4963 відвідувача онлайн
28 261 153

У Харківській області існує й офіційно працює відділення "Партії політики Путіна"

У Харкові, після 3 років війни з Росією, діє осередок Партії політики Путіна.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці у Facebook написав активіст Євген Лісічкін. Наводимо його текст повністю.

"Майже 3 роки війни проти Росії, війни проти головного фашиста 21-сторіччя, Володимира Ху..ла. Війна, яка забрала більше 10 тисяч людей. Війна, яка зламала життя мільйонів українців... Але...
Не розумію, як працює Міністерство юстиції України та Департамент реєстрації Харківської міськради. Сьогодні в ЄДР я випадково дізнався про те, що в нашій країні зареєстровано та не перебуває в стані припинення 19 ОСЕРЕДКІВ ПАРТІЇ ПОЛІТИКИ ПУТІНА. 11 з них не в Криму та на Донбасі, а на території підконтрольній Україні. Це взагалі що???

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд у Харкові продовжив арешт екс-меру Слов'янська Штепі до 3 лютого

сепаратизм

Партія політики Путіна в 2009 році перейменувалася в партію "Русь Єдина", яка і стала правонаступницею Партії політики Путіна. Саме "Русь Єдина" існує і зараз на центральному рівні+має ще 5 осередків по країні (3 з яких не в Криму).
Але, чим займається Міністерство юстиції України, яке допускає існування 19 осередків Партії політики найголовнішого світового фашиста. Що, за бл#..во???
На жаль, існує осередок Партії політики Путіна і у Харкові (Харківська обласна організація політичної партії України "Партія політики Путіна"), діяльність якого не припинена. У зв'язку з децентралізацією, зараз реєстрацією займається Департамент реєстрації Харківської міськради. Саме цей департамент приймав від реєстраційної служби бази реєстрів та функції ведення реєстрів. Олег Дробот (Oleg Drobot) у вас очі є? Може посприяєте все ж таки, щоб партії фашиста у Харкові не було?

Також читайте: СБУ на Харківщині запобігла спробі розхитати ситуацію під прикриттям залізничного форуму


сепаратизм


ПАРТІЯ ПОЛІТИКИ ПУТІНА ІСНУЄ В ХАРКОВІ ВЖЕ 11 РОКІВ, з 2005 року.
Керівником Партії політики Путіна у Харкові є Віталій Решетняков. (На четвертому фото саме цей мудак). Також засновниками цього фашистського осередку є Ольга Решетнякова (мешкає в одній квартирі з Віталієм) та Степан Герич. В 2006 році Віталій Решетняков від Партії політики Путіна навіть намагався стати мером Харкова.


сепаратизм


Віталій Решетняков і зараз не приховує своїх "антиукраїнських" поглядів (фото 5).


сепаратизм

Головою партії "Русь Єдина" (правонаступниці "Партії політики Путіна") є Олексій Ременюк. До речі, з 2002 по 2006 роки був депутатом Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко.

Також дивіться: Миколаївські студенти відмовилися дивитися кіно про Донбас, вважаючи його пропагандистським, - місцеві ЗМІ. ВІДЕО

Топ коментарі
+23
В Харьковской области существует и официально работает отделение "Партии политики Путина" - Цензор.НЕТ 4523
показати весь коментар
15.12.2016 21:51 Відповісти
+22
а ничо,что они начали борьбу с режимом порошенко за 3-4 месяца до избрания порошека?

В Харьковской области существует и официально работает отделение "Партии политики Путина" - Цензор.НЕТ 8213
https://twitter.com/ShkvarkiUA Шкварки News ‏@ShkvarkiUA https://twitter.com/ShkvarkiUA/status/809473144020934656 53 мин.53 минуты назад
В Харьковской области существует и официально работает отделение "Партии политики Путина" - Цензор.НЕТ 6175 Ну вот Надюха и озвучила то, о чем все догадывались.

