3968 відвідувачів онлайн
4 488 22

Кабмін прийняв постанову про передання держорганам конфіскованого майна

Уряд врегулював питання безкоштовної передачі держорганам у володіння і користування майна, повернутого в дохід держави.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.
Прийняття рішення зумовлене тим, що у зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні, яка обтяжується військовою агресією та проведенням АТО, державні органи, установи (організації), які утримуються за рахунок бюджетних коштів, потребують додаткового забезпечення, необхідного для їх утримання та функціонування. Саме тому документом передбачено, що вони мають можливість отримання майна, яке обернене в дохід держави.
Це, зокрема, можуть бути комп'ютери, оргтехніка, витратні матеріали, меблі, устаткування, транспортні засоби, будматеріали, вилучені на митниці, відповідно до судових рішень, інших законних підстав. Передача цих товарно-матеріальних цінностей здійснюватиметься на безоплатній основі.
Більше того, механізм забезпечення держорганів майном з числа оберненого в дохід держави передбачає прийняття у кожному випадку окремого рішення Уряду.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін дозволив НАБУ розпоряджатися зброєю

Окремою нормою постанови врегульовано питання розпорядження військовою зброєю та боєприпасами до неї, військовою технікою, а також товарами військового призначення та подвійного використання. Зокрема, зазначене майно на підставі розпорядження Кабінету Міністрів передається Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній прикордонній службі або Службі безпеки.
Топ коментарі
+7
теперь мусора будут делить отнятое как Попандопулы из фильма "Свадьба в Малиновке".
показати весь коментар
16.12.2016 23:05 Відповісти
+7
Замiсть набридлоi мережи супермаркетiв "Метро" незабаром з'явиться мережа "Петро".
показати весь коментар
16.12.2016 23:15 Відповісти
+6
Кабмин принял постановление о передаче госорганам конфискованного имущества - Цензор.НЕТ 5956
показати весь коментар
16.12.2016 22:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=zUCdDxUJDkU
«ОСІЯ. ГЛАВА XIV»
показати весь коментар
16.12.2016 22:50 Відповісти
Кабмин принял постановление о передаче госорганам конфискованного имущества - Цензор.НЕТ 5956
показати весь коментар
16.12.2016 22:51 Відповісти
А такие вещи разве не парламент решать должен?
показати весь коментар
16.12.2016 22:55 Відповісти
Це щось змінить)))
показати весь коментар
16.12.2016 23:10 Відповісти
Похоже, они сами себе конфискат и передали! Гройсмана затея.
показати весь коментар
17.12.2016 14:04 Відповісти
А "хатинка" митника-це держорган,чи як ???)))))
показати весь коментар
16.12.2016 23:00 Відповісти
Ні, буде передана після конфіскації держорганам.
показати весь коментар
16.12.2016 23:07 Відповісти
Твої слова ,да Богу в уши ))))
показати весь коментар
16.12.2016 23:09 Відповісти
Шо-то запойный югик попритих... свершения подсчитывает...
показати весь коментар
16.12.2016 23:00 Відповісти
А ось як йде життя в мавпинят Луганську
https://www.youtube.com/watch?v=2dajGoY9tpI
показати весь коментар
16.12.2016 23:01 Відповісти
...и тут мне ТАК карта поперла ! ...
показати весь коментар
16.12.2016 23:03 Відповісти
Да, вопрос с трофеями надо было урегулировать.
показати весь коментар
16.12.2016 23:05 Відповісти
А "хатинки" держслужбовців перевести до держорганів ))))
показати весь коментар
16.12.2016 23:08 Відповісти
теперь мусора будут делить отнятое как Попандопулы из фильма "Свадьба в Малиновке".
показати весь коментар
16.12.2016 23:05 Відповісти
дай бог чтобы самострелялись чаще
показати весь коментар
16.12.2016 23:07 Відповісти
и я о том же
показати весь коментар
16.12.2016 23:11 Відповісти
*********, ***!
показати весь коментар
16.12.2016 23:09 Відповісти


.... особенно понравилось о "перераспределении"- " в каждом случае отдельного решения...
...это тебе , это опять все тебе - это не мой "фасон"...
Кабмин принял постановление о передаче госорганам конфискованного имущества - Цензор.НЕТ 5800
показати весь коментар
16.12.2016 23:10 Відповісти
Замiсть набридлоi мережи супермаркетiв "Метро" незабаром з'явиться мережа "Петро".
показати весь коментар
16.12.2016 23:15 Відповісти
"Гостро" - от фафика гойсмана