11999 відвідувачів онлайн

Акція "Крим - територія безправ'я" пройшла біля пункту пропуску "Чонгар"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крым.Реалии.


Представники громадськості пройшли ходою до адміністративного кордону з українськими і кримськотатарськими прапорами, в руках присутні несли портрети загиблих, зниклих безвісти під час окупації Криму, а також портрети політичних ув'язнених.

Читайте також: Зареєстровано 88 випадків порушення прав людини в окупованому Криму, - прокуратура


"Саме цього дня, коли ми говоримо про права людини, ми вирішили вийти на прикордонну територію і заявити про те, що далі, за цим шлагбаумом - територія безправ'я. Ми повинні залучити міжнародну спільноту, для того, щоб вона впливала на Російську Федерацію, яка грубо порушує права людини в Криму. За нашими даними, на сьогодні 38 людей є політичними в'язнями", - розповів журналістам член Меджлісу кримськотатарського народу, голова правління кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв.


Читайте також: Україна вимагає припинити примусову психіатричну експертизу і звільнити 4 українців, затриманих в окупованому Криму, - МЗС

Біля КПВВ відбувся мітинг, під час якого, зокрема, глава регіонального меджлісу Херсонської області Ленур Люманов зачитав текст звернення Меджлісу кримськотатарського народу. Перед присутніми виступив і член Меджлісу Ескендер Барієв. Учасники заходу скандували "Свободу політв'язням!", "Поверніть батьків дітям!", "Поверніть Крим!".
Топ коментарі
+11
А вата дуже хотіла в расєю.
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
10.12.2016 19:46 Відповісти
+11
Три упирі.
Акция "Крым – территория бесправия" прошла возле пункта пропуска "Чонгар" - Цензор.НЕТ 6914
показати весь коментар
10.12.2016 19:49 Відповісти
+10
Акция "Крым – территория бесправия" прошла возле пункта пропуска "Чонгар" - Цензор.НЕТ 5559
показати весь коментар
10.12.2016 20:03 Відповісти

Завантаження...