Україна і Молдова обговорили процес Придністровського врегулювання
Особливу увагу сторони приділили нинішньому стану процесу Придністровського врегулювання, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
Як відзначили в Бюро з реінтеграції при уряді Молдови, Придністровське питання Балан і Гнатишин обговорили в контексті зустрічі експертних робочих груп з питань транспорту та дорожньої інфраструктури, що відбулася в місії ОБСЄ в місті Бендери.
У зустрічі брали участь головні представники сторін у переговорному процесі щодо Придністровського врегулювання у форматі "5+2" (Молдова і Придністров'я - сторони конфлікту, Україна, Росія, ОБСЄ - посередники і гаранти, ЄС і США - спостерігачі).
У зв'язку з тим, що на зустрічі в Бендерах консенсусу не вдалося досягти, Кишинів і Тирасполь продовжать консультації на рівні робочих груп.
Топ коментарі
+17 Близнец zzz
показати весь коментар
02.12.2016 21:51 Відповісти Посилання +8 Serega 62
показати весь коментар
02.12.2016 22:05 Відповісти Посилання +7 Степан Степанов #381956
показати весь коментар
02.12.2016 22:06 Відповісти Посилання