В Харьковской области существует и официально работает отделение "Партии политики Путина" - Цензор.НЕТ 3839
показати весь коментар
15.12.2016 21:57 Відповісти
+21
П'ята колона не сприймає Україну як Батьківщину, не тільки не сприймає, а люто ненавидить Україну, все українське, мову, історію, символіку. Героїв, борців за незалежну Україну. Найменший прояв українства викликає в них люту злобу і скаженість. Для них Україна історичне непорозуміння. Була б у них можливість вони б Україну нищили, нищили, нищили..... П'яту колону не переконати. Це ідейні, свідомі недруги української України, вороги її мови, історії, віри, церкви, її вибору, її Героїв, Апостолів, Пророків. Від них не захищатись треба, а давати жорстку відсіч, використовуючи всі законні заходи. А за розпалювання ворожнечі, екстриміські дії, національну образу українців, за біганину з чужими символами, за сепаратиські заклики, використання атрибутів чужої держави притягати, за законом, до відповідальності. Перекрити всі канали Московського фінансування недругів для боротьби проти української України.
показати весь коментар
15.12.2016 22:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Узбагойтєсь.
Партій у на під 400 штук, 98% з них мертвонароджені проекти, які не закривають лише тому, що і самі організатори вже забули про їх існування!
Тьху на вас, аби "зраду" вчергове розігнати!
показати весь коментар
15.12.2016 22:24 Відповісти
безальтернативному миротворцу похрен, лишь бы фабрика в липецке працювала.
показати весь коментар
15.12.2016 22:26 Відповісти
В Харьковской области существует и официально работает отделение "Партии политики Путина" - Цензор.НЕТ 1575
показати весь коментар
15.12.2016 22:27 Відповісти
(На четвертом фото именно этот мудак) Источник: https://censor.net/n419590
показати весь коментар
15.12.2016 22:30 Відповісти
Юго-Восток, Малороссия, Донбасс, Крым-это московский проект, который более 20-лет готовился. Россия проводила тайные операции спецслужб, взращивала агентов влияния, вела информационную и экономическую войны, подкупала чиновников высокого ранга и депутатов всех уровней, внедряла агентуру в силовые структуры, чтобы в Вооруженных Силах, СБУ, МВД были антипатриоты, антиукраинцы, космополиты, а лучше чужаки, которые служили бы не Украине, захватывала предприятия и инфраструктуру, создавала партии враждебные государству, разжигала сепаратизм, финансировала и поддерживала пяту колонну и другое...

