Представники "Опозиційного блоку" постійно бувають в Адміністрації Президента, - Сироїд
Сьогодні "Опозиційний блок" тісно співпрацює з Адміністрацією Президента.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила заступник глави Верховної Ради, народний депутат від "Самопомочі" Оксана Сироїд в інтерв'ю LB.ua."Політичні сили, які називають себе сьогодні опозицією, є частиною нинішнього процесу прийняття рішень. Представники "Опозиційного блоку" на вулиці Банковій (в Адміністрації Президента. - Ред.) бувають набагато частіше, ніж представники "Самопомочі", незважаючи на те, що "Опоблок" декларує свою категоричну опозиційність", - сказала вона.
"Щоб побачити справжню олігархічну коаліцію та опозицію, варто тільки подивитися результати голосування за генпрокурора і главу СБУ. Причому простежте за декількома голосуваннями за глав цих відомств", - додала віце-спікер.
Топ коментарі
+39 Ян Янович #370199
показати весь коментар
03.12.2016 13:36 Відповісти Посилання +33 Stuart Pearce
показати весь коментар
03.12.2016 13:39 Відповісти Посилання +33 Лалала Лалалала
показати весь коментар
03.12.2016 13:39 Відповісти Посилання