8627 відвідувачів онлайн
7 002 25

Петренко: Наступного року в Україні з'явиться інститут медіації

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське радіо", про це, відповідаючи на запитання студентів, повідомив міністр юстиції Павло Петренко.
"Це медіатори, які працюють у судах, які готують справи, їх завдання не тільки підготовка справи, але ще і спілкування зі сторонами до початку судового розгляду для того, щоб частину справ зняти з розгляду і не переходити в судовий процес. Помирити сторони. Я думаю, що інститут медіації з'явиться в Україні наступного року", - упевнений міністр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Гройсман: Судова реформа не повинна перетворитися на імітацію - у нас не буде другого шансу отримати справедливий суд
Топ коментарі
+7
а я хочу мати інститут розтрілу депутатів і їхніх родичів.
показати весь коментар
13.12.2016 21:56 Відповісти
+6
да, скоро нужен будет институт медитации ... всем шоколадным ворам и коррупционерам
показати весь коментар
13.12.2016 21:53 Відповісти
+4
Все це замість інституту медицини...
показати весь коментар
13.12.2016 21:55 Відповісти

Завантаження...