4799 відвідувачів онлайн
7 150 29

У Черкасах заарештували чоловіка за вбивство однорічної дитини

За словами підозрюваного, він, не помітивши у темряві хлопчика, вдарив його ногою у живіт.

В одній із квартир міста Черкаси співмешканець матері завдав тілесних ушкоджень її однорічній дитині, після яких хлопчик помер, передає Цензор.НЕТ. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції в Черкаській області.

"Поліцейським надійшло повідомлення, що в одній із квартир міста виявлено труп однорічного хлопчика. Слідчо-оперативна група, яка прибула на виклик, встановила, що до скоєння кримінального правопорушення причетний 32-річний співмешканець жінки", - йдеться в повідомленні.

Як пояснив затриманий, вони в той вечір відпочивали, після застілля повернулися додому і лягли спати, а дитина почала вередувати. Співмешканець почав заспокоювати дитину, і, не помітивши в темряві хлопчика, вдарив його ногою в живіт і хлопчик знепритомнів, після чого чоловік викликав швидку допомогу. На місці події медики констатували смерть дитини.

Також дивіться: 19-річний водій на смерть збив 8-річну дитину і намагався втекти, - патрульна поліція Одеси. ФОТОрепортаж

Чоловіка затримано за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу України та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого пунктом 2 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (вбивство малолітньої дитини), за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Топ коментарі
+2
Цензор, сколько можно постить новости из жизни украинских и российских алкашей?
Да, мы знаем, Хомо эректус встречаются не только в Раде. Это не новость уже полмиллиона лет. Хотите преподнести это как новость, сделайте грамотный анализ данного явления, наведите процентное соотношение и опишите, что с этим сделать. А так это больше смахивает на Раша ТВ.
показати весь коментар
21.12.2016 12:04 Відповісти
+2
видел он его, и бил сознательно из-за того что он наверное плакал, может есть просило( а этому уроду это мешало
показати весь коментар
21.12.2016 12:13 Відповісти
+1
".. отдыхали, после застолья вернулись домой и легли спать, а ребенок начал капризничать. Сожитель начал успокаивать ребенка.."Источник: https://censor.net/n420341
"Успокоил"!
показати весь коментар
21.12.2016 12:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цензор, сколько можно постить новости из жизни украинских и российских алкашей?
Да, мы знаем, Хомо эректус встречаются не только в Раде. Это не новость уже полмиллиона лет. Хотите преподнести это как новость, сделайте грамотный анализ данного явления, наведите процентное соотношение и опишите, что с этим сделать. А так это больше смахивает на Раша ТВ.
показати весь коментар
21.12.2016 12:04 Відповісти
А якщо не пишуть про вбивць і алкашів, то значить, у нас все добре, так?
показати весь коментар
21.12.2016 12:33 Відповісти
А Вы не знаете, что у нас всё плохо? Сходите в садик, посмотрите на воспитательницу Вашего ребёнка (или тех детей, что там бегают). Если она отличается совестью и у неё есть хотя бы зачатки интеллекта, значит, Вам (этим детям) несказанно повезло. (В школах с этим всё же получше.)
Я не понимаю, зачем превращать политически-новостной канал в жёлтую прессу.
показати весь коментар
21.12.2016 12:38 Відповісти
Вбивство дитини після п'янки - це не жовте, це чорне. Жінки загубили свої материнські інстинкти. Про це кричати треба! Про політиків- бариг чи свідків Жулькиноі коси весь час обговорювати?
показати весь коментар
21.12.2016 12:49 Відповісти
Про то, что украинские женщины потеряли свои материнские инстинкты - причём, судя по проведенному мной среди знакомых и не очень опросу, инстинкты потеряли все (за немногими исключениями), - я пыталась сказать ещё в январе 2014 на Майдане. Нищук не дал.
У нас страна детоубийц, и мы наказаны войной за это (потому что не освобождает от ответственности то, что наш враг - таке же детоубийцы: перебъём друг друга, Господу - или природе - всё легче) и я могу кричать об этом у каждого столба, но все только пожмут плечами. А мне было смотреть на это страшнее, чем Вам читать эту новость.
