4006 відвідувачів онлайн
3 740 13

Кабмін впроваджує повноцінне електронне управління, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час сьогоднішнього засідання уряду презентував модернізований зал засідань Кабінету Міністрів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

Уряд впроваджує нове обладнання та повноцінне електронне врядування, що підвищить відкритість його діяльності та зменшить витрати, зазначив Прем'єр-міністр.

"Нам потрібно підвищити прозорість роботи Уряду і нашу технологічність. Більше того, нам треба зменшувати витрати на операційну діяльність Уряду. І впровадження нових технологій дає нам можливість бути відкритими, прозорими, оперативними, швидко ухвалювати необхідні рішення. Для цього ми впроваджуємо повноцінне електронне врядування в Уряді", - заявив Глава Уряду.

Читайте також: "У всіх уже в печінках сидять реформи, які починаються і ніколи не завершуються", - Гройсман. ВIДЕО


Так, оновлено обладнання для роботи засідань Кабінету Міністрів і програмне забезпечення, зокрема щодо фіксації ухвалення рішень, обробки тексту, впровадження електронного документообігу, повідомив Прем'єр-міністр.

Такі нововведення будуть сприяти зменшенню витрат на операційну діяльність і підвищенню відкритості діяльності Уряду, наголосив Володимир Гройсман.

Створений та вдосконалений програмно-апаратний комплекс інформаційно-медійного супроводу засідань Уряду дозволить забезпечити сучасними аудіовізуальними системами та засобами різноманітні заходи (засідання, наради тощо), які проводяться в залі засідань на найвищому рівні.

Вони значно підвищать ефективність комунікації в ході відповідних заходів, забезпечать якісне сприйняття інформації, якою будуть обмінюватися учасники засідань, дозволять використовувати інформаційні матеріали в електронному вигляді.

Комплекс технічних засобів та програмних систем малого залу засідань Кабінету Міністрів України становитиме собою єдине інформаційно-медійне та комунікаційне середовище, яке забезпечить ефективний доступ до інформації учасників засідань та обмін інформацією між ними в процесі обговорення та прийняття рішень щодо актуальних питань розбудови Держави, проектів нормативних актів Уряду тощо.
Топ коментарі
+3
Который раз Каждый новый премьер внедряет электронный кабмин
показати весь коментар
14.12.2016 12:09 Відповісти
+2
21 век, центр европы, достижение, ***
показати весь коментар
14.12.2016 14:35 Відповісти
+1
Чтобы такое внедрить,чтобы внедряло исчез навсегда...
показати весь коментар
14.12.2016 12:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Который раз Каждый новый премьер внедряет электронный кабмин
показати весь коментар
14.12.2016 12:09 Відповісти
Гройсман робить помилку. Більшість операційних систем на компютерах виконавчої влади - піратські копії, це потрібно кілька мільярдів доларів тільки на ліцензії для ПК у всіх органах влади! Під час війни кількість хакерських атак збільшується в рази а їх потужність росте і дозволяє зупинити Інтернет відразу в кількох країнах, а не тільки в Україні. Якщо перевести уряд на роботу через Інтернет ми дамо можливість путіну істотно впливати на працездатність уряду і виконавчої влади в Україні, тим більше що немає потужного державного оператору звязку який міг би надати захищені канали передачі даних в кожну адміністрацію! Ми витратимо десятки мільярдів доларів на це електронне урядування і станемо більш вразливими для ворогів! Якщо це справжня ціль Гройсмана, тоді хай продовжує! В нас досі немає системи передавання даних для військових! Досі немає швидкісних військових каналів по яким можна отримувати відео з безпілотників в режимі он-лайн, фотографії розвідки, дані зі штабів! Ми навіть військову систему передавання даних не можемо побудувати, куди нам до електронного урядування! Всі гроші мають бути кинуті на оборону! Треба побудувати супутникову систему звязку з кількома супутниками, наземні станції в різних регіонах України, та в Карпатах, які будуть працювати з військовими супутниками незалежно від погоди в конкретному місці, ось на що треба витрачати вільні гроші!
показати весь коментар
14.12.2016 12:36 Відповісти
Чтобы такое внедрить,чтобы внедряло исчез навсегда...
показати весь коментар
14.12.2016 12:10 Відповісти
О гспди... Да вы только людей на вакансии ищете, при чём без указания зарплаты! При этом ещё рекомендации требуете!

Лишь бы с гундеть...
показати весь коментар
14.12.2016 12:11 Відповісти
Немного об этом.http://www.ukr.net/?go=http%3A%2F%2Fmignews.com.ua%2Fsociety%2F16086075.html&n=1,51193625,7,27971124 В киевском банкомате нашли мошенническое приспособление нового поколения ...я читал как изобрели газорезку," изобретатель" украл изобретение у воров ,которые после ограбления оставили своё изобретение и с деньгами удрали, так этот "изобретатель" денег от украденного изобретения взял в разы.
показати весь коментар
14.12.2016 12:13 Відповісти
Блин...уже "просто воровать" им западло, вот обязательно надо подключить еще и электронное управление...
показати весь коментар
14.12.2016 12:23 Відповісти
ну да, чтобы было видно, что все воруют поровну.
показати весь коментар
14.12.2016 12:35 Відповісти
Кабмин внедряет полноценное электронное управление, - Гройсман - Цензор.НЕТ 8619
показати весь коментар
14.12.2016 12:25 Відповісти
Кабмин внедряет полноценное электронное распределение откатов.
показати весь коментар
14.12.2016 13:17 Відповісти
уряяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя