4350 відвідувачів онлайн
20 958 135

Представники "Опозиційного блоку" постійно бувають в Адміністрації Президента, - Сироїд

Сьогодні "Опозиційний блок" тісно співпрацює з Адміністрацією Президента.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила заступник глави Верховної Ради, народний депутат від "Самопомочі" Оксана Сироїд в інтерв'ю LB.ua.

Також читайте: Мінські домовленості не можуть вирішити конфлікт на Донбасі, оскільки Росія розглядається в них як миротворець, а не сторона конфлікту, - Сироїд

"Політичні сили, які називають себе сьогодні опозицією, є частиною нинішнього процесу прийняття рішень. Представники "Опозиційного блоку" на вулиці Банковій (в Адміністрації Президента. - Ред.) бувають набагато частіше, ніж представники "Самопомочі", незважаючи на те, що "Опоблок" декларує свою категоричну опозиційність", - сказала вона.

"Щоб побачити справжню олігархічну коаліцію та опозицію, варто тільки подивитися результати голосування за генпрокурора і главу СБУ. Причому простежте за декількома голосуваннями за глав цих відомств", - додала віце-спікер.

Дивіться також: "У нас повно депутатів їздять у Крим. Я Вілкула ледь на кордоні витримав", - Іслямов
Топ коментарі
+39
так порошенко, тот же зек, только на англицком говорит и подлее в 1000000000000000раз
показати весь коментар
03.12.2016 13:36 Відповісти
+33
Бывшие члены партии рыгов ходят к основателю партии рыгов. И что тут удивительного? Тем более, что бывших рыгов не бывает
показати весь коментар
03.12.2016 13:39 Відповісти
+33
это даже заметно по постам минстецовой камарильи - помои льются на БЮТ, на СП и т.д., вплоть до Зеленского, но почему-то совершеннейшее молчание по поводу ОП.
показати весь коментар
03.12.2016 13:39 Відповісти

Завантаження...