4883 відвідувача онлайн
2 269 12

Найбільше кібератак на Швецію здійснюють із Росії, - голова шведської військової розвідки

Росія є найбільшим джерелом кібератак на Швецію.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Local, про це заявив голова Служби військової розвідки Швеції Гуннар Карлсон.
За його словами, кібератаки, метою яких є отримання даних розвідки, тривають досі. "Це є серйозною загрозою, оскльіки вони різними способами можуть підривати основи демократії і впливати на демократичний процес ухвалення рішень", - зазначив чиновник.
Також Карлсон розповів про вплив російської пропаганди в Швеції: "Це може бути поширення неправдивої інформації, спотворення істини, акцентування на деяких аргументах більше, ніж інших".
Топ коментарі
+6
Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 3056
показати весь коментар
12.12.2016 14:00 Відповісти
+2
лично я озабочен. вопиющее безобразие.
это, как его... волюнтаризм!
показати весь коментар
12.12.2016 14:00 Відповісти
+2
Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 4567
показати весь коментар
12.12.2016 14:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 8721
показати весь коментар
12.12.2016 13:59 Відповісти
Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 3056
показати весь коментар
12.12.2016 14:00 Відповісти
А тем временем на россии Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 4409
показати весь коментар
12.12.2016 14:12 Відповісти
Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 2785
показати весь коментар
12.12.2016 14:17 Відповісти
Чекає клієнта?
показати весь коментар
12.12.2016 14:02 Відповісти
О культуре Лугандона думает...........Министр же *****!!!
показати весь коментар
12.12.2016 14:03 Відповісти
лично я озабочен. вопиющее безобразие.
это, как его... волюнтаризм!
показати весь коментар
12.12.2016 14:00 Відповісти
Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 4256
показати весь коментар
12.12.2016 15:10 Відповісти
Больше всего кибератак на Швецию осуществляются из России, - глава шведской военной разведки - Цензор.НЕТ 4567
показати весь коментар
12.12.2016 14:01 Відповісти
Шойга безподобна.
показати весь коментар
12.12.2016 14:04 Відповісти
многие обвиняют рашку, а по сути ничего конкретного не предпринимают.
показати весь коментар
12.12.2016 14:05 Відповісти