10647 відвідувачів онлайн
4 735 34

Сухопутні війська - основна ударна сила Збройних Сил України, - Порошенко

Сухопутні війська Збройних Сил України і далі нарощують свої бойову міць і силу.

Про це йдеться у привітанні Президента України Петра Порошенка військовослужбовцям, співробітникам і ветеранам Сухопутних військ, передає Цензор.НЕТ.

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем Сухопутних військ України. Це свято мужніх та сильних людей у погонах, представників механізованих і танкових військ, ракетних військ і артилерії, армійської авіації, частин і підрозділів розвідки, протиповітряної оборони, інших спеціальних військ, частин та установ логістичного забезпечення, які поєднані в незламний моноліт і по праву вважаються основною ударною силою Збройних Сил України", - йдеться в привітанні.

Також читайте: Завдяки Сухопутним військам Україна зупинила сильного і жорстокого ворога. Незабаром ми повністю очистимо від нього нашу землю, - Турчинов

Сьогодні Сухопутні війська Збройних Сил України продовжують нарощувати свої бойову міць та силу. Цьому сприяє послідовне надходження сучасного озброєння та техніки, впровадження нових, апробованих у бойових діях елементів підготовки всіх категорій особового складу. Патріотизм, професіоналізм, стійкість, надійність та готовність до виконання найскладніших завдань на полі бою стали нормою службової діяльності військовослужбовців цього славетного виду Збройних Сил України. Саме ці якості воїни Сухопутних військ щоденно демонструють у протистоянні з російським агресором. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм слава! Щиро дякую всім військовослужбовцям, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за відданість обов'язку і Вітчизні. Переконаний, що ви й надалі надійно стоятимете на варті незалежності та територіальної цілісності України. Слава Україні! Слава Сухопутним військам Збройних Сил України!" - заявив Порошенко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 66,5 тис. військовослужбовців уклали контракт із ЗСУ від початку року, - Міноборони
Топ коментарі
+5
Ну да,он у нас самый сухопутный,иногда правда мокрый,но вовремя памперсы меняет
показати весь коментар
12.12.2016 10:41 Відповісти
+3
мразь парахатая
показати весь коментар
12.12.2016 10:34 Відповісти
+2
Странный подход ,прямо ,как в 15ом веке .....
показати весь коментар
12.12.2016 10:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Странный подход ,прямо ,как в 15ом веке .....
показати весь коментар
12.12.2016 10:28 Відповісти
из этого можно сделать как минимум три вывода
1-раз не ввс не имеют приоритета-значен все войны на нашей территории
2-совсем нет денег-и мы вынуждены подставлять жиивую силу
я правда видел пачки триллионых деклараций но всем остальным наплевать
а тоб купили самолеты хоть порядошные
теперь уж не знаю есть ли летчики
3-наша война надолго-с такими заявлениями
показати весь коментар
12.12.2016 10:49 Відповісти
щось таке ...
показати весь коментар
12.12.2016 13:42 Відповісти
о, еще один...
показати весь коментар
12.12.2016 10:29 Відповісти
При нынешнем положении в экономике, необходимо:

- жесткий контроль Нацбанка с ежедневными отчетами (что сделали, что делают, что планируют сделать и к чему это все делается);

- массовая проверка чиновников всех уровней власти на наличие средств не соответствующих занимаемой должности и тд;

Где объяснение курсовой политики?
Что с ценами?
Тарифы?
Какой план развития?
...и еще 1000 вопросов

