10819 відвідувачів онлайн

Окупований Крим планують під'єднати до російської ГТС у грудні

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РИА Новости, про це заявили в прес-службі Міністерства енергетики РФ.
"Роботи щодо врізки міжсистемної перемички для об'єднання системи газопостачання материкової частини Російської Федерації з газотранспортною системою Кримського півострова (газопровід Джанкой - Феодосія - Керч) виконають у поточному місяці", - сказали в прес-службі.
У відомстві зазначили, що введення в експлуатацію газопроводу Краснодарський край - Крим визначено на другий квартал 2017 року, однак його першу чергу планують ввести наприкінці 2016 року, щоб почати постачати газ вже в поточний осінньо-зимовий період.

Газопровід протяжністю 400 кілометрів має з'єднати материкову частину РФ із Кримським півостровом. Трубопровід необхідний для поставок блакитного палива до споруджуваних ТЕС у Сімферополі та Севастополі загальною потужністю 940 мегават.
Топ коментарі
+34
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
10.12.2016 13:00 Відповісти
+34
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
10.12.2016 13:02 Відповісти
+15
Оккупированный Крым планируют подсоединить к российской ГТС в декабре - Цензор.НЕТ 6359
показати весь коментар
10.12.2016 12:58 Відповісти

Завантаження...