Норвегія заявила про відновлення торговельно-економічної співпраці з Росією
Про це йдеться в заяві міністра торгівлі та промисловості Норвегії Моніки Меланд за результатами зустрічі з міністром природних ресурсів та екології РФ Сергієм Донським, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"У мене була конструктивна і позитивна зустріч із міністром Донським. Ми позитивно ставимося до відновлення політичного діалогу з питань торговельно-економічної співпраці з Росією, так як деякі країни ЄС вже зробили", -сказала вона.
Меланд зазначила, що Норвегія хоче підтримувати хороші добросусідські відносини з Росією, особливо на півночі, де у країн є спільні кордони і "загальні інтереси".
"Сьогоднішнє засідання має важливе значення в цьому контексті. Норвегія продовжує свою двосторонню та регіональну співпрацю з Росією в усіх сферах, які не підпадають під обмежувальні заходи", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, Норвегія приєдналася до санкцій проти Росії, які було введено у 2014 році у відповідь на порушення РФ норм міжнародного права в Україні. Топ коментарі
+88 Анатолик
показати весь коментар
29.11.2016 00:10 Відповісти Посилання +36 Ф-1
показати весь коментар
29.11.2016 00:46 Відповісти Посилання +32 Maxim Ak-Murza
показати весь коментар
29.11.2016 00:20 Відповісти Посилання