5734 відвідувача онлайн
3 973 17

"Скіфське золото" передадуть у Національний музей історії в Києві

"Скіфське золото" буде розміщено в Національному музеї історії в Києві.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила генеральний директор музею Тетяна Сосновська в інтерв'ю DW в середу, 14 грудня.
"Згідно з рішенням суду, всю колекцію, яка зараз перебуває в Амстердамі, мають передати нашому музею. Ці експонати було вивезено на виставку як предмети Музейного фонду України, а він не змінювався після анексії Криму. Тобто предмети залишилися його власністю, незважаючи на те, що частина музеїв опинилися на анексованій території. Це рішення я вважаю законним", - пояснила Сосновська.
Після того, як скарби передадуть в Україну, у Києві відбудеться виставка для всіх охочих, повідомила директор.
Поки ж артефакти упродовж ще трьох місяців будуть зберігати в Амстердамі, а потім, якщо рішення суду не оскаржать, їх перевезуть у Київ. Процес передачі скарбів може тривати досить довго і завершитися тільки в кінці 2017 року, пояснив інформагентству "Інтерфакс" міністр юстиції України Павло Петренко.
Як повідомляли, культурна спадщина Криму, відома як "скіфське золото", стала предметом суперечки між Києвом і музеями окупованого Росією півострова. Однак згідно з рішенням Окружного адміністративного суду Амстердама, артефакти слід повернути Україні.
Топ коментарі
+5
А это к чему? Суд состоялся, решение вынесено... Золото брали из украинского Крыма и Украине его вернут.
показати весь коментар
15.12.2016 07:59 Відповісти
+5
Только чтобы больше хохлам подосрать. Уже всё решено. Аргументы мордвы смешны.
показати весь коментар
15.12.2016 08:02 Відповісти
+4
Куплю монеты российской ********* старше 30 лет , дорого и в любом количестве .
показати весь коментар
15.12.2016 08:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Не говори гоп, пока не перепрыгнешь", - это пословица украинская или голландская? Кто-нибудь в курсе?
показати весь коментар
15.12.2016 07:47 Відповісти
Куплю монеты российской ********* старше 30 лет , дорого и в любом количестве .
показати весь коментар
15.12.2016 08:51 Відповісти
показати весь коментар
15.12.2016 09:11 Відповісти
А это к чему? Суд состоялся, решение вынесено... Золото брали из украинского Крыма и Украине его вернут.
показати весь коментар
15.12.2016 07:59 Відповісти
У геїв немає слова "гоп", так що українська, 100%.
показати весь коментар
15.12.2016 08:42 Відповісти
кацапня зрозуміло що обжалує. Так що марна справа ще зарані тягнути ковдру на себе. Будуть гратися в суди і нічого не получимо. В ГоландіІ не такі дурні.
показати весь коментар
15.12.2016 07:55 Відповісти
Только чтобы больше хохлам подосрать. Уже всё решено. Аргументы мордвы смешны.
показати весь коментар
15.12.2016 08:02 Відповісти
А чему то радоваться ведь передана только часть золота,значит что волокита еще будет длится годами.Интересно а почему Украина не подает иски на материальные и культурные ценности которые находятся в музеях кацапии?
показати весь коментар
15.12.2016 07:59 Відповісти
Цікаво,а скільки часу забрало перевезення скіфського золота в Нідерлянди ,якщо його повернення в Україну вимагає аж цілого року?...Щось тут наркомани з нетрадиційною сексуальною орієнтацією мутять...😕😕😕
показати весь коментар
15.12.2016 08:23 Відповісти
Три месяца есть строк для обжалования суда. Это почти к самой весне... Если будет обжалование то суд соберется летом.... И т.д. Как-то так...
показати весь коментар
15.12.2016 09:57 Відповісти
Коллекция на 1,5 ляма по интеру сказали, легко проверить по страховке. Адвокатской конторе заплатили 6 лямов. С арифметикой у меня совсем не идет. 6 миллионов адвокатам, вот это расшифруйте. Может по радуюсь. Или пойму куда мои налоги идут.
показати весь коментар
15.12.2016 09:08 Відповісти
Звідки така сума за оплату юристів? З жовтої преси на росії? І в якій валюті ?? Може ми порівнюємо євро з рублем?!!! Ці експонати безцінні, а страхова вартість часто буває занижена так як ризик виникнення страхової події невисокий (в даному випадку форс - мажор, то да)
B Голландії тариф на оплату адвокатських послуг в даному випадку буде від 95, - до 300, - євро в годину. Можливо сума значна, але!! в будь-якому випадку на пару порядків менше ніж 6 млн. І ніяких сумнівів, що кацапи вбухали в адвокатів не менш ...а отримали дірку від бублика
показати весь коментар
15.12.2016 11:03 Відповісти
а тим часом на рассеї"Скифское золото" будет передано в Национальный музей истории в Киеве - Цензор.НЕТ 1557
показати весь коментар
15.12.2016 09:09 Відповісти
ой-ёй,пусть оно ещё немного бы полежало за бугром,вернете чуть позже ))
показати весь коментар
15.12.2016 09:33 Відповісти
ПРИ ТЕПЕРЕШНЕЙ ВЛАСТИ ЭТО ЗОЛОТО УКРАДУТ В ПЕРВЫЙ ЖЕ МЕСЯЦ....
показати весь коментар
15.12.2016 11:53 Відповісти
Согласен. Растащат потихоньку.
Впрочем его ещё пока не передали. А решение какое то неоднозначное: типа да мы присудили Украине, но мы вам его не вернём, дадим время на апелляции Крымским музеям, потом ещё раз подумаем...
И сколько это будет тянутся неизвестно.
Будем посмотреть.
показати весь коментар
18.12.2016 12:26 Відповісти