7170 відвідувачів онлайн
4 692 17

Донецька фільтрувальна станція знову знеструмлена

Рано-вранці в середу, 7 грудня, була знеструмлена Донецька фільтрувальна станція.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявили в КП Компанія "Вода Донбасу".
Зазначається, що аварія сталася о 4:45 у середу.
"Припинено водопостачання Авдіївки, частково Донецька і Ясинуватої, селищ: Верхньоторецьке, Василівка, Червоний Партизан і Крута Балка", - йдеться в повідомленні.

У "Воді Донбасу" зазначили, що зараз фахівці з'ясовують причину відсутності електроенергії.
Нагадаємо, 4 грудня було відновлено водопостачання Авдіївки, Верхньоторецького та прилеглих населених пунктів. Подача води була відключена через знеструмлення Донецької фільтрувальної станції внаслідок обстрілу бойовиків.
Топ коментарі
+4
відключили за борги за електроенергію
показати весь коментар
07.12.2016 11:10 Відповісти
+3
Да хоть камни с небес. Или это не тут?
показати весь коментар
07.12.2016 10:54 Відповісти
+3
Ну правильно.Украинская ДРГ,действует последовательно.Шоб закачать химикаты США в зомби,надо отключить фильтр
показати весь коментар
07.12.2016 11:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А кто же будет "базар" фильтровать ?
показати весь коментар
07.12.2016 10:53 Відповісти
пох..
показати весь коментар
07.12.2016 10:53 Відповісти
це точно ... Снігу до фіга ХАЙ топлять на воду і ПОЮТ ХВАЛЄБНИЄ ОДИ руському міру....
сібірь она такая.... пусть прівікают....
показати весь коментар
07.12.2016 11:21 Відповісти
Да хоть камни с небес. Или это не тут?
показати весь коментар
07.12.2016 10:54 Відповісти
Один йух...
показати весь коментар
07.12.2016 11:00 Відповісти
Ну та не й.б твою ж м... ? Думаю таки й.. .
показати весь коментар
07.12.2016 11:08 Відповісти
відключили за борги за електроенергію
показати весь коментар
07.12.2016 11:10 Відповісти
їм ще й електрику подають?
показати весь коментар
07.12.2016 11:21 Відповісти
і не тільки електрику, у нас же АТО з шоколадним перемир"ям..
показати весь коментар
07.12.2016 11:27 Відповісти
Ну правильно.Украинская ДРГ,действует последовательно.Шоб закачать химикаты США в зомби,надо отключить фильтр
показати весь коментар
07.12.2016 11:20 Відповісти
Нахюя їм та вода взагалі?
показати весь коментар
07.12.2016 11:23 Відповісти
засранцы

Донецкая фильтровальная станция вновь обесточена - Цензор.НЕТ 8182
показати весь коментар
07.12.2016 11:25 Відповісти
Столиця бандитського краю без води? Бяда-то какайааа...
показати весь коментар
07.12.2016 11:27 Відповісти
Якщо в такий мороз ( у нас -11) відключити воду, газ і світло,то і відвойовувати не доведеться...
Хтось подумає, що це не гуманно - а на війні, як на війні, гуманності не має місця. Якщо доведеться штурмом брати лугандон, то гуманності взагалі не буде. То може хитрістю і природніми умовами скористатись буде більш гуманно.
показати весь коментар
07.12.2016 11:28 Відповісти
Пусть Захераст освятит воду Кальмиуса и пригласит туды немногих (там не принято) желающих памыцца .
показати весь коментар
07.12.2016 12:04 Відповісти
Сннігу багато,та Й в Кальміусі вода.
показати весь коментар
07.12.2016 12:59 Відповісти
нах ее ремонтируют постоянно?

Разбили боевики, пусть жители данецка идут стучать касками перед донецкой администрацией.

Но нет,хунта отремонтирует бесплатно еще и бесплатных макарон завезет в даецьк.
показати весь коментар
07.12.2016 15:10 Відповісти