ФСБ хоче прибрати мене зі справи Умерова, - Полозов
Про це він заявив в інтерв'ю Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.
"Суєта навколо допиту мене в справі Умерова - старий процесуальний трюк. Якщо є необхідність видалити захисника з процесу, досить його допитати як свідка в цьому процесі. І все. Розповідаю, як технічно може виглядати спроба допитати мене і вивести зі справи. Слідчий раз надішле мені повістку, два. Я не з'явлюся. Тоді він може ухвалити рішення про примусовий привід", - сказав Полозов.
Далі, за його словами, дії можуть бути досить жорсткі, аж до "мішка на голову" і доставки в будівлю ФСБ у непримітному автобусі. У кабінеті слідчого Полозову гіпотетично не треба буде нічого говорити, спростовувати або доводити. Досить самого факту його присутності і складання протоколу слідчим.
"Якщо ж я відмовлюся щось говорити і підписувати протокол, слідчий викличе двох понятих, які засвідчать відмову від дачі свідчень, відмову від підпису протоколу. Але сам протокол буде існувати! І на цій підставі суддя в справі Ільмі Умерова буде змушений відвести мене як захисника", - резюмує Полозов. Він охарактеризував всю цю метушню ФСБ як спробу "переламати адвокатську таємницю через коліно".