3639 відвідувачів онлайн
3 606 23

Рада схвалила зарахування до держбюджету 95% ренти за користування надрами

Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №3038-1 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу і газового конденсату)"

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

За документ проголосували 259 парламентаріїв.

У пояснювальній записці зазначається: "Законопроект спрямований на розвиток адміністративно-територіальних одиниць, на території яких ведеться видобуток вуглеводнів, і налагодження плідної співпраці між підприємствами нафтогазовидобувного комплексу та органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування".

Читайте також: Рада схвалила перенаправлення 5% ренти на видобуток нафти і газу місцевим бюджетам

Так, законом пропонується внести зміни до низки статей Бюджетного кодексу України. Зокрема, пропонується встановити, що до доходів загального фонду державного бюджету зараховуються 95% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу і газового конденсату (зміни до статті 29 Бюджетного кодексу України).

Передбачається, що до доходів загального фонду бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, міст Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються відповідно до закону і перспективного плану формування територій громад, належать 1,5% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу і газового конденсату.

Також читайте: Депутати проголосували закон про забезпечення експортно-імпортної експансії

Згідно з проектом, передбачається також, що до доходів загального фонду бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів належать 1,5% рентної плати за користування надрами для видобутку. Крім того, встановлюється, що до доходів загального фонду бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів відносяться 2% рентної плати за користування надрами для видобутку.

Закон набуде чинності 1 січня 2018 року.
Топ коментарі
+3
он просто нажал на зелененькую кнопочку
показати весь коментар
20.12.2016 22:36 Відповісти
+2
тут не полностью написали, там перечень из трех пунктов, в общей сумме 5%!
показати весь коментар
20.12.2016 23:12 Відповісти
+1
Перемога!
показати весь коментар
20.12.2016 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зрада!!!
показати весь коментар
20.12.2016 22:29 Відповісти
Перемога!
показати весь коментар
20.12.2016 22:31 Відповісти
Вот шо значит платная шлюха,не прочитав полностью новость, выскочить первым и гавкнуть зрада,тебе самому не противно так жить,стравливая своих же граждан
показати весь коментар
20.12.2016 22:35 Відповісти
Це точно!!! Добивають газ у Полтавській, Харківській та Херсонській областях, а місцевім бюджетам з цього 2%. А у Києві жирують з цього! 95 %!
показати весь коментар
20.12.2016 22:38 Відповісти
Надо у депутата козака Гаврилюка спросить значение этих законов, за которые он сегодня проголосовал.
показати весь коментар
20.12.2016 22:31 Відповісти
он просто нажал на зелененькую кнопочку
показати весь коментар
20.12.2016 22:36 Відповісти
Надо с начало спросить у его избирателей, на что они рассчитывали избирая его своим представителем в Раде?
показати весь коментар
20.12.2016 22:59 Відповісти
Гаврилюк лучше чем Бойко Шуфрич Мураев Рабинович и т . д .
показати весь коментар
20.12.2016 23:19 Відповісти
В земле да, что достали уже нет, так в Нафтогазе сказали
показати весь коментар
20.12.2016 22:36 Відповісти
в Полтавской и Харковской области добыли, а 95% заберет себе Киев...
показати весь коментар
20.12.2016 23:01 Відповісти
Интересно будет ли когда-то налог на воздух?
показати весь коментар
20.12.2016 22:36 Відповісти
Только после налога за дожь и за снег
показати весь коментар
20.12.2016 22:40 Відповісти
а смысл ? если пердеть нечем будет .
показати весь коментар
20.12.2016 23:20 Відповісти
Рада одобрила зачисление в госбюджет 95% ренты за пользование недрами - Цензор.НЕТ 3921
показати весь коментар
20.12.2016 22:36 Відповісти
Сумніваюся.
Рада одобрила зачисление в госбюджет 95% ренты за пользование недрами - Цензор.НЕТ 9363
показати весь коментар
20.12.2016 22:48 Відповісти
где 1,5 %?
показати весь коментар
20.12.2016 22:37 Відповісти
тут не полностью написали, там перечень из трех пунктов, в общей сумме 5%!
показати весь коментар
20.12.2016 23:12 Відповісти
спасибо, что откликнулся. я уже разобрался. там перечисляются все субъекты и их три, 1,5% 1,5% и 2% и того пять. теробщины, область и АРК, поселки и города. правильно?
показати весь коментар
20.12.2016 23:22 Відповісти
Чем больше денег в бюджет, тем выше зарплаты и пенсии.
показати весь коментар
20.12.2016 22:39 Відповісти
то есть газ подешевеет на 95% или "пилите, шура, они золотые..."?
показати весь коментар
21.12.2016 11:44 Відповісти