Нет никакого мифического русского Юго-Востока. Все это Украина. Между Востоком и Западом нет раздела, есть раздел между теми кто любит Украину и кто ее не любит. Нас українців хочуть розєднати, поділити, сіють ворожнечу між нами.Знайте, одна нація, одна державна мова, одна Україна. Одна державна мова, одна Батьківщина, одна Україна. Вбить клин, разъединить украинцев по территориям, по языку Москве не удастся. Мы украинцы едины-мы нация. Навіть в одних батьків діти різні, а ми були розірвані агресивними сусідами, але збереглись і тепер нас не розділять. Не розєднають.
показати весь коментар
15.12.2016 22:30 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=2gvgkHSyKFE Дельфины очень доверяют людям, а люди доверяют людям видео https://www.youtube.com/watch?v=2gvgkHSyKFE вообще даже не верится
показати весь коментар
15.12.2016 22:31 Відповісти
Оце б в Росії відкрилась "Партія політики Порошенка"!
показати весь коментар
15.12.2016 22:32 Відповісти
"Бандэра-центр"...)))
показати весь коментар
16.12.2016 01:38 Відповісти
так есть же. с головным офисом в Липецке.
показати весь коментар
16.12.2016 08:17 Відповісти
П'ята колона не сприймає Україну як Батьківщину, не тільки не сприймає, а люто ненавидить Україну, все українське, мову, історію, символіку. Героїв, борців за незалежну Україну. Найменший прояв українства викликає в них люту злобу і скаженість. Для них Україна історичне непорозуміння. Була б у них можливість вони б Україну нищили, нищили, нищили..... П'яту колону не переконати. Це ідейні, свідомі недруги української України, вороги її мови, історії, віри, церкви, її вибору, її Героїв, Апостолів, Пророків. Від них не захищатись треба, а давати жорстку відсіч, використовуючи всі законні заходи. А за розпалювання ворожнечі, екстриміські дії, національну образу українців, за біганину з чужими символами, за сепаратиські заклики, використання атрибутів чужої держави притягати, за законом, до відповідальності. Перекрити всі канали Московського фінансування недругів для боротьби проти української України.
показати весь коментар
15.12.2016 22:32 Відповісти
творожич ,а ты давно уже не русский творожич ? и не под рооссийским флагом Что стыдно стало? Хотя про что это я? ,Там этих творожичей под этим ником ,и ты ,увы не первый
показати весь коментар
16.12.2016 00:05 Відповісти
в спам...алень..
показати весь коментар
16.12.2016 06:39 Відповісти
Нашим чиновникам не до патріотизму, аби встигнути грошенят накрасти.
показати весь коментар
15.12.2016 22:33 Відповісти
странно. что любого гражданина на раз могут захапать все органы..от мчс-ников до прокуратуры и СБУ...а тут под носом сепары глумятся над могилами полеглых наших воинов своей "партией"..и НИ ХРЕНА им за это...шо за законы такие??? тока для работяг, или как???
показати весь коментар
15.12.2016 22:36 Відповісти
Не "закони такІ" а верховна падла така!!!
показати весь коментар
16.12.2016 00:15 Відповісти
риба гние з голови.. ПРЕЗИК..
показати весь коментар
16.12.2016 06:41 Відповісти
в сравнении с этим надя савченко - октябренок-любитель))
показати весь коментар
15.12.2016 22:43 Відповісти
...петренко,твій вихід...заспівай казочку...В Харьковской области существует и официально работает отделение "Партии политики Путина" - Цензор.НЕТ 9551
показати весь коментар
15.12.2016 22:43 Відповісти
В нас СБУ є? Чи потрібно щоб це знову робило активне громадянське суспільство? Щоб правосєкі, добробати, майданівці, громадські активісти випалювали це сатанинське кубло вогнем? Так само як робили вони коли самі зорганізовували волонтерський рух, забеспечували Армію, проводили блокаду Криму, зупиняли контрабанду на Донбасі, рашистські фури Україною, закривали Інтер? В нас є держава чи Барига все дозволив аби тільки пукін не нападав?
показати весь коментар
15.12.2016 22:44 Відповісти
Если общественность будет спать.В одно утро. мы проснёмся у российской параши.
показати весь коментар
16.12.2016 07:02 Відповісти
Так і є. Нам потрібно бути більш активними, тому що ворог не спить, а робить свої чорні справи.
показати весь коментар
16.12.2016 13:58 Відповісти
В Харьковской области существует и официально работает отделение "Партии политики Путина" - Цензор.НЕТ 4960
показати весь коментар
15.12.2016 22:47 Відповісти
как то гадко на душе, тысячи погибших, всей страной собирали по крохам на армию, а это все было зря? это даже не укор нашим органам это прямое обвинение в гос.измене.
показати весь коментар
15.12.2016 22:50 Відповісти
