10208 відвідувачів онлайн
11 687 47

У Києві затримали чоловіка, який кидався на перехожих із ножем

Він із кухонним ножем у руках підбіг до 54-річній киянки і вимагав віддати йому сумку з особистими речами

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ГУ Нацполіціі в Києві, зловмисник упродовж однієї доби двічі кидався з ножем на перехожих, аби відібрати у своїх жертв гроші та інші особисті речі.

Читайте також: У мешканки Алчевська вилучено 40 таблеток наркотичної дії. ФОТО

"Пізно вночі на вулиці Привокзальній розбійник, погрожуючи ножем, намагався відібрати у перехожого барсетку з грішми. Однак юнак почав чинити супротив, і між ними виникла штовханина. Зловмисник наніс колото-різані поранення потерпілому. В подальшому парубка у тяжкому стані госпіталізували в лікарню швидкої допомоги. Про інцидент повідомили в поліцію. Постраждалий детально описав прикмети нападника, за якими зорієнтували на розшук наряди патрульної поліції столиці", - йдеться у повідомленні.

А вже за кілька годин, під ранок, він вчинив аналогічне кримінальне правопорушення на вулиці Новодарницькій. Цього разу він з кухонним ножем у руках підбіг до 54-річної киянки і вимагав віддати йому сумку з особистими речами. При цьому спричинив жінці різані рани руки і ноги.

Читайте також: У столиці затримали іноземця за напади на студенток. ФОТО

Втім, далеко втекти після останнього нападу 27-річному розбійнику не судилося. Невдовзі його затримали правоохоронці, яким він і зізнався у скоєному.

