5727 відвідувачів онлайн

За три дні в зоні АТО було ліквідовано 14 бойовиків, - Лисенко

За минулі 3 дні супротивник зазнав серйозних втрат.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив сьогодні на брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко, посилаючись на дані ГУР.
За його словами, у так званому "11-му полку", який регулярно і безуспішно намагається захопити Авдіївську промзону, загинули 11 бойовиків. Ще 3 загиблих - у так званій "7-й бригаді" супротивника, яка дислокується на луганському напрямку.
"Таким чином, загальні незворотні втрати живої сили супротивника за 3 дні становлять 14 осіб", - повідомив Лисенко.
Коментувати
Сортувати:
Шириться смертельна епідемія діареї, лупи та карієсу серед вітязів руського міра..
показати весь коментар
09.12.2016 13:31 Відповісти
Люцифер заждался всех кацапов - этих он уже принял...
показати весь коментар
09.12.2016 14:04 Відповісти
Добро пожаловать в ад, "господа" мерзавцы! Смолки вам погорячее...
показати весь коментар
09.12.2016 14:07 Відповісти
Меншає окупантів...хтось добре діло робить.
пс.З кількості коментарів та лайків видно,що на українську версію майже ніхто не заходить,а все через часову прогалину між новинами.
Неподобство.
показати весь коментар
09.12.2016 14:09 Відповісти
Не раз просив на раді форумчан зробити часове випередження україномовної версії новин .. Поки що - ніякої реакції..
показати весь коментар
09.12.2016 15:56 Відповісти
Теж запитувала https://censor.net/comments/locate/8573/01921221-a92a-7076-b6da-f72b246a7f83Проблема на розгляді,та хіба щось з того буде...Переклад займає трохи часу,а новину потрібно негайно оприлюднити,у вихідні часовий проміжок взагалі десь пів години.
показати весь коментар
09.12.2016 16:02 Відповісти
Та скільки там часу він займає?
Можливо тому що на Цензюрі журнашлюхи не навчились навіть паеревіркою правопису користуватись. То для них автопереклад з подальшою правкою - вища матерія... Дипломи ж за сало купували і зараз тільки копіпастом займаються та ще підробляють у МінСтеця потроху...
показати весь коментар
09.12.2016 16:07 Відповісти
10 хвилин і займає.Про дипломи та нюанси робочого процесу мені нічого не відомо,тому промовчу.
показати весь коментар
09.12.2016 16:18 Відповісти
"Про дипломи та нюанси робочого процесу мені нічого не відомо"

та з мого боку це теж припущення
просто хочу щоби журналюги з Цензюра інтенсивно займались самовдосконаленням...

Ok