10733 відвідувача онлайн
7 182 49

У Києві суд заборонив роботу фанерного заводу через забруднення повітря

Зазначено, що підприємство використовує як паливо деревину без дозволу.

Дніпровський районний суд Києва заборонив роботу фанерного заводу "Фанплит" через забруднення повітря, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Зуважують, що прокуратура звернулася до суду з клопотанням про заборону використання теплогенераторів заводу, які працюють за рахунок спалювання деревної тріски. Також потрібно заборонити демонтаж і використання обладнання для спалювання деревної тріски, що підключено до термо-масляної установки.
Під час досудового розслідування встановили, що в Інтернеті та ЗМІ з'явилася інформація про те, що завод "Фанплит" викидає в повітря речовини, котрі забруднюють повітря.
Також з'ясували, що в Дніпровську райдержадміністрацію постійно скаржаться мешканці житлового комплексу, який розташовано неподалік, на забруднення повітря фанерним заводом. Допитані засвідчили, що постійно відчувають запах деревини, диму і хімічний запах.
Перевірка встановила, що підприємство перевищує норми щодо допустимого забруднення повітря. Зокрема, зазначено, що згідно зі звітом інвентаризації викидів забруднювальних речовин на ЗАТ "Фанплит", передбачено використання як палива природного газу. Однак вказане підприємство використовує як паливо деревину без належного дозволу.
Суд розглянув клопотання прокуратури і в повному обсязі задовольнив його.
Топ коментарі
+5
если не знаешь лучше не *****,людям приходится спать с закрытыми окнами особенно летом ,жара и еще эта вонь,ночью дышать не чем.
показати весь коментар
14.12.2016 12:36 Відповісти
+4
Якби ж то тільки деревину... разом з нею горять небезбечні смоли з формальдегідом. Дійсно воняє!!!!!!!!! А будувати там ніхто, не зможе, напевно, бо ДУЖЕ близько залізнична колія. Якби можна було, то давно би ця земелька була забудована.
Ось тут почитайте деталі про це: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=5280&icf=1
показати весь коментар
14.12.2016 12:46 Відповісти
+4
Ну тока ж это не обычная древесина из леса, а скорее древесные отходы, пропитанные клеем, краской, древосберегающими эмалями, которые при сжигании выделяют ********** токсины...
показати весь коментар
14.12.2016 12:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Передел собственности....
Всю жизнь люди топили деревом и тут на тебе...
Наверно кто-то хочет на месте завода жилой комплекс впиндюрить или отжать по тихому.
показати весь коментар
14.12.2016 12:31 Відповісти
если не знаешь лучше не *****,людям приходится спать с закрытыми окнами особенно летом ,жара и еще эта вонь,ночью дышать не чем.
показати весь коментар
14.12.2016 12:36 Відповісти
зачем? если достаточно заставить завод перейти на газ.
показати весь коментар
14.12.2016 12:41 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2016 12:46 Відповісти
Какие именно отходы в фанерном производстве пропитанные клеем и краской?! Вы фанеру видели когда нибудь?!
показати весь коментар
14.12.2016 12:56 Відповісти
Отработали судьи для Киевгаза..... как же еще заставить промпредприятия покупать у них газ.... древесиной людям воняет, каким, ***..., людям...... Точно, что хотят отжать территорию для новой стройки.....
показати весь коментар
14.12.2016 12:37 Відповісти
Как шашлыки жарят - древесина пахнет.
показати весь коментар
14.12.2016 12:39 Відповісти
начальство завода решило проблему с отходами и экономило на покупке газа, а нужно что бы газ в стране потребляли..., только кому это нужно?
показати весь коментар
14.12.2016 12:48 Відповісти
В газ вложены деньги, они должны принести прибыль, что будет если газ покупать не будут, кто то недозаработает, а еще и дерево жгут, которое ох как нужно в европе.Необходимо еще за села взятся, в некоторых, где нет газа да даже и где он есть, топят дровами,экономят газ, тоже загрязняя воздух, нет чтоб купить там уголька хотя бы.А одно среднее село с дровами топит и чадит как один средний завод с фанерой. А еще мясокомбинаты загрязняют колбасу и атмосферу продуктами горения древесины, маскируя это под словом "копчение"
показати весь коментар
14.12.2016 13:00 Відповісти
Вообще-то там всегда была Промзона, но её начали застраивать жильём, причём жилые дома строят на месте фабрик где земля просто пропитана различным ядом. Я бы не купил себе квартиру в том районе...
Кроме того на территорию "Фанплита" положили глаз застройщики, которые таким образом просто хотят захватить землю под застройку.
показати весь коментар
14.12.2016 12:48 Відповісти
Ну вот видите... Я об этом написал в самом первом посту, а жлобы начали рассказывать про экологию.
показати весь коментар
14.12.2016 12:54 Відповісти
троляка иди в спам.
показати весь коментар
14.12.2016 16:41 Відповісти
"Посмотрел карту, там в округе действительно по настраивали кучу жилых комплексов для приезжих жлобов." - нихрена не знает, на карте оно посмотрело и погнало свои высоинтеллектуальные шедевры.
"а жлобы начали рассказывать про экологию." - у нас теперь те, кто хочет жить в нормальных условиях - жлобы.
показати весь коментар
14.12.2016 16:48 Відповісти
Розумнику, не знаєш - не лізь! Я живу на Березняках майже 50 років. Але лише останні років із 15 (точно не можу сказати) цей завод вечорами робить такі викиди, що дихати нічим. Коли вітру немає, дим стоїть, як туман. Скільки не скаржилися, а в завода свої "справи" з санепідем та іншими. І лише зараз, коли побудували кольоровий райончик, нарешті спромоглися заборонити його діяльність. Поставили б вони очисні, запобіжні споруди, і питань би не було, а вони ср@ть хотіли на людей. Після стількох років плювання на інтереси й здоров'я інших, бодай би їх звідти взагалі вигнали к дідьку!
показати весь коментар
14.12.2016 18:56 Відповісти
Читати уважно навчися, і розуміти те, що там написано. Я живу до "фанєрки" ще ближче, ніж твої Березняки і вимушений терпіти їх лайно ще більше.
показати весь коментар
14.12.2016 19:07 Відповісти
лучше пусть они там построят чем на детской площадке,пользы будет больше и чище воздух.
показати весь коментар
14.12.2016 16:42 Відповісти
Отработали заказ застройщиков. Они и так уже залезли в охранную зону завода, а теперь хотят его вообще закрыть и удвоить площадь застройки. Видать хорошие тяги включили. Запаха нет, это все вранье.
показати весь коментар
14.12.2016 12:55 Відповісти
Адресок подскажи, по которому запаха от "фанерки" не слышно?
показати весь коментар
14.12.2016 16:35 Відповісти
Денег не занесли...
показати весь коментар
14.12.2016 12:56 Відповісти
похоже порошенко присмотрел себе новій кусок земельки в киеве
показати весь коментар
14.12.2016 12:56 Відповісти
Я ПРОСТО ОХРЕНЕВАЮ !!!!
.....в Днепровскую райгосадминистрацию постоянно жалуются жители жилого комплекса, который расположен неподалеку, на загрязнение воздуха фанерным заводом. Допрошенные засвидетельствовали, что постоянно чувствуют запах древесины, дыма и химический запах Источник: https://censor.net/n419285