А теперь я привыкла. Я повозила своих детей по реанимациям, забрала детей из детского сада, потому что поняла, что иначе они не выживут, и после посещения парочки родительских собраний в том же саду поняла, что если на Украину упадёт ядерная бомба, я не смогу упрекнуть Бога. Такие матери недостойны иметь детей. Ведь даже волчица относится к своим волчатам куда лучше.
Вот так, если коротко.
Но Цензор же пишет не об этом. Он пишет отвлекалочки.
показати весь коментар
21.12.2016 13:09 Відповісти
А про "боярышник" в кацапіі не отвлекалочки?
показати весь коментар
21.12.2016 13:18 Відповісти
Как по мне, то отвлекалочки. Смотрите, я писала выше: "...сколько можно постить новости из жизни украинских и российских алкашей?"
показати весь коментар
21.12.2016 13:21 Відповісти
Про алкоголізм в Україні треба обговорювати всюди, бо це велика проблема , і розплачуються за неї ні в чому не винні діти. Одна заморила голодом, а друга алкаша- вбивцю притягла до хати.
показати весь коментар
21.12.2016 13:39 Відповісти
Слухайте, у мене всі сусіди алкаші, і нікого вони не заморюють, живуть багатше за мене і діти у них у престижних школах.
Більшість президентів та багатіїв країн СНД за останні двадцять років були алкаші, і своїх дітей вони не заморювали, заморювали інших.
Я проти алкоголізму, але ця проблема лікується лише покращенням морального стану та укріпленням духу людства, а ніяк не лікуванням власне алкоголізму. Лікування власне алкоголізму приречене на базвихідь, що ми часто і бачимо у алкашів - лікуються, кодуються, все даремно.
Лікувати треба суспільство в цілому, його устрій, при якому людина почуває себе одиноким викиднем і непотрібом, тоді і алкоголізм вилікується. Ви зациклились на симптомах, а лікувати треба хворобу. А хворобою перш за все є загальнонаціональна безвихідь. За якої одни пиячать, щоб ні про що не думати, а інші тікають звідси.
показати весь коментар
21.12.2016 14:13 Відповісти
Мене більше хвилюють "безразличные", які живуть поряд і не бачать, що дитина може загинути. А алкоголізм батьків, то тільки їх вибір, але в свій час вони теж комусь були байдужі.Симптоми ми вже прошляпили, зараз алкоголізм це епідемія. В алкогольному угарі ґвалтують,калічать( морально і фізично), вбивають дітей. Матеріальна безвихідь не така страшна, як аморальність життя, байдужість. Мої дід з бабою ростили 8 дітей. Не було вдосталь їжі, одягу, в школу діти ходили по- черзі, бо було взуття мало, але ніхто не спився, не покалічив чи вбив дитину. І проблеми суспільства треба не замовчувати, а обговорювати, як я з вами. Ви подивіться скільки коментарів про Пороха, Жульку, путьку. Кому від цього користь? Ні для розуму, ні для серця.
показати весь коментар
21.12.2016 14:54 Відповісти
Ви чесно так думаєте чи...?
Розумієте, я теж кажу, народ гниє не з голови, а з тіла. Але казати, що матеріальна безвихідь не породжує алкоголізм, це Ви, пані, просто не знаєте історії. Почитайте, наприклад, історію Парижу з його знаменитими "бідними" кварталами. Та й хіба наші "пани" поводять себе так не тому, що вони нувориші? Дослідження вчених на протязі останніх десятиліть також стверджують, що дитинство, проведене в умовах матеріальної бідності, не тільки підвищує агресію та зменшує стійкість до стресів, але й - увага! - пошкоджує деякі гени, відповідальні за розвиток у майбутньому!
Друге, коли нас спеціально роблять бомжами, що і коментують у тезах про "Жульку і Путьку", хіба для багатьох людей це не привид пиячити та спитися? В часи наших бабусь, після війни у багатьох не було достатку, так було з усіма. Зараз же, коли людина має всі можливості жити у достатку, але у неї її достаток штучно забирають у неї на очах, а вона нічого не може вдіяти, ба навіть не має зброї, щоб відповісти - знаєте, скільки чоловіків в останні роки почали через це пити? Як зазвичай реагують чоловіки, які не здатні більше утримувати сім'ю? Ви не знаєте?Будьте чесними та добрими до людей. Пиячать Ваші сусіди, не слідкують за дитиною - звертайтесь до поліції, вони нормально реагують і приймають міри, у нас навіть відповідні проєвропейські зміни до законодавства нещодавно прийняті, які дозволяють їм дуже жорстко реагувати. Але обговоренням цієї проблеми у ракурсі "пияцтво - це гріх" Ви просто наїдете на усе суспільство в цілому, включаючи воїнів АТО, і можете збурити зовсім не ті настрої. Ця стаття такі настрої не збурить, всі розуміють, що Цензор постить таке з переляку, бо не знає, про що можна писати, а ось Ваші тези можуть збурити.
