Петренко: Наступного року в Україні з'явиться інститут медіації
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське радіо", про це, відповідаючи на запитання студентів, повідомив міністр юстиції Павло Петренко.
"Це медіатори, які працюють у судах, які готують справи, їх завдання не тільки підготовка справи, але ще і спілкування зі сторонами до початку судового розгляду для того, щоб частину справ зняти з розгляду і не переходити в судовий процес. Помирити сторони. Я думаю, що інститут медіації з'явиться в Україні наступного року", - упевнений міністр.
Топ коментарі
+7 soren
показати весь коментар
13.12.2016 21:56 Відповісти Посилання +6 Володимир Мик
показати весь коментар
13.12.2016 21:53 Відповісти Посилання +4 Панько Недобрий
показати весь коментар
13.12.2016 21:55 Відповісти Посилання