6192 відвідувача онлайн

Внутрішня безпека Держприкордонслужби виявила двох прикордонників-хабарників

Співробітники внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України викрили двох прикордонників у хабарництві.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Держприкордонслужби.
Учора на Львівщині співробітники ВСБ прикордонного відомства викрили корупційні дії офіцера Кінологічного навчального центру. Він планував отримати неправомірну винагороду за сприяння успішній здачі іспитів військовослужбовцями. Встановлено, що таким чином він хотів збагатитися майже на 4,5 тисячі гривень. За даним фактом поінформовано військову прокуратуру Львівського гарнізону та інші правоохоронні органи.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порушник кордону в Луганській області намагався підкупити прикордонників 600 гривнями

Крім того, вчора на Закарпатті під час відпрацювання інформації щодо ймовірного зловживання службовим становищем викрито корупційні дії ще одного прикордонника. За інформацією відділення внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби, один із військовослужбовців Мукачівського загону протягом певного часу займався сприянням у незаконному переміщенні через кордон тютюнових виробів.

Також читайте: Невідомі намагалися підпалити автомобіль прикордонника в Ужгороді. ФОТО

Результатом реалізації інформації стало затримання 21-річного співробітника відділу "Лужанка" на гарячому. Він якраз мав намір покинути місце несення служби, щоб дати можливість тютюновим контрабандистам незаконно переправити через кордон сигарети. За даним фактом призначено службове розслідування і направлено повідомлення до військової прокуратури Ужгородського гарнізону.
Топ коментарі
+10
Только двое не дали взятку сотрудникам собственной безопасности?
показати весь коментар
15.12.2016 22:07 Відповісти
+3
Внутренняя безопасность Госпогранслужбы выявила двух пограничников-взяточников - Цензор.НЕТ 5403
показати весь коментар
15.12.2016 22:19 Відповісти
+2
Всего двух?!...
показати весь коментар
15.12.2016 22:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Только двое не дали взятку сотрудникам собственной безопасности?
показати весь коментар
15.12.2016 22:07 Відповісти
Тяжко було знайти всього двох хабарників в ДПСУ, мабуть розігрували в лотерею кого арештувати.
показати весь коментар
15.12.2016 22:39 Відповісти
Всего двух?!...
показати весь коментар
15.12.2016 22:09 Відповісти
последние из могикан
показати весь коментар
15.12.2016 22:11 Відповісти
Чингачгука не трогай!)))
показати весь коментар
15.12.2016 22:22 Відповісти
Трогать Чингачгука-это Табу!!!
показати весь коментар
15.12.2016 22:24 Відповісти
показати весь коментар
15.12.2016 22:25 Відповісти
Привет! Как работается на KS? Как ранение-полностью зажило? Давно тебя не слышал.
показати весь коментар
15.12.2016 22:30 Відповісти
У тех кто ловил не было и кто писал эту информацию не было чувства юмора? У меня за городом домишко, так рядом соседи - кто погранцы с погонами, кто бывший гаишник, кто налоговик, кто прокурВор, есть и судьи (конечно, продажные, судя по хатынкам), так вот читая декларации можно только смеяться гомерическим хохотом видя, как живет наша "быдлоэлита": там траты за месяц порой больше, чем их официальный совокупный годовой доход.
показати весь коментар
15.12.2016 22:28 Відповісти
Вот смешные, а для чего они идут в погранцы-таможеники, машинки пропускать
показати весь коментар
15.12.2016 22:09 Відповісти
https://www.facebook.com/korchynskyi?fref=nf Дмитро Корчинський
https://www.facebook.com/korchynskyi/posts/1210929878972542 11 год. · США дозволили московській компанії придбати дещо з обладнання, зокрема камери OSDCAM4060. Це обладнання використовується на літаках у рамках Угоди по відкритому небу, який передбачає контроль над озброєннями, запобігання й врегулювання криз в рамках ОБСЄ.Тепер москві легше буде контролювати українські озброєння. Дякуємо, дядечко Сем.
показати весь коментар
15.12.2016 22:09 Відповісти
Кочинський чув дзвін, та трохи недочув. Це США має намір купити ці камери в рашки.
показати весь коментар
15.12.2016 22:15 Відповісти
Верно - http://zonatex.ru/tag/OSDCAM4060/ «Российскими производителями создан универсальный комплекс на базе оптико-электронной системы наблюдения OSDCAM4060, составные части которого могут использоваться как на самолетах наблюдения Ан-30Б, так и на самолете Ту-154М Лк-1. Новая аппаратура наблюдения позволяет оперативно обрабатывать и анализировать материалы полетов с использованием современных технологий»
показати весь коментар
15.12.2016 22:30 Відповісти
Пока мы тут обсуждаем двух пограничников-взяточников , кто-то на миллиарды ворует .
показати весь коментар
15.12.2016 22:13 Відповісти
Так для такого их и ловят, чтобы отвлечь от настоящих воров.
показати весь коментар
15.12.2016 22:22 Відповісти
на границе служат только солдаты срочники. остальные зарабатывают.
показати весь коментар
15.12.2016 22:17 Відповісти
"Установлено, что таким образом он хотел обогатиться почти на 4,5 тысячи гривен."
*****! Подумали Арабские шейхи и ... всплакнули. Ерничаю конечно.
Что происходит? Обнищание всех слоев населения. ПОГОЛОВНО!
Удивляться "багацтву в 4,500 гривно-лямов? Не смешно, удручающе... Преступно.
Причина? СИСТЕМА. Не работает. Законы экономики и сослагающих?
А мы "институтов не кончали" и игра. Игра в государство. Примерно так.
показати весь коментар
15.12.2016 22:18 Відповісти
Внутренняя безопасность Госпогранслужбы выявила двух пограничников-взяточников - Цензор.НЕТ 5403
показати весь коментар
15.12.2016 22:19 Відповісти
Не поделились видать ....
показати весь коментар
15.12.2016 22:21 Відповісти
А я считаю что новость должна звучать так;вб выявила двух пограничников не берущих взятки
показати весь коментар
15.12.2016 22:33 Відповісти
Двух .
Вы вдумайтесь - ДВУХ !
Вероятно , у них были повязки на руках с надписью "ВЗЯТОЧНИК" ...
показати весь коментар
15.12.2016 22:35 Відповісти
недогадался повязки были жлобы неделились сволочи с руковотсвом
показати весь коментар
15.12.2016 22:45 Відповісти
Лаве з усіх кишень стирчало.)))
показати весь коментар
15.12.2016 22:47 Відповісти
"Установлено, что таким
образом он хотел обогатиться почти на 4,5 тысячи гривен." Не те масштабы, не те... Хотя, в принципе, гады они там на границе, конечно.
показати весь коментар
15.12.2016 22:41 Відповісти