Почему, живя в стране после революции, я исправно плачу все налоги, а четкой политики руководства не видно? Почему я живу в неопределенности? Почему, заходя в АТБ я вижу как люди скупают самые дешевые продукты? Почему в банках пенсионеры по 5 раз пересчитывают копейки? Почему не могут себе позволить лекарств или банальных витаминов? Где программа по доступному жилью?
показати весь коментар
12.12.2016 10:34 Відповісти
мразь парахатая
показати весь коментар
12.12.2016 10:34 Відповісти
ДОВГО ДУМАВ? ЧИ ЛЯПИ ВЖЕ ПОЗА МЕЖАМИ СВІДОМОСТІ?!
показати весь коментар
12.12.2016 10:35 Відповісти
Сухопутные войска - основная ударная сила Вооруженных Сил Украины, - Порошенко - Цензор.НЕТ 2689
показати весь коментар
12.12.2016 10:35 Відповісти
И что,Сухопутные войска поздравлять никто не будет,все "внимание" Пете ?
показати весь коментар
12.12.2016 10:37 Відповісти
Ну да,он у нас самый сухопутный,иногда правда мокрый,но вовремя памперсы меняет
показати весь коментар
12.12.2016 10:41 Відповісти
По себе не суди...
показати весь коментар
12.12.2016 10:43 Відповісти
Не шипи и капюшон свой сложи,коброчка ты наша чоколЯдная
показати весь коментар
12.12.2016 10:52 Відповісти
Гімнюк...
показати весь коментар
12.12.2016 19:50 Відповісти
А "торпеда" Надя Савченко тоді хто???
показати весь коментар
12.12.2016 10:45 Відповісти
ну так усе бабке в офшорах
на фег самолеты
показати весь коментар
12.12.2016 10:50 Відповісти
Мужиков конечно с праздником !!! Здоровья,удачи,командиров с мозгами ! А про страну с таким потенциалом это стыдно говорить! Мы должны иметь мощнейший ракетный щит ,а сухопутка,потом с минимальными потерями должна зачищать от останков гоблинов территории !!!
показати весь коментар
12.12.2016 11:02 Відповісти
Сухопутные войска - основная ударная сила Вооруженных Сил Украины, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1563
показати весь коментар
12.12.2016 11:09 Відповісти
Пишатись цим фактом не варто. Як на мене це говорить про відсталість ЗСУ.
показати весь коментар
12.12.2016 11:10 Відповісти
Шо там у Авакова? на русской ленте утверждается, что он подал в отставку еще 8 числа, и якобы готовит возвращение Яценюка на место пороха. А операция в Одессе - это нечто вроде маскировки его присутствия в Украине. Источник еще тот тип - Царев. Но такие сообщения требуют комментариев от власти, которая по своему паскудству мало чем отличается от последнего . А они как в рот воды набрали - все нормально, все хорошо. С праздничком, пока мы здесь сумки делим...
показати весь коментар
12.12.2016 11:20 Відповісти
А должны быть ВВС!И ракетные!
показати весь коментар
12.12.2016 11:33 Відповісти
С праздником!
И всем вернуться живыми без потерь!
показати весь коментар
12.12.2016 11:34 Відповісти
Як вже остогидла ця зажрата пика, у країні повна розруха, а нам замість реальних реформ якісь гасла постійно впарюють, люди-совки ще довго тягнутимуть країну назад, а злочинна влада буде цим користатися...
показати весь коментар
12.12.2016 11:45 Відповісти
Свинохряк, йди геть. Слухати тебе тошно. Жодному слову твому ніхто не вірить. Ти хотіло бути царем, тобто, диктатором. Та не бути тобі диктатором. Для цього треба мати здатність вселяти страх, а ти вселяєш тільки ненависть. Для того, аби бути диктатором, треба мати хоча б мінімум харизми. Але шматок жопоподібного сала з поросячим голосом не може мати харизми. Йди геть. Кроку не можна ступити, щоби не почути слів ненависті на твою адресу. Йди геть, поки маєш можливість зробити це без великих втрат для себе й своєї сім'ї.
показати весь коментар
12.12.2016 12:40 Відповісти
https://censor.net/user/330281, цілком підтримую!
показати весь коментар
12.12.2016 12:44 Відповісти
Цього маланця, маю надію, ще дістануть...
Хіба це ЛЮДИНА? Це потвора брехлива.
https://www.facebook.com/100011453922387/videos/370284813363313/
показати весь коментар
12.12.2016 12:42 Відповісти
интересно,какой сейчас реальный рейтинг популярности у этого балаболки?
показати весь коментар
12.12.2016 13:03 Відповісти
такой же как и у остальных украинских политиков
показати весь коментар
12.12.2016 13:17 Відповісти
Відсотків зо два, мабуть. Куди входять чінуші та члени їх сімей.
показати весь коментар
12.12.2016 19:07 Відповісти
Вчера возле Донецка искал дальнего родственника жены. Пока искал, попал на страницу где Царёв говорит, что http://county-news.com/52605-poroshenko-obyavil-ob-uxode-v-otstavku-full.html Порошенко уйдёт в отставку будто бы по состоянию здоровья в 2017-м году.
Кандидатами в президенты будут Аваков, Тимошенко, Гройсман, Саакашвили. Царёв конечно дурак, но может где-то что-то подслушал в нужном месте. Жена говорит, что бабки будут голосовать за Тимошенко.
показати весь коментар
12.12.2016 15:35 Відповісти
а дедки и детки за кого?
показати весь коментар
12.12.2016 19:39 Відповісти