ЄС очікує від Києва закон про енергоефективність, - єврокомісар Марош Шефчович
В Євросоюзі очікують від України ухвалення закону про енергетичну ефективність.
Про це заявив віце-президент Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марош Шефчович на міжнародній конференції високого рівня щодо нового стратегічного партнерства Україна-ЄС в енергетичній сфері в понеділок у Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ."Протягом наступних місяців необхідно мати новий закон про енергетичну ефективність", - зазначив Марош Шефчович.
Він також сказав, що практична імплементація цього закону повинна проходити через фонд енергоефективності.
Віце-президент Єврокомісії нагадав, що ЄС виділив на розвиток сфери енергоефективності близько 100 млн євро.
Топ коментарі
+8 Garsia UA
показати весь коментар
19.12.2016 19:48 Відповісти Посилання +6 Правдолюб #386213
показати весь коментар
19.12.2016 19:46 Відповісти Посилання +4 МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ
показати весь коментар
19.12.2016 19:49 Відповісти Посилання