8938 відвідувачів онлайн

РФ намагатиметься блокувати рішення і руйнувати ОБСЄ зсередини, - Клімкін

Атмосфера на конференції голів МЗС ОБСЄ в Гамбурзі дуже позитивна для України, дисонансом звучить тільки голос Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін розповів українським журналістам за підсумками першого дня міністерської зустрічі ОБСЄ в Гамбурзі, яка відбувається 8-9 грудня.
"Що я тут відчуваю, і, повірте, це не лише моє враження, а абсолютної більшості колег, це вражаюча відмінність між атмосферою підтримки України майже всіх і відсутність результатів", - заявив Клімкін.

Також читайте: Польща підтримує введення збройної місії ОБСЄ на Донбасі, - голова МЗС Ващиковський

Він пояснив, що оскільки Росія блокує будь-які результати, не буде окремої заяви зустрічі стосовно України. Український міністр зазначив, що українська позиція була такою, що без того, щоб зафіксувати в цій заяві, що територіальну цілісність і незалежність України всі повинні визнавати і поважати в міжнародно визнаних кордонах, ми ні які подальші розмови не будемо вести.

"Абсолютно всі, крім Росії - у Росії навіть в ОБСЄ союзників немає - були готові прийняти це формулювання. Росія була проти, вона була звичайно і проти інших формулювань щодо тимчасово окупованого Криму", - сказав Клімкін.

Також читайте: Керрі і Клімкін обговорили необхідність прискорення реалізації Мінських угод

У цілому атмосферу зустрічі він оцінив як "дуже позитивну", а ОБСЄ - як потрібну і важливу організацію, "оскільки без ОБСЄ гірше, ніж з тією, яка у нас є".

Клімкін сумнівається, що Росія коли-небудь вийде з Організації, уже хоча б тому, що "навіть із точки зору російської тактики, для Росії простіше блокувати багато речей в рамках ОБСЄ, ніж вийти з організації". Голова українського зовнішньополітичного відомства вважає, що РФ буде намагатися блокувати рішення і руйнувати ОБСЄ зсередини.
Він також повідомив, що в ОБСЄ, де всі рішення ухвалюють консенсусом, що найчастіше гальмує процес або зовсім робить його неможливим, уже давно обговорюють можливість ухвалювати рішення у форматі "мінус 1". Схожу за логікою ініціативу просувають і в рамках РБ ООН.

Нагадаємо, раніше мініст заявив, що легалізація російського протекторату на Донбасі є неприйнятною і суперечить Мінським домовленостями.
Топ коментарі
+9
РФ будет стараться блокировать решения и разрушать ОБСЕ изнутри, - Климкин - Цензор.НЕТ 8202
показати весь коментар
09.12.2016 07:51 Відповісти
+7
Понятно а какого хера они там делают
показати весь коментар
09.12.2016 07:43 Відповісти
+7
КАК можно допускать участие в решениях международнх организаций участие самого агрессора?! Люди, расссию давно надо исключить из ОБСЕ и ООН за агрессию!! Иначе ,зачем тогда нужны такие организации?!
показати весь коментар
09.12.2016 07:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Понятно а какого хера они там делают
показати весь коментар
09.12.2016 07:43 Відповісти
В базовые учебные заведения вообще кагтавых не берут, зато у нас назначают, "говорящая тыква" - кабак короче.
показати весь коментар
09.12.2016 07:53 Відповісти
РФ будет стараться блокировать решения и разрушать ОБСЕ изнутри, - Климкин - Цензор.НЕТ 5088
показати весь коментар
09.12.2016 09:20 Відповісти
КАК можно допускать участие в решениях международнх организаций участие самого агрессора?! Люди, расссию давно надо исключить из ОБСЕ и ООН за агрессию!! Иначе ,зачем тогда нужны такие организации?!
показати весь коментар
09.12.2016 07:46 Відповісти
Все,которые не признали Крым российским.
показати весь коментар
09.12.2016 07:54 Відповісти
Тогда уж, справедливости ради, нужно исключить США за тоже самое.
показати весь коментар
09.12.2016 09:11 Відповісти
Шшиды все разрушают изнутри.
показати весь коментар
09.12.2016 07:47 Відповісти
РФ будет стараться блокировать решения и разрушать ОБСЕ изнутри, - Климкин - Цензор.НЕТ 8202
показати весь коментар
09.12.2016 07:51 Відповісти
Крысы Путлерские лезут во все щели,с целью дискрелитации любой мировой организации..от ООН далее везде..
Крысиная политика чЛенина Сралина
показати весь коментар
09.12.2016 08:01 Відповісти
Сатанат здатен тільки гадити всюди. Це його візітна картка.
показати весь коментар
09.12.2016 08:06 Відповісти
РФ будет стараться блокировать решения и разрушать ОБСЕ изнутри, - Климкин - Цензор.НЕТ 2359
показати весь коментар
09.12.2016 08:16 Відповісти
Из московии пошла не Русь, а россия.
- Скажи-ка, дед, откуда Русь пошла?
- От Киева, где княжие хоромы.
- А «Русский мир»? Откуда взялся он?
- От долбо*бов с лишней хромосомой!
показати весь коментар
09.12.2016 08:35 Відповісти
Ну ты и тупой. Никто в московию не ездил. Монахи Печерской Лавлы, которые проповедовали в диких землях московии, сжигались местными на кострах.
показати весь коментар
09.12.2016 09:02 Відповісти
И я там был,мед-пиво пил.(с) По ушам текло...
показати весь коментар
09.12.2016 09:09 Відповісти
тупой высер твоего кацапского мозга.
Когда кацапская орда разграбила и уничтожила Киевскую Русь, мы объединились с мощнейшим на то время в Европе - Великим Княжеством Литовским. Литовские князи привели свои войска в Киевскую Русь, объеденили разрозненные дружины князей Киевской Руси, стали править в Киеве, при чем нашу культуру и язык.
И только в 18 веке мокша или московия стала называть себя россией. Ни в одном документе в мире нет упоминания о московии как о россии до 18 века.
Учи историю, и не будеш выглядеть дебилом
показати весь коментар
09.12.2016 08:59 Відповісти
переняли нашу культуру и язык.
показати весь коментар
09.12.2016 09:00 Відповісти
"Разграбили киевскую Русь татаро-монголы"- тоесть твои предки?
показати весь коментар
09.12.2016 09:11 Відповісти
Та ви що, не може бути і звідки така обізнаність із хабадськими планами? Вам уже доложили?
показати весь коментар
09.12.2016 08:32 Відповісти
Климкин, проснись! что значит будет?.. уже три года как разрушает...
показати весь коментар
09.12.2016 08:35 Відповісти
РФ будет стараться блокировать решения и разрушать ОБСЕ изнутри, - Климкин - Цензор.НЕТ 8722
показати весь коментар
09.12.2016 09:21 Відповісти
На хера тоді клімкін і всі дипломати - виключіть кацапів з ОБСЕ. Або затримуйте їх як шпигунів. Потім самі перестануть сюди лізти.
показати весь коментар
09.12.2016 10:24 Відповісти