshel-v-futbolke-s-flagom-Rossii-na-boj-v-Brovarah&usg=AFQjCNGnzwoEtDwEVn3-3ejDezdiyO73OQ&bvm=bv.139782543,d.bGs
показати весь коментар
26.11.2016 13:42 Відповісти
Нашо ти постиш по два рази ту саму фігню яка до ЛОМАЧЕНКА не відноситься?
показати весь коментар
26.11.2016 14:02 Відповісти
ну що Алєні путіна ? чого мовчите ?
показати весь коментар
26.11.2016 13:43 Відповісти
на прошлой неделе перед боем ковалёв и ворд, ходил в куртке с кацапским флагом...настоящий патриот)))
показати весь коментар
26.11.2016 13:44 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=_rc9mQyHdWE
зацените патриота с флагом **********...
показати весь коментар
26.11.2016 13:53 Відповісти
Блин, как вы запарили
http://sport.segodnya.ua/boxing/lomachenko-otdal-dolzhok-rossiyskomu-bokseru-sergeyu-kovalevu-765097.html
показати весь коментар
26.11.2016 13:59 Відповісти
та то дурачки, в боксі вони нулі і приплітають сюди всяку єресь...
показати весь коментар
26.11.2016 14:04 Відповісти
Тебя удивляет, что в России есть люди, поддерживающие Украину? Так и у меня в России есть родня, может ты и меня предателем объявишь? Я тебе еще расскажу, осенью 14 разведка нам пленного подкинула на пару дней, шел к родне... с автоматом. Кто такой - не колется. По фотке через интернет вычислили, из батальона "Рязань". Я спокойно отнесся, а вот сослуживец мой, майор... он сам рязанское десантное когда-то заканчивал. Не, пальцем не тронули, Боже упаси - над пленными издеваться - последнее дело. Короче, мир не делится на черное и белое, привыкайте к этому. Это во-первых. И во-вторых, это еще больше подчеркивает преступность путинского режима.
показати весь коментар
26.11.2016 14:14 Відповісти
Якщо то до мене, то я не зрозумів???
показати весь коментар
26.11.2016 14:16 Відповісти
А, сори, реакция на движение
показати весь коментар
26.11.2016 14:18 Відповісти
Так, Вася підтримував Сергія Ковальова з яким товаришує багато років. Ковальов підтримує не тільки Васю, но і Україну. Подивиться на його футболку уважно
Украинский боксер Ломаченко сразится с ямайцем Уолтерсом за титул чемпиона мира - Цензор.НЕТ 3766
показати весь коментар
26.11.2016 14:44 Відповісти
в 5 утра интер. Посмотрим.
показати весь коментар
26.11.2016 14:52 Відповісти
будущий мер Киеву?
показати весь коментар
26.11.2016 14:58 Відповісти
Украинский боксер Ломаченко сразится с ямайцем Уолтерсом за титул чемпиона мира - Цензор.НЕТ 4849 боксёр вложив и противника и как этихдурназываюичтотамходятвкупальниках и судью, ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх
показати весь коментар
26.11.2016 15:06 Відповісти
krasava
показати весь коментар
26.11.2016 17:10 Відповісти
Чекаю бою. Вірю у Василя.
показати весь коментар
27.11.2016 06:39 Відповісти
Вася, ми тебе любимо.
показати весь коментар
27.11.2016 07:30 Відповісти
Есть! Отстоял титул Василий! Красава!
Украинский боксер Ломаченко сразится с ямайцем Уолтерсом за титул чемпиона мира - Цензор.НЕТ 1428
показати весь коментар
27.11.2016 08:10 Відповісти