ВАУ, Жалуются ....
Завод работает там почти 90 лет а Камфорт Тауну от силы 5, когда застройщик строил впритык к заводу он что не понимал что там за производство ......

И СОБСТВЕННО ГОВОРЯ КАК ИМ РАЗРЕШИЛИ ТАМ СТРОИТЬ !!!!!!!!!!
показати весь коментар
14.12.2016 13:28 Відповісти
"когда застройщик строил впритык к заводу он что не понимал что там за производство" -
Сможешь назвать расстояние между жилым комплексом "Комфорт Таун", расположенным по ул.Регенераторная, 4 и АО "Фанеры и плиты", расположенным по пер.Фанерному,1?
Дурь свою решил показать?
показати весь коментар
14.12.2016 17:00 Відповісти
215 метров. А санитарно - защитная зона предприятий такого класса минимум 300!!!
показати весь коментар
14.12.2016 19:37 Відповісти
Расстояние там - 800 метров. И жалобы были от жителей не этого жилого комплекса, а ж/к "Мегасити", который находится на другой стороне через Харьковское шоссе и расстояние до которого ещё меньше - 580 метров.
показати весь коментар
14.12.2016 19:45 Відповісти
Не говорите чушь. Я знаю где Комфорт Таун, Мега Сити и Фанплит.
показати весь коментар
14.12.2016 20:02 Відповісти
Да сразу видно, что знаете. Где находится б-р Гашека и где "Фанплит" (между ул.Березневой и Дарницким шоссе). Ровненько так 215м
показати весь коментар
14.12.2016 20:12 Відповісти
Да знаю, знаю. Станьте на пересечении Березневой и пер. Фанерного. Оттуда лучше видно. Да и Яндекс карта Вам в помощь.
показати весь коментар
14.12.2016 20:21 Відповісти
Кацапська пошукова система - в допомогу? Цікава пропозиція. Але в цьому потреби немає не тільки через це. Останні 30 років - це мій рідний район.
показати весь коментар
14.12.2016 20:29 Відповісти
Ваш логін це яскраво підтверджує, ТРОЛЬ!!!!
показати весь коментар
14.12.2016 20:33 Відповісти
Зробила висновок нульовка, яка перед цим пропонувала кацапську пошукову систему, що майже не використовується серед українців. Логічно.
показати весь коментар
14.12.2016 20:40 Відповісти
Скористайтесь іншою пошуковою системомою, відстань не зміниться. Прощавайте.
показати весь коментар
14.12.2016 20:46 Відповісти
Я цим районом можу пересуватись з заплющеними очима, троль. Бувай.
І з'ясуй, мешканці якого житлового комплексу надсилали скарги. Буде можливість повернутися, повидаляти цю всю свою маячню і не соромитися.
показати весь коментар
14.12.2016 20:54 Відповісти
Рядом стоящий Втормет уже закрыли ради КОМФОРТ ТАУНА
показати весь коментар
14.12.2016 13:33 Відповісти
там был завод Вулкан был или резинка в народе тоже очень "полезное производство".Нормальная практика производства за чертой жилых комплексов.
показати весь коментар
14.12.2016 16:51 Відповісти
Був запит до Департаменту містобудування і архітектури КМДА, хто дав дозвіл на будівництво в захистній зоні підприємства - ДОЗВОЛУ НЕ ДАВАЛИ!!!
Доречі, зупиняти підприємство приїхав САМ ПРОКУРОР ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ!
показати весь коментар
14.12.2016 13:36 Відповісти
Недавно ***** жалівся Меркель, що хахли не купляють газ, українські прокурори відреагували швидко