Двох дезертирів спіймали на залізничному вокзалі Ніжина, - Нацполіція
На вокзалі міста Ніжина Чернігівської області поліція затримала двох солдатів-строковиків, які втекли з однієї з військових частин Чернігова.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив сектор комунікації ГУ НП у Чернігівській області."Чернігівську військову частину самовільно покинули двоє військовослужбовців, які попрямували по дорозі до столиці. Під час розшукових заходів поліція затримала їх на залізничному вокзалі Ніжина і передала командиру військової частини", - йдеться в повідомленні.
За інформацією Укрінформу, з місця служби солдати 1995 і 1996 років народження втекли 7 грудня ввечері. Вони були одягнені в камуфляжну форму, зброї і документів при собі не мали.
За інформацією з інших джерел, "самоволку" собі дозволили військовослужбовці 8 Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби. Служили вони лише тиждень, присяги ще не дали.
Як розповів командир частини Степан Гута, один з утікачів (раніше був засуджений умовно) зібрав у товаришів по службі банківські карти, на які прийшла соціальна допомога від держави (близько 2500 гривень), сказав, що йде в звільнення і зможе принести їм гроші. Після втечі хлопців командування встигло заблокувати картки, і солдатські гроші вціліли.
Топ коментарі
+5 Wevelsburg
показати весь коментар
08.12.2016 15:21 Відповісти Посилання +2 А П #327143
показати весь коментар
08.12.2016 15:19 Відповісти Посилання +2 svd
показати весь коментар
08.12.2016 15:27 Відповісти Посилання