Всё просто и очевидно не работает закон о сепаратизме !Свободно сепарня оставляет коментарии на сайта,свободно опозиционый блок находиться в раде,свободно вот такие твари ходят у нас по земле !В тот час как наши парни погибая стоят на защите страны.Мы таким отношением плюем в первую очередь им и на себя.ДАВИТЬ ГАДОВ И ЕЩЁ РАЗ ДАВИТЬ !нО ЗАКОННО И ПРИЛЮДНО !Давать огромные сроки,штрафы,конфискация имущества и лешения гражданства с депортацией со страны без права возврата ! Можно не навидить политику политиков и т.д.Но если они плюют на страну на народ эта тварь должна быть лишена всех прав и выдворена со страны !
показати весь коментар
15.12.2016 23:13 Відповісти
Я попробую коротко описать картинку 2015. Я как раз с третьей волны вернулся в Харьков домой. По городу плакаты от СБУ про борьбу с бытовым сепаратизмом. Ну, если без подробностей, захожу в трамвай - а он весь исписан "Слава ДНР" и прочей хренью. Спрашиваю контролера, что за байда - говорит, ничего не знаю, нигде не летаю, все вопросы к Гепе. Второй трамвай, на Украину прогоны. Позвонил в СБУ по телефону с плаката. Добился, чтобы выслушали. Описал проблему. Через месяц больше таких трамваев не встречал. Вот, собственно, и вся инфа.
показати весь коментар
15.12.2016 23:27 Відповісти
И то добрэ..
показати весь коментар
16.12.2016 06:43 Відповісти
В Харькове АТО-шников одних где-то тысяч семь. Это ВСУ. И ментов АТО-шников не знаю даже сколько. Ячейка ПС, правда, не общался. Активисты Свободы. Батальоны "Харьков". Аваков, хоть и чудит сейчас, но свою руку приложил, хоть и грязненько, но эффективно Так что если что вдруг - прорвемся.
показати весь коментар
16.12.2016 00:02 Відповісти
Дай Боже, щоб було саме так!
показати весь коментар
16.12.2016 00:17 Відповісти
Без гепиного молчаливого одобрения это было бы возможно? Сильно сомневаюсь....
показати весь коментар
15.12.2016 23:59 Відповісти
Я,если честно не могу понять,у нас есть спецслужбы в стране или нет? Как такрй бардак модет происходить? У нас оказывается Тандит не знал,встречалась Савченко с террористами или нет, официально сам говорил! Кто то слышал,его выступление потом? Не могла Савченко без прикрытия спецслужб встречаться с террористами НЕ МОГЛА! Без прикрытия сверху! А вы сейчас про какие то партии ***** говорите! Этот бардак начинает доставать,скоро начнется у нас анархия,с такой властью!
показати весь коментар
16.12.2016 00:49 Відповісти
А сейчас как раз сезон на спонтанные воспламенения "ни с того - ни с сего"...)))
показати весь коментар
16.12.2016 01:39 Відповісти
А що тут такого?............... "Рошен" може вести бізнес на території Росії і сплачувати податки в її бюджет і це вважається "нормою".........
показати весь коментар
16.12.2016 03:38 Відповісти
Что это решетняковское г...но делает тогда в Украине?!!! А, СБУ?!
показати весь коментар
16.12.2016 06:25 Відповісти
Тод1 сепари знову будуть гор1ти !!!
показати весь коментар
16.12.2016 06:45 Відповісти
Українцям потрібен президент націоналіст, коаліція в раді з націоналістів, інакше ми капітулюємо.
показати весь коментар
16.12.2016 07:51 Відповісти
Не получишь. У многих настало прозрение после Донбасса. Никто не захочет так жить, как они сейчас живут.
показати весь коментар
16.12.2016 14:15 Відповісти
И не только. Бизнес и власть должны быть раздельны. И разделены не так как в Украине
показати весь коментар
16.12.2016 10:38 Відповісти
То Ви, пане Хорс, хочете підпалити усю Україну і остаточно розірвати її? Ви не зрозуміли, що поспішні дії Тягнибока з мовним законом в перші ж дні після Майдану теж відіграли свою роль в тому, що сталося? А якщо зараз націоналісти почнуть форсувати подїї, то трагедія неминуча.
показати весь коментар
16.12.2016 14:05 Відповісти
Поражает проФФессионализм СБУ...
показати весь коментар
16.12.2016 08:31 Відповісти
Похоже, наше "обновленное" СБУ опять "с народом".
К Геннадий Адольфычу вопросов нет- наш мэр и его администрация свою позицию никогда не меняют- надежный оплот Кремля.
показати весь коментар
16.12.2016 13:57 Відповісти
ГОНКОНГСКИЙ ГРИПП ИМ В ДЫШЛО !!!
показати весь коментар
16.12.2016 10:26 Відповісти
Ета ХНР дєтка...
показати весь коментар
16.12.2016 10:28 Відповісти
ХА ХА.А ВЫ ЕЩЕ НА ЕВРОПЕЙЦЕВ И ОСТАЛЬНОЙ МИР ОБИЖАЕТЕСЬ......
показати весь коментар
16.12.2016 10:31 Відповісти
Это то, о чем люди уже кричат третий год. Менты, как и в Луганске и Донецке ждут путина по всей Украине. Где та люстрация. Менты сдадут Украину и не будут защищать людей, точно также, как в Донецке и Луганске, еще и склады с оружием откроют для рашистов. аваков с турчиновым поступают преступно, потому что это может не замечать либо дурак либо преступник -предатель.
показати весь коментар
16.12.2016 13:20 Відповісти
"ПАРТІЯ ПЕДОФІЛА ПУТІНА" - крута назва для вулькоплівкових