Мінекології презентувало проект стратегії поводження з відходами
Про це повідомив заступник голови Мінекології з питань євроінтеграції Микола Кузьо в ході засідання робочої групи з розробки цього документа, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
"Метою стратегії є узгодження національної політики і побудова плану в сфері поводження з відходами, що дозволить направити галузь у відповідність до європейських принципів", - сказав він. За словами Кузьо, стратегія охоплює такі види відходів: тверді побутові, будівельні, небезпечні, промислові, відходи сільського господарства, електричні та великогабаритні відходи.
Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард Кругляк повідомив, що проект стратегії буде найближчим часом доопрацьовуватися з урахуванням думки громадськості, і потім документ буде винесений на затвердження до Кабінету Міністрів і Верховної Ради.
Асоційований директор департаменту енергоефективності Європейського банку реконструкції та розвитку, який брав участь у розробці стратегії, Сергій Масличенко сказав, що документ складається з таких елементів: запобігання збільшенню відходів, повторне використання відходів, переробка, спалювання і в останню чергу - вивіз відходів на звалища.