12270 відвідувачів онлайн
5 074 22

Від початку АТО загинуло 3 064 воїни з усіх силових структур, 10 753 - поранено, - Муженко

3 тис. співробітників силових структур загинуло і 10,8 тис. поранено в ході АТО.

Про це в інтерв'ю виданню "Голос України" сказав начальник Генерального штабу Збройних сил Віктор Муженко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Він надав дані про втрати України в ході АТО станом на кінець листопада поточного року.

"Від початку проведення АТО маємо 3 064 загиблих від всіх силових структур, з яких 2 636 - військовослужбовці Збройних сил України, серед них - 2 148 - це бойові втрати. Поранених - 10 753 людини, в тому числі 8 897 - з лав Збройних сил України", - повідомив він.
Муженко зазначив, що за розрахунками Генштабу, в разі повномасштабної військової агресії Росії Україна за 10 днів протистояння може втрачати близько 10 - 12 тис. осіб.
Начальник Генштабу підкреслив, що українська армія на сьогодні може мінімально адекватно реагувати на військову загрозу Росії, але в разі повномасштабної агресії необхідно буде суттєво збільшувати кількісних склад Збройних сил і забезпечувати якісне ресурсне забезпечення.
Топ коментарі
+5
брехло ти стьопа...
показати весь коментар
06.12.2016 09:59 Відповісти
+5
Серце крається навпіл від таких новин.
показати весь коментар
06.12.2016 10:08 Відповісти
+5
А добровольцы тут не в счет, как обычно. А то что они страну спасли, когда доблестные ВСУ в 2014 под натиском старушек БТР и оружие сдавали, как в Краматорске, это тоже не считается? Да мы в вечном долгу перед ними.
показати весь коментар
06.12.2016 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
брехло ти стьопа...
показати весь коментар
06.12.2016 09:59 Відповісти
И сколько из сепарских террористов реально осуждены и отбывают сроки ? Это я к тому что тысячи украинцев убиты а к ответу убийц привлечены единицы . Ну и опять же - продолжаем обеспечивать убийцам достаток и комфорт за счет украинского народа .
показати весь коментар
06.12.2016 10:05 Відповісти
нищеброд, ты себя сначала прокорми
показати весь коментар
06.12.2016 10:08 Відповісти
По себе судишь?
показати весь коментар
06.12.2016 10:09 Відповісти
Серце крається навпіл від таких новин.
показати весь коментар
06.12.2016 10:08 Відповісти
Особенно когда такое говорит скот угробивший не одну сотню людей благодаря своему непрофессионализму.
показати весь коментар
06.12.2016 10:11 Відповісти
Это ещё "хорошо", если непрофессионализм. Там если копнуть, может оказаться, что и вполне себе умысел был.
показати весь коментар
06.12.2016 16:00 Відповісти
А дай нам цифры ,сколько ВСУ, СКОЛЬКО ДОБРОВОЛЬЦЕВ И СКОЛЬКО МУСОРОВ .
показати весь коментар
06.12.2016 10:09 Відповісти
И сколько мажоров...
показати весь коментар
06.12.2016 10:10 Відповісти
Еще когда в соседней с Одесской обл помидории полегло несколько сотен, я подумал, вот это масштабы трагедии... Даже предположить не мог, что через пару десятилетий разразится трагедия в разы больше, в УКРАИНЕ! Это последняя стране, где можно было подумать о рашистской вторжении. Ну, думали, на Украину напасть не решатся...
показати весь коментар
06.12.2016 10:12 Відповісти
Не надо думать, достаточно помнить "братскую славянскую православную" любовь паРаши к Украине, ВКЛ (Северо-западному краю, Беларуси) на протяжении истории паРаши от Московского улуса...
показати весь коментар
06.12.2016 11:12 Відповісти
Забрехался ГШ уже окончательно.
показати весь коментар
06.12.2016 10:19 Відповісти
https://censor.net/forum/869492/kobolev_vypisal_sebe_i_kollegam_premiyu_v_13_mln_grn_kajdomu_timoshenko#comment_61944897
ЗАТО эти набивают к а р м а н ы ... Пора бы им и повестку вручить на передок .

Кому в о й на - кому - мать красна !
https://censor.net/news/417896/kobolev_vypisal_sebe_i_kollegam_premiyu_v_13_mln_grn_kajdomu_timoshenko

Председатель правления НАК "Нафтогаз Украины"
Андрей Коболев и члены правления получат каждый за 2016 год
по 13 миллионов гривен премии.
С начала АТО погибли 3 064 воина из всех силовых структур, 10 753 - ранены, - Муженко - Цензор.НЕТ 58
показати весь коментар
06.12.2016 10:27 Відповісти
А добровольцы тут не в счет, как обычно. А то что они страну спасли, когда доблестные ВСУ в 2014 под натиском старушек БТР и оружие сдавали, как в Краматорске, это тоже не считается? Да мы в вечном долгу перед ними.
показати весь коментар
06.12.2016 10:38 Відповісти
Це ******...це дуже ******
показати весь коментар
06.12.2016 11:02 Відповісти
Скоро мінське пєрєміріє порохатого ушльопка перевершить за кількістю втрат втрати війни, хоча, якщо вважати, що іловайський котьол зельоний карідор був теж перемир'ям, то це вже давно сталося.
показати весь коментар
06.12.2016 13:28 Відповісти
Більше , а ніж Україна , за 10 років , в Афгані втратила ..((
показати весь коментар
06.12.2016 13:48 Відповісти
Звідки такі дані ?
показати весь коментар
06.12.2016 15:08 Відповісти
не слухай того баламута! ось ссиль на вікіпедію https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8_%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%85_%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80_%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BA_%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%83_(%D0%B7_%D0%B6%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%BD%D1%8F_2016)
поіменний списоке загиблих починаючи з 14 року і враховуючи всіх всіх всіх
3601 убитий . по пропавших безвісти наскільки я знаю 400+.
всякий трьоп про 100500 убитих в котлах взято з срувесни.. там же захерчонко штурмує берліни і лондони. не ведіться на брехню!

моліться за загиблих!
показати весь коментар
06.12.2016 15:15 Відповісти
Слава Героям України. Всі вони герої . Співчуття родичам загиблих вояків .
показати весь коментар
06.12.2016 15:57 Відповісти
Почти все обсуждения - антиукраинские и набиты троллями. Их признак - это отсутствие друзей, т.е. ноль друзей (не путайте с позицией " в друзьях). Не втягивайтесь в
пояснения или дебаты. Тролль отвлекает ваш временнОй ресурс, чтобы вы не
успели или не смогли просмотреть ещё что-то и толково пояснить, донести незнающему
контингенту полезную информацию