5728 відвідувачів онлайн

Збройна місія на Донбасі - це стрибок у майбутнє для ОБСЄ, - Клімкін

"Для ОБСЄ це (збройна місія ОБСЄ на Донбасі. - ред.) - стрибок у майбутнє. Нічого подібного в історії ОБСЄ досі не було. ОБСЄ перебуває в досить серйозній кризі, оскільки робота ОБСЄ блокується такими країнами, як Росія, причому абсолютно усвідомлено і в усіх сферах - у сфері прав людини, сфері безпеки і так далі. Для ОБСЄ це, крім того, і логістичний виклик, і фінансовий виклик", - сказав він в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.
"Бюджет місії СММ на сьогодні наближається до бюджету всього ОБСЄ. Тому ми повинні зрозуміти, яким чином це все буде функціонувати", - додав П. Клімкін.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія в ОБСЄ вже рік блокує обрання нового представника з питань свободи слова та ЗМІ, - Ірина Геращенко. ФОТО

Глава МЗС розповів, що одним із варіантів вирішення фінансової сторони питання є залучення можливостей ООН. "Ми домовляємося про те, щоб ОБСЄ змогло скористатися наявними можливостями ООН. Я про це говорив із новообраним Генсеком ООН Гутеррешем (генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш - ІФ) і його теж просив, щоб він обговорив це питання з усіма іншими ключовими гравцями ООН - щоб ОБСЄ могла спиратися на можливості ООН", - повідомив він.
Міністр також зазначив, що питання збройної місії ОБСЄ постійно блокується російською стороною. "Це питання я порушував у дискусіях з усіма. Але щоб така місія була, нам потрібне рішення Росії, оскільки блокування цього питання Росією - це єдине, що нам заважає", - розповів П. Клімкін.

Також читайте: Роботі ОБСЄ на Донбасі в більшості випадків перешкоджають сепаратисти, - Хуг
Топ коментарі
+4
Вооруженная мисия на дамбасе ето заморозка конфликта на десятилетия... Толку от того, что кроме разейских боевиков там еще в ресторанах будут сидеть разейские ОБСЕшники... только при етом нужно будет еще с украинского бюджета выделять деньги на содержание и тех и других... Лучше уже полная блокада Лугандонии и активной обороной, пускай Рашка сама кормит тех собак что привела...
показати весь коментар
13.12.2016 16:33 Відповісти
+3
Они ж слепые! Куда им прыгать?
показати весь коментар
13.12.2016 16:29 Відповісти
+2
Прыжок в будущее-это контроль над границей, создание сильных ВС и своего ядерного потенциала!
показати весь коментар
13.12.2016 16:50 Відповісти

Завантаження...