Відомості про подію належним чином зареєстрували в Дарницькому управлінні поліції ГУНП у м. Києві. Підозрюваного затримали на підставі статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тепер йому доведеться відповідати за вчиненні правопорушення за ч. 4 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Слідство у справі триває.
Топ коментарі
+10
Наркоман скорее всего.
показати весь коментар
04.12.2016 12:18 Відповісти
+6
Спасибо за лесть
показати весь коментар
04.12.2016 12:26 Відповісти
+5
лошарик, чому соромися власівської ганчірки?
показати весь коментар
04.12.2016 12:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не Авакян случайно фамалие?
показати весь коментар
04.12.2016 12:18 Відповісти
Таких мужчин будет много.Дело в том что депутаты -геноцидники Рады,приняли закон по которому психически больных людей можно госпитализировать в психушки для лечения и постановки диагноза только с письменного согласия психических больных.Это надо ж было придумать такой закон...Поэтому и дальше будут бегать по нашим городам психи с ножами,топорами,вилами и убивать людей.На кого работают депутаты? На геноцид и это всем понятно.
показати весь коментар
04.12.2016 17:20 Відповісти
Наркоман скорее всего.
показати весь коментар
04.12.2016 12:18 Відповісти
Спасибо за лесть
показати весь коментар
04.12.2016 12:26 Відповісти
лошарик, чому соромися власівської ганчірки?
показати весь коментар
04.12.2016 12:27 Відповісти
Или голодный.
показати весь коментар
04.12.2016 12:24 Відповісти
Вряд ли голодный. Тысячу способов заработать на пропитание пенсионеру, а молодому тем более.
показати весь коментар
04.12.2016 12:25 Відповісти
Смотря где, но это плохая подработка, около 2 тысяч грн. У нас куча других способов легально заработать. У вот на работе практически все пенсионеры работают и получают пенсию с зарплатой.
показати весь коментар
04.12.2016 12:34 Відповісти
С нового года будет минималка около 3200 грн.
показати весь коментар
04.12.2016 12:37 Відповісти
ничего не мешает на пол ставки брать.. или по контракту где прописать цифру меньше чем 3200 и описать обязательства.. надо у юристов спросить так можно или нет
показати весь коментар
04.12.2016 12:41 Відповісти
На полставки можно, но тогда и количество рабочего времени будет меньше. А по Контракту меньше нельзя.
показати весь коментар
04.12.2016 12:43 Відповісти
ну ок, тогда берем на полставки и говорим работать полное время. Почему по договору нельзя? Две стороны договора пришли к согласию, что одна сторона каждый день заметает территорию, убирает снег, участвует в вывозе мусора за 2000грн. Почему нельзя так? Я допустим не беру на работу , а заключаю договор по которому будет выполняться определенные для меня услуги.
показати весь коментар
05.12.2016 08:22 Відповісти
Гомо-вато-кацапус обыкновенный, не иначе.
показати весь коментар
04.12.2016 12:18 Відповісти
пусть гойсман, рева и розенко ему объяснят, что получить субсидию - это легко...
показати весь коментар
04.12.2016 12:21 Відповісти
Возле Дарницкого ж/д вокзала. Полюбому "понаехавший". Достали уже эти дебилы в моём родном городе!!
показати весь коментар
04.12.2016 12:21 Відповісти
возможно, он там был ночью потому что ночью на вокзалах люди есть
поезда приходят и соответственно
показати весь коментар
04.12.2016 12:27 Відповісти
Может и так, но больной на голову - факт.
показати весь коментар
04.12.2016 12:28 Відповісти
В Киеве задержали мужчину, который бросался на прохожих с ножом - Цензор.НЕТ 7151
показати весь коментар
04.12.2016 12:25 Відповісти
вот утырок
показати весь коментар
04.12.2016 12:26 Відповісти
ватник-переселенец-новорос не ?
показати весь коментар
04.12.2016 12:29 Відповісти
В Киеве и местные такие есть, мог быть кто угодно. Могли бы и написать откуда он.
показати весь коментар
04.12.2016 12:30 Відповісти
Свинособака
показати весь коментар
04.12.2016 12:33 Відповісти
Нарик. Дозу ищет.
показати весь коментар
04.12.2016 12:35 Відповісти
http://archerss.livejournal.com/1028983.html Убей в себе русского. Эволюция от свинособаки к человеку
показати весь коментар
04.12.2016 12:36 Відповісти
Это не не Президент Украины подрабатывает по ночам? Ведь судя по жлобству и алчности это может вполне он . Ежели платит в Липецке налоги в бюджет окупантам и за эти бабки убивают наших Героев , то можно поверить что Петя приняв на грудь может грабить и по ночам .
показати весь коментар
04.12.2016 12:36 Відповісти
щас троль бан получишь .своего президента оскорбляй .
показати весь коментар
04.12.2016 12:47 Відповісти
Не хотел бы вас расстраивать но на нашем сайте вас считают Казлом .
показати весь коментар
04.12.2016 12:54 Відповісти
наркоманов развелось капец .
показати весь коментар
04.12.2016 12:37 Відповісти
Алкаши просят немного денег, а этот кидался с ножом. А это почерк наркомана.
показати весь коментар
04.12.2016 12:38 Відповісти
не из енакиево часом нарк? эх пивновка!
показати весь коментар
04.12.2016 12:38 Відповісти
В Киеве задержали мужчину, который бросался на прохожих с ножом - Цензор.НЕТ 6228
показати весь коментар
04.12.2016 12:42 Відповісти
Скорее всего это нормальный человек,которого власть довела своими реформами до помешательства..Единственно в чём он неправ,что начал кидаться ни на в чём не повинных соотечественников,а не на властных чиновников.Хотя как знать,может этот бедняга решил отомстить тем 55% соотечественников,которые проголосовали за педрораста и его клику.Ещё немного,ещё чуть-чуть,ещё налог на свежий воздух и мы все начнём кидаться друг на друга.
показати весь коментар
04.12.2016 12:45 Відповісти
В Киеве задержали мужчину, который бросался на прохожих с ножом - Цензор.НЕТ 5932
показати весь коментар
04.12.2016 12:46 Відповісти
а какой смысл задерживать ???? расстреляли на месте и не надо будет кормить бесплатно в тюрьме...
показати весь коментар
04.12.2016 13:00 Відповісти
ЭТО ГИВИ В КИЕВЕ ?....
показати весь коментар
04.12.2016 13:07 Відповісти
Кого тільки зараз в нашому місті немає. Таке враження, що весь зброд України приїхав. Без вогнепальної зброї страшно вже ходити ввечері.
показати весь коментар
04.12.2016 13:16 Відповісти
осторожно, щас включится хор мальчиков-зайчиков, которые споют ораторию о том, что обычному человеку оружие ни к чему, что полиция всех защищает и вообще разрешать оружие гражданскому населению - это зло ибо все всех перестреляют за неделю
показати весь коментар
04.12.2016 14:38 Відповісти
Нехай ці мальчікі-зайчікі краще пояснять мені чому неадкватним, пьяним, під каййом та психованим прокурорам, суддям, депутатам, їх повіям секретаршам можна мати зброю та калічити невиннихлюдей, а номрлаьним люям ні. От коли пояснять це, тоді нехай рота свого вікривають про толерантність та небезпеку мати зброю звичайним людям. Я не можу придбати собі вогнепальну зброю офіційно. Тому ходжу с газовим балончиком, шокером та ножем маленьким(адже великий ніж єто ж ужас, запрещєно). Як мені від всього цього бидла захищатись? Чи стояти зі спущеними штанами і терпіти поки мене іпати будуть і грабувати на вулиці чи підїзді? Україна бандитська держава, і зараз на рівні Габону,Афганістану, Росії чи Сомалі і люди мають право на персональний захист від всього цього генетичного сміття яке їде до нас грабувати та вбивати. Про поліцію говорити не буду, адже то сміх а не захист мирного населення.
показати весь коментар
04.12.2016 14:46 Відповісти
Шапки отбирал?
показати весь коментар
04.12.2016 14:41 Відповісти
Закон Савченко в действии, это только начало ведь на подходе , извените, на выходе еще 39 тыс заключенных, а работы нету.
показати весь коментар
04.12.2016 19:17 Відповісти