10219 відвідувачів онлайн
3 715 14

Наливайко очолив комісію з перетворення НТКУ на НСТУ

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко очолив комісію з перетворення Національної телекомпанії України на Національну суспільну телерадіокомпанію України. Раніше цю посаду обіймав екс-гендиректор НТКУ Зураб Аласанія, який 1 листопада звільнився за власним бажанням.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Як повідомляється, комісія з перетворення НТКУ на НСТУ буде виконувати функції правління компанії до моменту повноцінного запуску НСТУ. Тоді керівний склад суспільного мовника обере наглядова рада, що складається з представників громадськості, депутатських фракцій і груп.

Читайте також: Стець має намір поставити перед Порошенком питання про відповідальність тих, хто затягує реформу суспільного мовлення

"Обидві медіареформи - повноцінне створення суспільного мовлення та реформування друкованих ЗМІ - почнуться до кінця року, - зазначив Наливайко. - Також за планом йде підготовка до проведення в Україні пісенного конкурсу Євробачення. Євробачення буде в Україні, і ми його гідно проведемо!" - заявив він.
Топ коментарі
+2
Да уж! Согласен на хароший самогон...
показати весь коментар
29.11.2016 10:39 Відповісти
+1
З листопада підрозділам поліції особливого призначення (колишній "беркут") підвищено зарплатню приблизно на 30 відсотків, до 9300 гривень на місяць. Таке рішення, можливо, було викликане річницею революції гідності і страхом нової влади повторити історію попередників, можливо це лише збіг.
Хтось міг подумати, що це планове підвищення забезпечення правоохоронним органам, однак підрозділам ПСПОП (патрульної служби поліції особливого призначення) підняття зарплатні відклали напотім.
Для тих, хто не бачить різницю між підрозділами ПОП та ПСПОП поясню: за першою назвою стоїть "беркут" і він отримує від 9300 на місяць, за другою- добровольці, що їздять в АТО та отримують на 2300 гривень менше. Перші охороняють порядок в мирних регіонах, їздять у відрядження до столиці та на "бурштин"; інші- в зоні АТО, не бачать рідних два місяці поспіль, 6 місяців на рік.
Аваков обіцяв підвищити у вересні забезпечення добровольців, збирав командирів підрозділів, може переплутав?
В зоні АТО бійці підрозділів поліції за власний кошт забезпечують свій побут, просять допомоги у колишніх роботодавців, волонтерів... В поліції немає на балансі термосів, польових кухонь, буржуйок, баків для води, посуду, примусів (не машини) та іншого. Все це купується з зарплатні, бійцями підрозділів ПСПОП, бо вони патріоти, бо вони вірять в свою справу, вони добровольці. Міністерство вирішило, що вони все стерплять...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100006606150386&fref=nf&pnref=story
показати весь коментар
29.11.2016 10:33 Відповісти
+1
Чтоб одну букву поменять, а другую на табличке перебить, то целую комиссию надо?
показати весь коментар
29.11.2016 10:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
29.11.2016 10:34 Відповісти
Наливайко возглавил НАЛИВАЙКУ....
показати весь коментар
29.11.2016 10:34 Відповісти
Тогда наливай.
показати весь коментар
29.11.2016 10:34 Відповісти
С нынешними ценами на спиртное особо не поналиваешь ............
показати весь коментар
29.11.2016 10:36 Відповісти
Да уж! Согласен на хароший самогон...
показати весь коментар
29.11.2016 10:39 Відповісти
Денех побольше туда, ведь если не это рехформа то что тогда....
показати весь коментар
29.11.2016 10:38 Відповісти
А замом к нему, Генделыка назначьте.
показати весь коментар
29.11.2016 10:39 Відповісти
Ну взагалі-то прізвище краще, ніж Аласанія))) Хоча б видно, що наш.

Северин Наливайко нічого не говорить?
показати весь коментар
29.11.2016 10:44 Відповісти
Никто не знает, наш он, или не наш, Береза тоже когда то, был кем то типа Бронштейна, пока фамилию не сменил.
показати весь коментар
29.11.2016 10:47 Відповісти
С деньгами рехформу и дурак сделает...
показати весь коментар
29.11.2016 10:40 Відповісти
Президент Украины Петя до такой степени обосрался перед Украинским народом путём грабежа народа через Насралова и Нассалика , что хочет создать типа Общественное телевидение . Оно только должно хвалить РЕХВОРМЫ мародеров . Мародёр : это Гарант конституции , грабящий жратву через Бирюкова с фронта . Это определение мародера войдёт в историю выборов Президентов в Украине .
показати весь коментар
29.11.2016 10:45 Відповісти
Чьото дЭдушку Крылова вспомнил- "А ВЫ, друзья , кака не садитэсь..."
Из Его Марлезонско балета(второй опусь) -"Мартышка и очко"....