У Кременчуці помер 4-річний малюк, якого побив вітчим
Хлопчик упав у кому після побиття.
У Кременчуці після побиття вітчимом, не приходячи до тями, померла 4-річна дитина, передає Цензор.НЕТ із посиланням на місцевий сайт.
Хлопчик потрапив до лікарні з вини вітчима, він впав у кому і перебував у Кременчуцькій дитячій лікарні.
Подія, яка сколихнула все місто, сталася ще 21 листопада. Поки цивільна дружина перебувала в пологовому будинку, її 32-річний співмешканець побив свого 4-річного пасинка. Чоловік пояснив свій вчинок тим, що дитина була галаслива і заважала йому відпочивати. Він спробував відвести від себе підозру і навіть стверджував, що хлопчик сам упав і вдарився.
Про побиття чоловік розповів своїй співмешканці тільки тоді, коли забирав її з пологового будинку. Весь цей час хлопчик був удома, але тільки коли мати побачила його непритомним, до нього викликали медиків.
Вітчиму повідомлено про підозру в скоєнні злочину. Йому загрожує 7 років тюремного ув'язнення.
Еще и ребенка ему рожать , ребенка от бешеного животного....Нужно уж совсем быть забытой Богом и людьми.