показати весь коментар
21.12.2016 15:19 Відповісти
Пані, у вас на городі бузина, а в Києві дядько. Бажаю вам любові і достатку та реалізації всіх ваших можливостей і вашим дітям!
показати весь коментар
21.12.2016 16:17 Відповісти
Вам того ж і гарних сусідів .
Не бійтесь замість журналістів звертатись до поліції. Вони не кусають. Перевірено В Черкассах арестовали мужчину за убийство годовалого ребенка - Цензор.НЕТ 9353.
показати весь коментар
21.12.2016 16:32 Відповісти
Мені вже пів століття стукнуло і я же нічого не боюся. В 2015 в мене обікрали хату, а потім вияснилось, що по наводці з поліції і обікрали. Так що у кожного свій досвід
показати весь коментар
21.12.2016 16:44 Відповісти
У мене оригінальний досвід з цього приводу... Мій райончик складається переважно з алкашів і гуртожитків, орудують банди гвалтівників та такі, які, щоб забрати сумку у перехожих, кидаються на них з ножем. Банди існують по тридцять років, практично преємство поколінь, ніхто з ними нічого не робить. Тому, коли викликають побалакати з чоловіком-алкашем, який ганяє за тещею з важким предметом, поліція приїжджає з радістю і миттєво: це ж не за бандою ганяти. Деяких сусідів неодноразово саджали обох - і чоловіка, і жінку - на п'ятнадцять діб просто для профілактики відносин у сім'ї : мовляв, на виклик треба реагувати. А за новим законодавством, кажуть, чоловіка за пияцтво та погрози можуть і на кілька років посадити.
Щодо наводки - всіляке буває. У моєму дитинстві старшу сестру моєї однокласниці пограбували за наводкою однокласника, який випадково побував у тієї сестри вдома.
показати весь коментар
21.12.2016 17:17 Відповісти
Да, і у тих з нашого поверху, яких садили на п'ятнадцять діб, діти доглянуті і добре одягнені, старша донька вже вийшла заміж і народила, а молодша на всіляких міських конкурсах місця займає, ще й домашні тварини у них є, і всіх кормлять... хоча всі пиячать, навіть бабуся... У інших алкашів дітей немає або дорослі вже.
показати весь коментар
21.12.2016 17:22 Відповісти
Ні, в принципі є діти, але дуже маленькі, ще незрозуміло, як воно там. На поверсі ще одна дівчина з двома маленькими дітьми, яку на п'ятнадцять діб не садили, зате її чоловіка нещодавно посадили за бандитизм... нас не грабував ... Напроти живуть наче пристойні за професіями люди, і діти у них у престижній школі, назвати їх алкашами, мабуть, не варто, але точно п'ють і палять більше за мене... На першому, третьому і четвертому поверсі ще алкаші. Коротше, я заплуталася в них усіх.
показати весь коментар
21.12.2016 17:33 Відповісти
Як чудово ви викладаєте свої думки українською.
показати весь коментар
21.12.2016 21:07 Відповісти
Депортированный на днях из Канкуна бетард Лёха Макеев для обозначения таких особей ввел неологизм хомоинстинктус.
показати весь коментар
21.12.2016 13:59 Відповісти
битард алекстайм
показати весь коментар
21.12.2016 14:03 Відповісти
видел он его, и бил сознательно из-за того что он наверное плакал, может есть просило( а этому уроду это мешало
показати весь коментар
21.12.2016 12:13 Відповісти
Алкоголизм он такой.
показати весь коментар
21.12.2016 12:38 Відповісти
".. отдыхали, после застолья вернулись домой и легли спать, а ребенок начал капризничать. Сожитель начал успокаивать ребенка.."Источник: https://censor.net/n420341
"Успокоил"!
показати весь коментар
21.12.2016 12:36 Відповісти
*****
показати весь коментар
21.12.2016 12:41 Відповісти
вот сволочь...мамаша(((
показати весь коментар
21.12.2016 14:21 Відповісти
Треба дойти до рівня суспільства, щоб такі люди взагалі не могли виховувати дітей. Це скоро буде. Років через 100.
показати весь коментар
22.12.2016 01:04 Відповісти