9726 відвідувачів онлайн
28 959 211

Янукович стверджує, що не притягувався до кримінальної відповідальності

Колишній президент України Віктор Янукович стверджує, що ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив у ході відеодопиту в Святошинському районному суді Києва.

На питання, чи притягувався він до кримінальної відповідальності, Янукович відповів: "Ні".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Шлепер є шлепер. Усе він чув. Документи у його захисників", - Луценко про спосіб оголошення підозри Януковичу. ВIДЕО

Нагадаємо, в Святошинському суді Києва проходить допит екс-президента України - втікача Віктора Януковича як свідка у справі колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", обвинувачених у розстрілі активістів Майдану.
Топ коментарі
+64
Після цього далі можна не слухати
показати весь коментар
28.11.2016 14:20 Відповісти
+55
причем дважды или трижды не привлекался...
показати весь коментар
28.11.2016 14:21 Відповісти
+42
У меня вопрос к его выбравшим! - вы хоть иногда мозгами пользуетесь?
показати весь коментар
28.11.2016 14:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Надобраніч. Нехай вам насниться ваш улюбленець вітюша.
показати весь коментар
28.11.2016 21:24 Відповісти
постарел Виктор Федорович(((( оно ведь как жить на свои? сильно не пошикуешь))) ******** страну-кормилицу,это каким долбаком надо быть,хотя,возможно перевесил подкуп--мы вам дачу в Крыму оставим и уголек подкинем в твердотопливный котел,может и так дело было(((
показати весь коментар
28.11.2016 16:18 Відповісти
безвинно сидевший . несудимый. практически святой.

Овощ о тюрьме и о жене


а здесь он помнит, что сидел ))



в 69-м я попал в тюрьму...в 72-м освободился...


https://www.youtube.com/watch?v=-EpkLnua3qY



показати весь коментар
28.11.2016 16:51 Відповісти
Дивлюся на нього, таке враження, що він сам нічим не займався, не сьогодні - а тоді, за нього все вирішувало оточення, він просто посаджений "цар" , а керував державою хтось зовсім інший, можливо певна група "однодумців".
показати весь коментар
28.11.2016 17:46 Відповісти
керували безпосередньо з паРашi.
кремляди передавали приказания и влияли через Медведчука, Новинского и кучу других агентов, почитай все рыгоаналы- пятая колонна *********.
а Яник -це просто безвольний Овоч, який готовий був злити всю Неньку рашистам, злити без жалю.
показати весь коментар
29.11.2016 13:56 Відповісти
Угу ." Раз не питарас , а второй раз уже не страшно . " (с)
показати весь коментар
28.11.2016 19:39 Відповісти
зек Янукович Двойная ходка!!! Фильм о дважды судимом экс-президенте Украины.
Идет 35 минут - смотреть.

-- http://www.yourepeat.com/watch/?v=LA1yYf3Q1LE
показати весь коментар
29.11.2016 02:40 Відповісти
Это фильм о небольшой части жизни и биографии зека Януковича. Однако он заставит задуматься о прошлом и настоящем всей нашей, так называемой политической бандитской "элиты".
показати весь коментар
29.11.2016 03:00 Відповісти
" У беглого хозяйственника всплыли глубинные рефлексы лихих 60-х, побуждающие любого честного баклана отвечать прокурору "не помню", "а я забыл", и "да здравствует советский суд" даже выступая в качестве свидетеля. В результате гражданин Янукович на всякий случай забыл даже о своих судимостях, хотя еще каких-то три года назад, по слухам, мог безошибочно назвать длину завязочек своей первой добытой шапки, фасон подкладки и номер статьи, хоть среди ночи его разбуди..." (В Рыбников).
показати весь коментар
29.11.2016 10:44 Відповісти
Сторінка 3 з 3