Від початку листопада на Житомирщині від переохолодження померли три людини
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент 112 Україна.
Від початку листопада по 7 грудня цього року в Житомирській області зареєстровано три випадки смерті від переохолодження. Люди померли в містах Новоград-Волинський, Малин і безпосередньо в Житомирі. Цю інформацію підтвердив начальник управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації Олександр Торбас.
Поки немає інформації про розгортання пунктів обігріву в містах та інших населених пунктах області. Відповідного наказу не було.
Нагадаємо, вчора в Краматорську Донецької області чоловік помер від переохолодження.